Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Górze kalwarii ! Niedziela 24.06.2012 !
#16
brak biletow na pociag kuszetka i sypialny do wa-wy

zostaje opcja siedzacy lub autobus lub wlasny transport
#17
janekV8 napisał(a):Proponuję rozgrywki "Co pierwsze padnie - Ty czy maszyna?"

Ooooo widzę, że zapraszasz nas na maraton. Pięknie, 2 czy 3 dni???
OK. Mogą być 2 dni, najlepiej sobota i niedziela, każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie (bo opinie są podzielone). Może być jakiś termin sierpniowy???
PS
Jak będzie cena za wpisowe na dwa dni - muszę się na to przygotować finansowo. Kanapki będę miał swoje :mrgreen: .
#18
będę.

Marcin: na podwózkę po turnieju oczywiście możesz liczyć.

proszę o więcej danych danych w sprawie turnieju "CZYŚCIUTKIE I SPRAWNE MASZYNY"
-kiedy?
-kto będzie?
-czy będzie miło i sympatycznie?
-czy organizator zapewnia piwo?
-jakie dodatkowe atrakcje zapewnia organizator w ramach wpisowego (dziwki? koks? oprawa artystyczna?)
#19
Jaro napisał(a):No to chłopaki, gdzie i kiedy Wy nas zapraszacie na te czyściutkie, wypieszczone maszyny. Mam nadzieję, że wszystko będzie za FREE - lubie zimne piwko :evil: .
PS
Jakie będą maszyny???

Zestaw maszyn uzupełniliśmy w zeszłym roku celem organizacji tegorocznej ligi, niestety projekt nie wypalił głównie wskutek osobistych, a jak się później okazało krótkowzrocznych ambicji pewnych osób. W związku z tym ograniczymy się do organizacji jednych zawodów pod roboczym hasłem "SS v/s DMD" pod koniec lata lub wczesną jesienią. Co do kosztów: zarabiamy na życie w inny sposób zatem wpisowe pokryje tylko koszt nagród. Lista maszyn poniżej w stopce.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#20
Też się zamelduję.Czy ktoś będzie wracał w okolice Grochowa lub do centrum i miałby miejsce?
#21
Cytat:niestety projekt nie wypalił głównie wskutek osobistych, a jak się później okazało krótkowzrocznych ambicji pewnych osób

Nie dam się podpuścić Smile chociaż mógłbym wytoczyć ciężkie działa !
Dla nie wtajemniczonych użytkownik Jarnie666 jest ojcem użytkownika JanekV8 i widzę że razem próbują zdyskredytować moje działania...żałosne
Najciekawsze jest to że żaden z nich nie brał udziału w żadnym z tegorocznych turniejówSmile

A teraz reszta:

Nasze maszyny naprawdę dużo grają cały czas więc utrzymywać je w 100% czystości graniczyłoby z cudem. Ale obiecujemy, że nikt nie będzie rozczarowany Smile
Wpisowe 35zł jest drogo ??
3 skrzynki piwa, napoje bezalkoholowe , karkówka i kiełba z grilla dla wszystkich za darmo!
Odpowiadam już na pytanie: za chleb i ketchup też się nie płaci, będzie nawet musztarda.
Zapraszam kto może jutro na beta testy bo będziemy z Andrzejem przygotowywać maszyny. tel 694327137
Pozdrawiam wszystkich ludzi pozytywnie zakręconych flipperami i do zobaczenia w niedzielę .
#22
Komu drogo niech nie przyjeżdża. Czemu ma być za darmo?
#23
35zl dobra cena, w salonie gier na maszynach na ktorych ciezko RIPLAYa zrobic w godzine mozna wrzucic ta kase, wiec miejscowi nie maja co narzekac, wszystko co jest w tej cenie oprocz samej organizacji turnieju i gry na flipperach na duzy plus
#24
2.30 wyjazd samochodem na turniej zabieram siostre i kuzyna i meldujemy sie rano Smile
#25
SuperSmile czekamy na was !

Do użytkownika Jarnie666 : Jarku chyba Ci nie wyszło, nikt Tobie stówki za nocleg nie zapłaci...
#26
prosta i jakże celna ripostaSmile a co do powyższych uwag to jakie to, niestety, polskie wieczne malkontenctwo i niezadowolenie z działań innych ludzi, których celem jest przecież dostarczenie nam wszystkim dobrej zabawy. ech.
printimus napisał(a):Komu drogo niech nie przyjeżdża. Czemu ma być za darmo?
#27
"Ostro" sobie pograłem -dziękuję za organizację(chcę jeszcze :mrgreen: )
#28
A teraz z innej beczki: kto wygrał?? czy wszystkie maszyny wytrzymały ;-) ?? jak wrażenia??
#29
avallach napisał(a):A teraz z innej beczki: kto wygrał?? czy wszystkie maszyny wytrzymały ;-) ?? jak wrażenia??
Wygrał Daniel gratulacje!!z tego co sie orientuje maszyny wytrzymały (Giligan troche kopał sie z Indianą ale było to pobudzające :mrgreen: ) rywalizacja zaciekła i tak powinna być ,zawodnicy nie odpuszczali do końca,co,nieukrywam, uratowało mi tyłek na Demolce.Widziałem pare naprawde dobrych partii z zajebistym "flow" i kontrolowniem billi (Ciepły,musicmen Sebastian)
czekam z niecierpliwością na oficjalne wyniki i uaktualnienie rankingu ligi :!:
Fajnie było widziec nowe twarze w flipperowo turniejowym świecie,(właśnie a jak wasze opinie?)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#30
jacquesik napisał(a):musicmen Sebastian)
Muzyka w uszach trochę pomogła ale chyba w jednej z ważniejszych chwil przeszkodziła :-D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości