Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tragedia w Koszalinie ER
#1
Witam, w związku z tragedią która zdarzyła się nie daleko mojego miasta zaledwie 60km w Koszalinie chciałbym złożyć kondolencje dla rodzin ofiar, ja i moja rodzina łączy się w bólu Sad
Proszę o uszanowanie.
Dziękuję Cry
Dodam tylko jeszcze że moja córka też chciała kiedyś pójść tam na taką zabawę ale po tej tragedii nawet nie chce jej się o tym myśleć i powiedziała że nigdy nie pójdzie, tak niestety wygląda życie jak spacer po polu minowym nigdy człowiek nie wie kiedy w nią wdepnie, człowiek w życiu korzysta z wszelkiego rodzaju rozrywek jak wesołe miasteczka itp., nawet nie myśli że może go coś złego spotkać i nagle rodzice dowiadują się że ich pociecha/y nie wrócą tym bardziej jak mówią media że jedna z dziewcząt zadzwoniła do swojego ojca w trakcie pożaru krzycząc "Tato pali się RATUJ !!!" to są tak przeszywające boleścią słowa dla rodzica że nikt nie jest w stanie nawet tego sobie wyobrazić, nie wiem czy po takiej tragedii można się jakoś pozbierać i funkcjonować.


Załączone pliki Miniatury
   
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
#2
To straszna tragedia. łączę się w bólu.
Niesamowite zaniedbanie i brak kompetencji organizatora.
W moim mieście natychmiast (wczoraj) zamknięto Escape Room mieszczący się po byłej fabryce koszul.

Też tam były pomieszczenia bez ścian na 1 piętrze, i inne niebezpieczeństwa.Szczelanie paintballem,cuda-wianki.
Zamiast wprowadzać ustawy anty hazardowe, rząd pozwolił właśnie na "takie niebezpieczeństwo".

Również składam głębokie kondolencję dla rodzin tych młodych dzieci-nastolatków.
Oby takie tragedie nie miały więcej miejsca.
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz
#3
Bardzo to smutne. Byłem raz z synem i znajomymi. Niby wszędzie jakieś tam oznaczenia były i widziałem dodatkowe drzwi z mniejszych pomieszczeń ale przyznam szczerze, że Pani wprowadzająca nas ani słowem się nie zająknęła co w sytuacji zagrożenia - gdzie się udać itp.

Nie wiem czy jeszcze kiedyś pójdziemy. Szkoda, że taka tragedia musi nam otwierać oczy na sytuacje w życiu.

Wyrazy współczucia i słowa otuchy dla rodzin.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości