Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zawody flipperowe 22 lipca w Warszawie w klubie SOLEC
#1
Serdecznie wszystkich zapraszamy na następny turniej wchodzący w skład Polskiej Ligii Flipperowej – 22 lipca Warszawa, klub Solec (www.solec.waw.pl) ul.Solec 44
W zawodach może wziąć udział KAŻDY!!! (zapraszamy tak wyjadaczy, jak i jeszcze zielonych), punkty zaliczone będą zarówno do światowego rankingu flipperowego (http://www.ifpapinball.com/rank.php), jak i do rankingu PLF (http://www.flippery.com.pl/ranking/).
Drzwi otwarte od 11, start ok. 13:00. Wpisowe 35 zł (w tym talon konsumpcyjny o wartości 10 zł do wydania w barze na jedzenie lub picie).
Zagramy przypuszczalnie na DZIEWIĘCIU maszynach, oto najbardziej prawdopodobna lista: Twilight Zone, Indiana Jones, Shadow, Lethal Weapon, Star Trek, The Getaway, Gilligan’s Island, White Water oraz Adams Family.
System taki jak zwykle: eliminacje na sześciu maszynach, przechodzi 16 najlepszych. Kolejne fazy rozgrywki w grupach w systemie pucharowym, za każdym razem awansuje połowa, czyli 8 i wreszcie 4 - finał zagra 4 graczy na trzech maszynach.
Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału na forum i/lub mailowo na adres: pawel@flippery.com.pl . W razie pytań także proszę pisać na w/w adres mailowy.
WIELKA PROŚBA! Bardzo prosimy o wcześniejsze (ok. 11:00) przybycie i pomoc we wniesieniu flipperów. W zamian osoby te dostaną większą możliwość gry treningowej Wink Zwłaszcza prosi o to Łukasz, któremu kręgosłup nie pozwala na taki wysiłek.
Pięknie z góry dziękujemy! Smile
Paweł i Łukasz
#2
Na czym gramy :

Shadow
Indiana
Twilight Zone
Road Show
Getaway
Leathal Weapon
Star Trek TNG
Flintstones

Do zobaczenia!
#3
takie tylko moje male przemyslenie
nie wiem czy jest sens wliczac te zawody do ligi
jest to tak jakby dodatkowy termin odbiegajacy od wczesniejszych ustalen
poza tym sezon wakacyjny.. ja oczywiscie postaram sie byc ale nie wiem jak reszta
#4
Ja niestety muszę sobie odpuścić.Pozdrawiam Wszystkich dobrej zabawy!
#5
Jezeli punkty ida do ligi tak jak bylo ustalone wczesniej to po sobotniej imprezie SUNRISE FESTIVAL 2012 zawijam sie o 3 w nocy i wsiadam w auto i jestem.

Potwierdzone u zrodla ze beda wiec widzimy sie w niedziele.
#6
jak z frekwencja bo cos mnogiej liczby postow nie widac

Ja z Kuba wspolnym transportem dotrzemy, mozliwe ze jeszcze kuzyna zabiore.
#7
marcinkg napisał(a):jak z frekwencja bo cos mnogiej liczby postow nie widac

Ja z Kuba wspolnym transportem dotrzemy, mozliwe ze jeszcze kuzyna zabiore.

Podejrzewam że z powodu wakacji (środek lata, bądź co bądź) frekwencja będzie trochę mniejsza niż zwykle, ale ludzie i tak przybędą, bez obaw Smile
#8
grało nas 20 osób Smile , rankingi zaktualizowane !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości