Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clearcoating
#1
Panowie
ile kosztuje i ile trwa polakierowanie dechy? Oczywiście pytam o dechę z osprzętem (czyli demontaż i montaż ponowny całego sprzętu) ? i Ew. kto i gdzie to robi?

dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz
#2
thugnigga napisał(a):Ew. kto i gdzie to robi?
zagadaj do Diablo.

http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1865
Odpowiedz
#3
A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:
Odpowiedz
#4
NEX napisał(a):zagadaj do Diablo.

To Diablo funkcjonuje?
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#5
mucha napisał(a):A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:

ja mam protektory. są imho bardzo dobre i wyglądaja jakby pf był nowy Smile
jak masz pf w dobrym stanie to mysle ze to dobre rozwiązanie. ALE niestety sie rysują moim zdaniem troche za szybko - i chyba na to zaden novus nie pomoże. muszę sprobować jeszcze raz jedynką Wink
Odpowiedz
#6
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:

ja mam protektory. są imho bardzo dobre i wyglądaja jakby pf był nowy Smile
jak masz pf w dobrym stanie to mysle ze to dobre rozwiązanie. ALE niestety sie rysują moim zdaniem troche za szybko - i chyba na to zaden novus nie pomoże. muszę sprobować jeszcze raz jedynką Wink

cenna wskazówka, polakierowany jak się porysuje to wypolerować można.
Odpowiedz
#7
mucha napisał(a):
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:

ja mam protektory. są imho bardzo dobre i wyglądaja jakby pf był nowy Smile
jak masz pf w dobrym stanie to mysle ze to dobre rozwiązanie. ALE niestety sie rysują moim zdaniem troche za szybko - i chyba na to zaden novus nie pomoże. muszę sprobować jeszcze raz jedynką Wink

cenna wskazówka, polakierowany jak się porysuje to wypolerować można.

Chodziło mi o to że protector sie rysuje dość szybko.
Odpowiedz
#8
U mnie na TZ lezy od nowości i ani ryski nie ma na protectorze. Do Addamsa zakładam od razu jak skoncze dol skręcać. Lakier oczywiście najlepszy efekt daje, ale jak droższa zabawa No i jak lakiernik spartoli sprawę to słabo.
Odpowiedz
#9
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:

ja mam protektory. są imho bardzo dobre i wyglądaja jakby pf był nowy Smile
jak masz pf w dobrym stanie to mysle ze to dobre rozwiązanie. ALE niestety sie rysują moim zdaniem troche za szybko - i chyba na to zaden novus nie pomoże. muszę sprobować jeszcze raz jedynką Wink

cenna wskazówka, polakierowany jak się porysuje to wypolerować można.

Chodziło mi o to że protector sie rysuje dość szybko.

tak tak, mi chodziło o to że jak protector się porysuje to nic nie zrobisz, a lakier można polerować.
Odpowiedz
#10
mucha napisał(a):
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):
thugnigga napisał(a):
mucha napisał(a):A, ja się ciągle zastanawiam czy lakierować, czy "protector" założyć. :roll: :?:

ja mam protektory. są imho bardzo dobre i wyglądaja jakby pf był nowy Smile
jak masz pf w dobrym stanie to mysle ze to dobre rozwiązanie. ALE niestety sie rysują moim zdaniem troche za szybko - i chyba na to zaden novus nie pomoże. muszę sprobować jeszcze raz jedynką Wink

cenna wskazówka, polakierowany jak się porysuje to wypolerować można.

Chodziło mi o to że protector sie rysuje dość szybko.

tak tak, mi chodziło o to że jak protector się porysuje to nic nie zrobisz, a lakier można polerować.

racja..
PODOBNO protektor da się też wypolerować (w sumie to plastik) więc takie specyfiki jak novus1 powinny sobie z tym pomóc.. ale w moim przypadku novus nic nie poprawił a nie wiem czy nie pogorszył w jednym małym kawałku protektora Smile moze potrzebny inny produkt.
Odpowiedz
#11
Cena lakierowania to jak dobrze pamiętam co najmniej cztery protektory.Wkurzą mnie ryski to wymieniam na nowy a przy okazji dokładnie poczyszczę i odkurzę.Chyba że maszyna stoi na punkcie to protektor niezbyt się nadaje.
Odpowiedz
#12
York napisał(a):Cena lakierowania to jak dobrze pamiętam co najmniej cztery protektory.Wkurzą mnie ryski to wymieniam na nowy a przy okazji dokładnie poczyszczę i odkurzę.Chyba że maszyna stoi na punkcie to protektor niezbyt się nadaje.

ok czyli droga impreza. protektor chyba lepszy jednak jezeli pf jest w dobrym stanie bez przetarc itd.
dzieki za pomoc Smile
Odpowiedz
#13
Pewnie że protektor lepszy i najlepiej poliwęglan a nie z pcv i to zarówno na ładną czy na średnią dechę.
Polerowanie lakieru co jakiś czas?, nie wyobrażam sobie.
A jak lakier się rysuje to już widziałem i dziękuje, na to by trzeba dać pewnie protektor :-P .
Odpowiedz
#14
W tym temacie trzeba dodać ważną rzecz-nowe kule.Nie ważne że się błyszczą muszą być gładkie bez rys.Wymieniane na czas przedłużają znacznie dobrą kondycję playfieldu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości