Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TURNIEJ FLIPPEROWY W DŹWIRZYNIE 10 km od Kołobrzegu SIERPI
#1
Pojawila sie opcja mysle ze najlepsza z dotychczasowych organizacji turnieju w osrodku wczasowym w Dźwirzynie (10km od Kołobrzegu). Oprocz miejsc noclegowych na miejscu i bardzo duzej ilosci kwater w poblizu plusem jest samo miejsce. Turniej moglby sie odbyc na takim sporym holu gdzie upcham 8-10 flippow i bedzie duzo miejsca w kolo do grania, sa toalety, bar, salon gier itp. Gadalem z gosciem to mowil ze jemu pasuje zeby cos sie dzialo zeby ludzi sciagnac.

Co wy na to ? Rozmawialismy o weakendzie sierpniowym niewiem czy w pierwszej czy drugiej polowie. Ja jestem za druga wtedy bede mial wiecej czasu na przygotowania, ceny kwater rowniez sa nizsze w tym czasie.

Z maszyn gwarantem bedzie MONSTER BASH, ARABIAN NIGHT, SCARED STIFF, THE SHADOW, JACKBOT (jezeli moze brac udzial w turnieju, po wyjeciu przycisku EX BALL nie ma ze komus da wiecej a komus mniej, jedyna opcja jest stawianie punktow za zdobyta misje, jak ryzykujesz to mozesz to podwoic ale masz 10 czy 15 sekund zeby trafic pod rampe jak sie nie uda to tracisz to co bys mogl podwoic), WHITE WATER, STAR TREK NG, FLINSTONES, CORVETTE, NO FEAR i cos jeszcze znajde zeby bylo na poziomie. Moze STAR WARS EPISODE 1 bo nigdzie nie widzialem na turnieju jeszcze.

W tej lokalizacji mam bardzo duzy salon gier z cymbergajami, symulatorami, maszyna do tanczenia, bokseram i kopaczam, koszykowkami itp znajdzie sie tez jest blard, pilkarzyki, chce postarac sie aby salon byl dla zawodnikow za free rowniez.

Strona osrodka http://plazapark.pl/

Od sali z flipperami w jakies 30 sekund dojdziecie na plaze wiec jest blisko : )

Prosze o opinie osoboy zainteresowanych przyjazdem, jakies rady sugestie mile widziane.

Co do wpisowego to chcialbym zeby byly chociaz jakies symboliczne puchary a nie tylko dyplomy dla 3. Wiec niewiem jaka wysokosc ma byc jego i we wpisowym 10zl wykorzystania na barze.

Sponsoring mile widziany, jak ktos ma jakies pomysly : )

Podstawa do tego aby taki turniej wypalil i nie bylo to na zasadzie 10 flipperow+10 graczy sa zawodnicy, w Kolobrzegu duzo ich nie uzbieram wiec licze bardzo na przyjezdnych. Zdaje sobie sprawe ze do mnie jest bardzo daleko ale polaczenie hobby flipperowego z urlopem nawet na weakend mysle ze dobry pomysl bo poza sezonem nawet jeszcze lepszymi tytulami ciezko byloby kogokolwiek do mnie sciagnac.

Sugestie terminow, kto chetny w tym wypadku bedzie to chyba na pewno sobota zeby ktos kto ma do pracy w poniedizalek jeszcze wrocil, ale dla mnie to obojetnie do ustalenia.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do komentowania i przyjazdu.

Jest to pierwszy turniej ktory chce zorganizowac, maszyny mysle ze beda w dobrej kondycji "czyste", tytuly nie zle tylko ilosc zawodnikow chetnych zadecyduje czy turniej sie odbedzie i czy to bedzie pierwszy i ostatnio czy bedzie organizowany czesciej.
#2
Arabian i Monster mnie przekonał. Big Grin Termin sierpniowy to każdy weekend z wyjątkiem 3-5 sierpnia (jest Woodstock wtedy). Zapakowałbym wówczas dziewczynę i ruszył na weekendowy wypad nad morze. A że daleko - no cóż, z Kołobrzegu do Mysłowic jest jeszcze dalej, a niektórzy przyjeżdżają. Wink
#3
dokładnie, taka postawa mi sie podoba : )

jednego juz mamy kto nastepny ?
#4
SUPERRRRRR :mrgreen: Zrobię wszystko by być, choć z Krakowa nie jest blisko. Dla mnie druga połowa lepsza.
30-35 zł jest OK, zwłaszcza jeśli w tym coś poza grą jest.
Poza maszynami (dobry set masz! Wink ważne spanie tanie, a przyzwoite.
Pomożemy jak się da. :!:


marcinkg napisał(a):dokładnie, taka postawa mi sie podoba : )

jednego juz mamy kto nastepny ?
#5
Proponuję 18.08 sobota, to jest szansa na zebranie się w większą paczkę ,ja tak na 80% będę.
(muszę tylko dobrze zaplanować urlop)
#6
mi pasi
:lol:

Sebastian G napisał(a):Proponuję 18.08 sobota, to jest szansa na zebranie się w większą paczkę ,ja tak na 80% będę.
#7
Może 25.08. Jest już praktycznie po sezonie urlopowym i może więcej osób będzie mogło się zjawić. Ja 18.08 jestem na 50%. Jest jeszcze sporo czasu i wszystko może się zmienić.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#8
Obecny 8-)
Pzdr
#9
Propozycja super, też zrobię wszystko żeby się stawić.
#10
będę !
#11
Zauważcie że w tym ośrodku od 26 sierpnia ceny noclegów spadają o połowę...
http://plazapark.pl/cennik/
#12
o kurde nie spodziewalem sie takiej ilosci chetnych, super to musi wypalic !

za chwile jade w to miejsce, dopytam czy jakis zmasowany atak flipperowcow by taniej policzyl jezeli chodzi o noclegi w jakim okresie moglby zrobic dobra cene

piatek sobota niedziela 3 dni w osrodku czy tylko nocka lub 2 dni ?

Flippery moge zwiesc juz w czwartek do wieczora przed turniejem.
#13
Końcówka sierpnia, wpisowe spokojnie na poziomie 30-40 zł. Jak trafnie NEX zauważył może być taniej z noclegiem Smile jeżeli się zorganizujemy to i grupą zarezerwujemy nocleg !
Ja najchętniej właśnie cały weekend, wyjazd w czwartek w nocy, powrót w niedzielę wieczorem.
#14
TAK, tak. I ja - dotrę do W-wy, a potem z Wami.

Paweł napisał(a):Końcówka sierpnia, wpisowe spokojnie na poziomie 30-40 zł. Jak trafnie NEX zauważył może być taniej z noclegiem Smile jeżeli się zorganizujemy to i grupą zarezerwujemy nocleg !
Ja najchętniej właśnie cały weekend, wyjazd w czwartek w nocy, powrót w niedzielę wieczorem.
#15
jasne, że tak. będę. - świetny pomysł.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości