Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panaceum na zatrzymywanie się kul w ball through.
#1
Wykonane z poliwęglanu o grubości 2 mm. Eliminuje zatrzymywanie się kul w ball through z powodu namagnesowania lub wybicia wgłębień w metalu prowadnicy. Nie wymaga montażu, wystarczy wsunąć na dno ball through od strony przeciwnej niż cewka. Dotyczy ball through z fotoelementami. Pytania proszę na priv.
[Obrazek: throuprot.jpg]
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#2
Na wgłębienia to działa ale na mocno namagnesowane kule nie.
Odpowiedz
#3
A założysz się? Chyba, że stosujesz zwykłe kule łożyskowe. Tzw "fliperowe" kule od uczciwych dostawców dają się "oszukać". Sprawdziłem to na maszynach Marcina.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#4
Przywiozę takie kule w sierpniu i zobaczymy kto wypije browarka.Kupione niby w sklepie flipperowym Pinballcenter i do tego jeszcze Low Magnetic :-D
Odpowiedz
#5
Wiesz, ja rzadko opowiadam farmazony (jeśli w ogóle). Gdybym nie sprawdził na kilku maszynach, tobym nie polecał. Marcin może potwierdzić skuteczność tego protektora.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#6
York napisał(a):Przywiozę takie kule w sierpniu i zobaczymy kto wypije browarka.Kupione niby w sklepie flipperowym Pinballcenter i do tego jeszcze Low Magnetic :-D


jak w Pinballcenter to najgorszy zlom kupiles :/
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#7
Pinball Wizard napisał(a):Wiesz, ja rzadko opowiadam farmazony (jeśli w ogóle). Gdybym nie sprawdził na kilku maszynach, tobym nie polecał. Marcin może potwierdzić skuteczność tego protektora.
Nie twierdzę że opowiadasz bajki :-) .Napisałem że na mocno namagnesowane kule to nie działa np.na taki szajs z Pinballcenter.Ktoś mając takie kule miałby później pretensje do Ciebie że to nie działa...Ogólnie taki protektor w większości przypadków to fajna sprawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości