Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TURNIEJ FLIPPEROWY W DŹWIRZYNIE 10 km od Kołobrzegu SIERPI
#46
Andrzej organizuj wolne i widzimy sie w sierpniu u mnie, wczesniej w Warszawie.
#47
marcin tu piotrek andrzeja i mnie nie ma w warszawie urlopy ale licze na twoj dobry wynik
#48
sorki, pomylilem loginy

fajnie by bylo jakbyscie pojawili sie w Kolobrzegu : )

u mnie z wynikami ostatnio cieniutko : (
#49
Marcin , 6-8 flipów wystarczy, chyba że dasz radę więcej zrobić Smile
#50
a moim zdaniem 8 minimum, lepiej by było więcej, by ludzie mogli pograć także poza turniejem, w tym przed i po nim; to będzie dodatkowa zachęta do wyjazdu.

Paweł napisał(a):Marcin , 6-8 flipów wystarczy, chyba że dasz radę więcej zrobić Smile
#51
Jaro napisał(a):Kurcze, tak samolot to chyba najlepsza opcja.
Warszawa - Szczecin: linie OLT, wylot 24.08 godz 17.30, ma miejscu 18.30, cena 99.
Są jeszcze wyloty o 8 rano i 9 wieczorem.
Mała przerwa na obiad w Szczecinie, dalej pkp, Szczecin - Kołobrzeg (lub Głowaczewo - nie wiem gdzie lepiej) godz 20.55, na miejscu 23.15, cena 22.
Opcja wydaje się atrakcyjna zarówno pod względem koszt jak i czas.

Niestety ta opcja nie jest już aktualna. Jak wiadomo OLT już nie lata, a miało być tak pięknie. :evil:
#52
Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało !

Jaro napisał(a):
Jaro napisał(a):Kurcze, tak samolot to chyba najlepsza opcja.
Warszawa - Szczecin: linie OLT, wylot 24.08 godz 17.30, ma miejscu 18.30, cena 99.
Są jeszcze wyloty o 8 rano i 9 wieczorem.
Mała przerwa na obiad w Szczecinie, dalej pkp, Szczecin - Kołobrzeg (lub Głowaczewo - nie wiem gdzie lepiej) godz 20.55, na miejscu 23.15, cena 22.
Opcja wydaje się atrakcyjna zarówno pod względem koszt jak i czas.

Niestety ta opcja nie jest już aktualna. Jak wiadomo OLT już nie lata, a miało być tak pięknie. :evil:
#53
Wszystko jak najbardziej aktualne, na dniach bedzie plakat i wiecej szczegolow, punkty ida do PLF i WPR juz przyklepane.

Opcja transportu moim zdaniem najlepsza samochodem, pozbierac sie po kilka osob zeby 4-5 osob bylo w samochodzie, moim paliwozernym kombi paliwo wyszlo mnie 500zl do Gory Kalwari i powrot. Wiec na 4-5 osob albo biorac rodzinke jest to chyba najlepsza opcja.

Wczoraj byl u mnie Cieply i testowalismy kilka flipperow, zobaczyl miejscowke tam gdzie bedzie turniej wiec jak znajdzie gdzies w Chlopach kompa albo dopiero jak wroci do Wa-wy to sie wypowie o stanie maszyn i lokalizacji.
#54
lista flipperow:

MONSTER BASH
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
SCARED STIFF
THE SHADOW
CORVETTE
STAR WARS EPISODE 1
JACKBOT (wyjety przycisk EXTRA BALL)
NO FEAR
ROADSHOW
THE FLINTSTONES
WHITE WATER
WHO DUNNIT
POPEY
THE GETAWAY


Pierwsze 7 tytulow na 99% reszta w zaleznosci czy dam rade wyszykowac na czas, ale bardzo duza szansa na komplet. Jak cos nie bedzie do reanimowania z tych a co innego bedzie stalo gotowe na magazynie to podmianka.

Wszystko ustawione na TOURNAMENT MODE jezeli sie da. Zagramy chyba 3 bile = 1 gra bo przy dzej ilosci tytulow lepiej zagrac wiecej maszyn niz bil.

Mam nadzieje, ze beda ładne i wyczyszczone : )



W sprawie noclegow, osoby ktore sa na 100% pewne przyjazdu niech sie okresla dokladnie w ile osob przyjezdzaja i na ile dni to bedziemy cos negocjowac cene za pobyt jezeli ktos chce w osrodku. Jak nie to bez zadnego problemu w 15 minut mozna znalesc mnostwo kwater na przeciwko w domkach jednorodzinnych.


Plakat juz jest prawie gotowy, prezesowi sie podoba, w nocy powinien sie znalesc na stronie.
#55
Plakat jutro, więcej info. takoż.


marcinkg napisał(a):lista flipperow:

MONSTER BASH
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
SCARED STIFF
THE SHADOW
CORVETTE
STAR WARS EPISODE 1
JACKBOT (wyjety przycisk EXTRA BALL)
NO FEAR
ROADSHOW
THE FLINTSTONES
WHITE WATER
WHO DUNNIT
POPEY
THE GETAWAY


Pierwsze 7 tytulow na 99% reszta w zaleznosci czy dam rade wyszykowac na czas, ale bardzo duza szansa na komplet. Jak cos nie bedzie do reanimowania z tych a co innego bedzie stalo gotowe na magazynie to podmianka.

Wszystko ustawione na TOURNAMENT MODE jezeli sie da. Zagramy chyba 3 bile = 1 gra bo przy dzej ilosci tytulow lepiej zagrac wiecej maszyn niz bil.

Mam nadzieje, ze beda ładne i wyczyszczone : )



W sprawie noclegow, osoby ktore sa na 100% pewne przyjazdu niech sie okresla dokladnie w ile osob przyjezdzaja i na ile dni to bedziemy cos negocjowac cene za pobyt jezeli ktos chce w osrodku. Jak nie to bez zadnego problemu w 15 minut mozna znalesc mnostwo kwater na przeciwko w domkach jednorodzinnych.


Plakat juz jest prawie gotowy, prezesowi sie podoba, w nocy powinien sie znalesc na stronie.
#56
do tytulow doszedl jeszcze STAR TREK NEXT GENERATION, nowe gumy i zarowki, playfield wyklejony, juz stoi na miejscu
#57
widzę, że słaba pogoda nad morzem ma swój dobry wpływ na to i owo ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości