Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja turnieju
#1
Witam,

Jako Ekipa z Kwidzyna chcielismy dla forumowiczow i nie tylko zorganizowac turniej.
Sponsorow mam wtepnie juz zalatwionych, hale, zaplecze, aprobate wladz miasta itd.
Potrzebujem pomocy co do samych zasad, myslalem rowniez o zapleczu naprawczym itd.
Mamy 16 maszyn, ale moze jeszcze ktos z forumowiczow chcialby dolozyc jakas maszyne

Termin to ok maj/czerwiec

Ktos chcialby dolozyc jakas cegielkie do tego.
#2
Ja bym chciał. Jakieś na przykład ą ę ś ć ż ó ł itp. Co Ty na to?
A tak na serio, to trochę daleko. Chciałbym zapewnić serwis, ale chyba ktoś bliżej się musi znaleźć.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#3
SUPER! Smile

Co do zasad to nie ma problemu. Najlepiej odezwij się do mnie na prv - wszystko Ci rozjaśnię.

Najważniejsze - ułożyć zasady tak aby TGP było 100% i zgłosić turniej to IFPA, minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem. Zgłoszenie załatwisz z IFPA Directorem na PL czyli z Jankiem (http://forum.flippery.org.pl/profile.php...file&u=330)
Najpierw jednak zasady (w zgłoszeniu musisz już podać jak będzie rozgrywany turniej).
Poza zasadami potrzebne też będą:
- nazwa turnieju
- data, godzina, miejsce
- imię i nazwisko organizatora plus jakiś mail
- strona opisująca wydarzenie (może być link do tematu na forum)
- ilość miejsc, wysokość wpisowego,

Aha zastanów się czy robicie jeden turniej główny czy dwa (główny i jakiś dodatkowy)

Wybierz taki termin który nie koliduje z innymi (nie tylko PL ale także z zagranicznymi). Z tego co kojarzę to w czerwcu (chyba 24-go) zgłoszony jest już turniej w Warszawie a w maju (10-13) sporo osób jedzie na 4 dniowy turniej do Niemiec
#4
Super. Co potrzebujesz?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#5
Dajesz chłopie pomożemy
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#6
Byle tylko nie 9-10 czerwiec bo ma byc Pinbal Open w tym czasie.
#7
Jestem z Elbląga, posiadam Star Trek NG oraz T2 mogę coś podrzucić ;-)
#8
Super,

T2 jak byc ma mam.
#9
No wreszcie się zdecydowałeś. :mrgreen:
Time Machine
#10
dyleck napisał(a):Byle tylko nie 9-10 czerwiec bo ma byc Pinbal Open w tym czasie.

Mozna cos wiecej szczegolow na ten temat (moze byc w osobnym temacie)? bo nie wiem czy bookowac przelot Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości