Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebijające światło z z boków translitea
#1
Jak sobie z tym radzicie?
Listwy nie pomagają bo są za krótkie..jakieś uszczelki pod szkło na boki?

https://i.imgur.com/6nUjnn8.jpg

Bo mam to w obu moich sprzętach. Może jakieś trefne egzemplarze.
Odpowiedz
#2
Ja mam tak w każdym. Normalka moim zdaniem, zwłaszcza jeśli ma się LEDy. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to możesz wydać parę EUR, kupić te listwy i je przerobić tak aby chwytały po całości. Tańsza alternatywa to pewnie polecieć izolatką (miałem tak w Elvirze).
Odpowiedz
#3
snowvictim napisał(a):Ja mam tak w każdym. Normalka moim zdaniem, zwłaszcza jeśli ma się LEDy. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to możesz wydać parę EUR, kupić te listwy i je przerobić tak aby chwytały po całości. Tańsza alternatywa to pewnie polecieć izolatką (miałem tak w Elvirze).

Rany ale padaka... ja gram po ciemku i widoczne jest to imho za bardzo Sad
Odpowiedz
#4
Ewentualnie wchodzi w grę tuning backboxa tak, żeby światło nie uciekało :lol: Ja bym spróbował na twoim miejscu tą taśmą izolacyjną najpierw, może jakaś poprawa będzie.
Odpowiedz
#5
snowvictim napisał(a):Ewentualnie wchodzi w grę tuning backboxa tak, żeby światło nie uciekało :lol: Ja bym spróbował na twoim miejscu tą taśmą izolacyjną najpierw, może jakaś poprawa będzie.

w sensie taśmę na backbox? ja myslalem czy jakiejs uszczelki tam nie wkleić
Odpowiedz
#6
Izolatka na translite, backbox czyms innym. Nie przypuszczam żeby taśma izolacyjna dobrze trzymała się drewna, jak chcesz uszczelniać backbox to już jakimś mocniejszym trzymadłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości