Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Polski 2011 - Dyskusja Ogólna
#1
Powiesiłem ten post w ogólnym bo nie jest to jeszcze oficjalna zapowiedź , tylko jak na razie temat do dyskusji.

Planujemy tegoroczne mistrzostwa zrobić dwudniowe :
Sobota eliminacje , ćwierćfinały , może półfinały .
Niedziela Finał oraz dodatkowy turniej urodzinowy na cześć Steve Kordka

Co wy na to ?
#2
mnie pasuje.. tylko ze dla przyjezdnych to praktycznie podwaja koszta zwiazane z impreza..
ale moze do tego czasu uda sie zorganizowac jakis tani nocleg.. wtedy sie pisze nawet na 3 dni ;d
#3
Świetnie, że poruszasz ten temat na długo przed samą imprezą.

Jeśli na sobotę przypadłoby 12 godzin gry a na niedziele niewiele mniej to... trochę dużo. Jeśli udałoby się to tak zorganizować aby np. w sobotę gra trwała jakieś 6h a w niedziele powiedzmy kolejne 4-6 to IMHO mogłoby wyjść nawet nieźle Smile

Moim skromnym zdaniem należałoby przede wszystkim poprawić organizacje - niestety ostatnie mistrzostwa w CDQ pod tym względem pozostawiały naprawdę wiele do życzenia - ogromne opóźnienia, przeciągające się tury, brak jakiegokolwiek harmonogramu... po prostu chaos.

Może wartowałoby troszkę bardziej pochylić się nad planowaniem imprezy - może korekta zasad, może ilości maszyn, może po prostu przywiązanie większej wagi do trzymania się ustalonego planu.
#4
kackc000 napisał(a):mnie pasuje.. tylko ze dla przyjezdnych to praktycznie podwaja koszta zwiazane z impreza..
ale moze do tego czasu uda sie zorganizowac jakis tani nocleg.. wtedy sie pisze nawet na 3 dni ;d

Będziemy ogarniać jakiś dobry i tani nocleg.
#5
NEX napisał(a):Świetnie, że poruszasz ten temat na długo przed samą imprezą.

Jeśli na sobotę przypadłoby 12 godzin gry a na niedziele niewiele mniej to... trochę dużo. Jeśli udałoby się to tak zorganizować aby np. w sobotę gra trwała jakieś 6h a w niedziele powiedzmy kolejne 4-6 to IMHO mogłoby wyjść nawet nieźle Smile

Coś takiego jak napisałeś , prawdopodobnie długość soboty będzie uzależniona od ilości osób które zapiszą się na niedzielny turniej.

NEX napisał(a):Moim skromnym zdaniem należałoby przede wszystkim poprawić organizacje - niestety ostatnie mistrzostwa w CDQ pod tym względem pozostawiały naprawdę wiele do życzenia - ogromne opóźnienia, przeciągające się tury, brak jakiegokolwiek harmonogramu... po prostu chaos.

Nikt nie był przygotowany na 64 zawodników , poprzednio było 37 osób!
W tym roku będzie dużo więcej maszyn , może nawet 20 więc wszystko powinno pójść dużo sprawniej.
#6
NEX napisał/a:
Moim skromnym zdaniem należałoby przede wszystkim poprawić organizacje - niestety ostatnie mistrzostwa w CDQ pod tym względem pozostawiały naprawdę wiele do życzenia - ogromne opóźnienia, przeciągające się tury, brak jakiegokolwiek harmonogramu... po prostu chaos.

Nex -nie marudż,chaosu nie widziałem,tury sie przeciągały ale to norma
jedni grają dłużej(jak mały Węgier inni krócej,plan rozgrywek był znany.
Dobra impreza
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#7
jacquesik napisał(a):Nex -nie marudż,chaosu nie widziałem,tury sie przeciągały ale to norma
jedni grają dłużej(jak mały Węgier inni krócej,plan rozgrywek był znany.
Dobra impreza

Plan był faktycznie znany jednak rzeczywistość miała z tymże planem niewiele wspólnego Wink Zaczynając od ogromnego opóźnienia na starcie a kończąc na finale który odbył się grubo po północy...
Pod względem czasu było wiele niedociągnięć i lepiej o tym teraz powiedzieć niż powielić te błędy w przyszłości.

Nie mowie ze impreza nie podobała mi się - wręcz przeciwnie, świetnie się bawiłem. Miło było pograć na tylu sprawnych fliperach zgromadzonych w jednym miejscu i jeśli tylko będę miał czas to na pewno na kolejnych mistrzostwach także pojawię się.
#8
I na ten fakt już się przygotowujemy Smile , na następne mistrzostwa będziemy mieli przygotowane dwa scenariusze : mało i dużo ludzi , przez mało rozumiem około 40 osób a dużo powyżej 60 . Ile będzie tego nikt nie jest w stanie przewidzieć .
A tak z innej beczki to odwiedził mnie dzisiaj w klubie Marcus Hugosson (56 w wppr) pograliśmy trochę , zebrałem małe baty , ale przepaści nie widzę ! Obeznany rewelacyjnie z maszynkami które mam (sam ma większość z nich , lub miał) , bardzo prawdopodobne że odwiedzi nas na lidze i że przyjedzie na MP. Będzie jutro więc kto chce niech wpadnie pograć !
#9
jestem za dwudniowym programem: jednodniowy jest zdecydowanie zbyt meczacy !
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#10
Musimy mieć więcej odpowiedzi na zadane pytanie : czy mistrzostwa mogą być dwu dniowe ?
#11
w moim przypadku na dwudniowe pozwolić sobie nie mogę, mam 550km drogi, a rano w poniedziałek muszę być zawsze na chodzie w firmie.
#12
Paweł napisał(a):Musimy mieć więcej odpowiedzi na zadane pytanie : czy mistrzostwa mogą być dwu dniowe ?

Podczas ostatnich mistrzostw zbierane były adresy mailowe. Niech może ktoś z Administracji puści mailing do tych 64 osób z pytaniem odnośnie dwudniówki. Dobrze by było dać w mailu dać link do forum i do tego tematu (dla tych którzy chcieliby wypowiedzieć się szerzej). Przy okazji może na forum ludzi przybędzie Wink
#13
Wysłałem do całej bazy mailowej taką o to wiadomość :

Polskie Stowarzyszenie Flipperowe planuje z końcem roku (październik lub listopad) zorganizować podwójny, dwudniowy turniej. W piątek przez zawodami do klubu Społdzielnia CDQ zostaną przywiezione wszystkie flippery i być może wieczorem odbędą się gry treningowe oraz wstępne zapisy. Sobota przed południem zapisy i początek X Qulturalnych Mistrzostw Polski w Grze na Flipperach, koniec rozgrywek najpóźniej północ. Niedziela finał MP oraz drugi turniej z okazji setnych urodzin Steve’a Kordka – naszego rodaka, który jest legendarną postacią dla branży (wkrótce więcej o nim na naszej stronie).

Planujemy rekordową ilość nagród (w tym flipper za I miejsce w obu!) oraz rekordową ilość maszyn turniejowych i rozgrzewkowych! W związku z tym prosimy o wszelką pomoc i inicjatywę. Zwłaszcza zależy nam na flipperach. Pojedziemy po niego we wskazane miejsce w Warszawie lub okolicach i odwieziemy ręcząc za niego. Osoba go użyczająca nie płaci za udział w turnieju oraz na rok zostaje przyjęta za darmo w poczet członków PSFu.

Co wy na to ?
#14
do jesieni sie duzo moze zmienic... rozwazymy propozycje jesli bedzie zapewniony transport maszyn z nalezytym szacunkiem
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości