Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI turniej PLF przeniesiony na 22.07.2012!
#1
Witam
Musieliśmy przenieść datę na późniejszą.
Zagramy ponownie na Solcu !!
Szczegóły imprezy :

Start 13:00
Drzwi otwarte od 12:00
Wpisowe 35 zł ( w tym 10 zł na bar)
Zagramy na 9 maszynach !

Pozdrawiam i czekam na pytania Smile
#2
Kurde termin straszny (na 95% nie dam rady), poczatek SUNRISE FESTIVAL w Kołobrzegu. Kazdy termin inny niz 20-29 lipca mi pasuje. Czy to juz ostateczna data ?

Jak mozna cos zaproponowac to 22 lipca jezeli chodzi o mnie to o wiele lepiej, na ten dzien bym jeszcze przyjechal.
#3
Oj, zdecydowanie 22.07. 21.07 (sobota) odpada, bo urwać 2 dni z tygodniowego urlopu to trochę za dużo. Jeden dzień (niedziela) może się jeszcze jakoś uda.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#4
Data zmieniona na 22.07.2012
#5
Rozumiem, że turniej jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza dla tych którzy nie grają na codzien w PLF?? 21 mam urodziny wiec przyznam sie, że to byłby niezly prezentSmile
#6
jak najbardziej turnieje są dla wszystkich Smile zapraszamy
#7
Czy wiadomo przynajmniej orientacyjnie jakie to beda maszyny??
Paweł napisał(a):Zagramy na 9 maszynach !

Pozdrawiam i czekam na pytania Smile
#8
lista zostanie ogłoszona na dwa dni przed turniejem Smile
#9
dziekuje za zmiane terminu, na 100% przyjade tym razem wlasnym transportem bo musze szybko wrocic

jak ktos z zachodniopomorskiego lub po drodze kolobrzeg-warszawa chce sie zalapac to mam miejsce w samochodzie
#10
Paweł napisał(a):Data zmieniona na 22.06.2012

zgubilem sie juz... czyli najblizszy piatek???czy 22 lipca???/
#11
nie jestem na 100% pewny ale wedlug moich obliczej Pawel pomylil miesiac w poscie wyzej, 22 lipca turniej ktory zostal przeniosiony z tej niedzieli czyli bedzie to zalegly SKETCH, a w miejsce jego turniej na gorze kalwari 24.06
#12
tak, jakaś pomyłka , tylko o miesiąc. Góra Kalwaria to tak jakby dodatkowy termin w zamian za Sketch który się nie odbędzie nie z mojej winy...po prostu nie mogą nas przyjąć, więc trzeba szukać nowych miejsc Smile
#13
w takim ukladzie proponuje jeszcze naniesc poprawki tutaj

http://www.flippery.com.pl/lista-turniejow/

Wink
Pzdr


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości