Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym czyścić styki w elektromechaniku ?
#1
Witam
Mam pytanie do ekspertów ,czy te preparaty nadają się do czyszczenia styków w elektromechaniku :
https://allegro.pl/preparat-do-czyszczen...58858.html
oraz
https://allegro.pl/preparat-do-czyszczen...89351.html

najpierw użył bym tego pierwszego aby usunąć stary brud ,a na koniec zakonserwował tym drugim.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
ja bym nie ryzykowal zadnych spreyow, zwykly patyczek z papierem sciernym,to najlepsza opcja,wszelkiego rodzaju spraye po pewnym czasie zaczynaja zbierac brud, i wszystko zaczyna sie kleic,i bedzie jeszcze gorzej,ale to tylko moja opinia,kazdy robi jak lubi Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
Właśnie w tym problem ,że on był cały potraktowany jakimś sprayem i się klei ...
teraz muszę to czymś usunąć !!?
Odpowiedz
#4
Potwierdzam sposób czyszczenia styków jaki proponuje kolega Skyline. Wyjątkiem są styki (ja to nazywam pajączki) które występują w mechanizmach STEPER UNIT,PLAYER UNIT,BALL UNIT,SCORE UNIT itp. styki które przesuwają się po płytce.Ja końcówki tych blaszek jak i same nity poleruję,łatwo domyśleć się dlaczego.
Pinball EM
Odpowiedz
#5
Sama to ostatnio przeszłam z Włoskim specjalistycznym preparatem w aerozolu do styków i części elektro-elektronicznych.

Po zastygnięciu tworzy bardzo lepką i gumowatą konsystencję. Łapie natychmiast wszelkie brudy. Kurz. Masakra i w dłuższej perspektywie murowane problemy. ( zbliżone uwarunkowania i reakcję patrzeć tzw-"gluty", bardzo modne w obecnej sub-kulturze młodzieży . Łapią identycznie i zbierają wszystko co "niepożądane").
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości