Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V turniej Flipperowy Sezon 2012 Mysłowice
#1
Zapraszamy Wszystkich


[Obrazek: mariopinballjokerz.jpg]
Mario
#2
Prosze o liste flipperow : ) po ostatnim turnieju mam chec zaliczyc wszystkie w tym roku

Kto rusza z wa-wy rano i ma wolne miejsce w samochodzie i jest chetny zabrac mnie ze soba ?
#3
Ja z Ciepłym jadę rano, o której jesteś w wawie ?
#4
Zestawik do grania

Indiana Jones
Whitewater
Theatre Of Magic
The Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
Indianapolis 500
Who Dunnit
Tales from the Crypt
Twilight Zone
Jokerz
Fish Tales
Shrek
Spider-Man
Mario
#5
W niedziele rano moge byc 5.44 na zachodnim, 5.50 na centralnym lub 6.02 na wschodnim. Ostatnio o godzine pozniej byl w Warszawie ale chyba zmienili rozklad na wakacyjny.

O ktorej chcecie wyjechac ? Chetnie sie zabiore, jak za wczesnie to moge poczekac.
#6
Ja też jestem chętny. Jeżeli nie będzie już miejsc, to pojadę swoim samochodem i mogę wtedy jeszcze kogoś zabrać.
#7
Mogę was zabrać , jak zwykle tuż przed turniejem ktoś się jeszcze zdecyduje, ktoś odpadnieSmile
#8
Po ostatnim turnieju w Warszawie jestem zdecydowany na wyjazd na wszystkie turnieje ligowe w tym roku, wiec ja sie nie wykrusze przed turniejem.
#9
Ja też jadę na 100%.
#10
Już wiem, że również na 100% przybędę. Mam jednak pytanie logistyczne - wczoraj Paweł powiedział że już miejsc nie ma, więc pewnie bym ruszył swoim samochodem. Mam 4 wolne miejsca (3 żeby było w miarę wygodnie ludziom z tyłu Wink). Ktoś jeszcze jedzie? Wczoraj Paweł powiedział, że ma już komplet, a zawsze fajniej podróżować w kilka osób... Ruszam z Konstancina, ale mogę pozbierać ludzi z okolic. Jaro, mogę również przejechać przez Grójec i Ciebie zabrać. Jest to prawie po drodze.
#11
Super, jeżeli nie będzie problemy to mogę się z Tobą zabrać. Zawsze z wawy będzie jedno miejsce wolne więcej.
#12
Nie ma sprawy. Wyślij mi na priv jakieś namiary do siebie, to będziemy się łapać. Mam w takim razie jeszcze 2 wolne miejsca. Smile
#13
Mam problem z noclegiem w Warszawie bo kuzynka w czerwcu nie ma juz mieszkania, chodzi mi o noc w dzien turnieju (z niedzieli na poniedzialek), wiem ze moze byc problem ze wzgledu na EURO 2012, zna ktos jakas tania i dobra lokalizacje ?

I przy okazji planuje ktos dzien w poniedzialek od rana flipperowo w Warszawie lub inne ciekawe zajęcie, bo zostaje sam na caly dzien w "wielkim mieście" bo pociag dopiero o 23 odjezdza.

Pojawilo sie polaczenie Kolobrzeg-Myslowice-Kolobrzeg ale totalnie nie pasuje bo musialbym wyjechac w sobote rano, dojechalbym na sobote wieczor, pierwssza noc w Myslowicach, niedziela turniej i zostac na kolejna noc bo dopiero o 7 w poniedzialek rano pociag. W tym wszystkim podroz ponad 11 godzin dwu krotnie w ciagu dnia wiec tragedia.

Mariusz do Ciebie pytanie, o ktorej wyganiasz ludzi z turnieju ? bo nigdy nie zostalem do konca, a jak koniec nad ranem to rozwazam jeszcze pociag powrotny z do Kolobrzegu z Myslowic o 7:54.

Na nastepny rok przenosimy lige do zachodniopomorskiego to wy bedziecie mieli problem zeby dojechac Smile
#14
Ostatnio byłem w lóżku przed północą mam nadzieję że teraz też tak będzie :lol:
Mario
#15
marcinkg - jest autobus z Zakopanego do Kołobrzegu - z Katowic odjeżdża o 20:30, więc możesz rozważyć taką opcję Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości