Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja EM Royal Flush
#16
Toy napisał(a):Mój RF też jest mocno wymęczony. Mechanicznie pomógł mi Krzychu- dzięki wielkie! :-)
A ja w zamian mam odnowioną budę, dzięki Toy.

Co do zgrania otworów to nie pozostaje nic innego jak zeskanować playfield i na tej podstawie nanieść poprawki na wcześniejszy plik i ponowić wydruk. W sumie w tej maszynie nie ma za wiele do wykręcania...
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#17
Kriszna napisał(a):
Diablo napisał(a):
Kriszna napisał(a):
Diablo napisał(a):Tez mam taką
Moja decha ładniejsza ;-) Będę w Dźwirzynie to troszkę pogadamy.
Ja mam dwie jedną na drzwiach od garażu a drugą w rolce .... czeka na nowego użytkowniaka
Widzę że nie poprawiłeś koloru tych targetów,pamiętasz?Powinny być białe.A białe tło sling shot zamalowałeś?
Nie , to zapasowy wydruk dla twojej dechy . białe inserty były w wersji podstawowej .
Twoja to wersja specjalna wyprodukowano tylko 1 szt.
Znalazleś już certyfikat ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#18
W takiej ilości gier zatrzymał się total play meter. Toy,a licznik Twojego RF ile ma nakulane? Mam już wyczyszczone,opisane i posegregowane przekaźniki to znaczy te które współpracują z silnikiem i te które pracują bez silnika.Główny kabel(czarny) zasilający wszystkie cewki rozprowadzony.Oświetlenie playfield jak i pozostałe oświetlenie targetów podłączone.Zmodernizowałem troszeczkę oświetlenie bonusu,zamiarem było aby światło żarówki padało bezpośrednio w target,chodzi o to że naklejka grafiki zbytnio przytłumia światło.Generalnie oświetlenie funkcjonuje,mam kilka gniazd żarówek do wymiany bo nie domagają ale to już taka mała kosmetyka.Zastanawiam się jaki użyć sznurek do związania kabli gdy już wszystko ukończę,myślałem nad białym szpagatem,jest bardzo wytrzymały tylko że musiał bym go wcześniej nasączyć w jakimś roztworze bo ten oryginalny to wygląda jak by był nasączony woskiem czy czymś takim.Najprostsza robota za mną,mam na myśli oświetlenie.Prace wkraczają w decydującą fazę,teraz powoli RF będę ożywiał.Niby wszystko mam zaplanowane w głowie co chcę podłączyć ale gdzieś tam nutka niepewności jest.Jak słusznie podkreślił to kolega Krzychu,schemat do tej maszynki to enigma dlatego nie zamierzam korzystać z tego schematu,ufam mojej głowie i lutownicy ;-)


Załączone pliki Miniatury
           
Pinball EM
Odpowiedz
#19
Wspomniane gotowe oświetlenie.Teraz muszę coś wymyślić aby nadać tło pod szybę końcówek,kolejności gier od 1 do 5 oraz napisy game over,tilt. No i dorobić te nieruchome zera w poszczególnych licznikach.Sugestie mile widziane. ;-)


Załączone pliki Miniatury
       
Pinball EM
Odpowiedz
#20
Efekt Koparka opada Confusedhock: GRATULACJE :!:
Odpowiedz
#21
Kriszna napisał(a):No i dorobić te nieruchome zera w poszczególnych licznikach.Sugestie mile widziane. ;-)
Osobiscie wyklejam grafike na folii. Jasniejsze kolory przepuszcza swiatlo podswietlenia. Dodatkowo od strony wew. mozesz przykleic cos co nie przepusci swiatla. Tworzac pozadany kontur.
Kurcze trudno to wytłumaczyć. Coś na styl halogenu batmana Big Grin tylko u ciebie na odwrót.

Moj total play mater pokazuje 446145 Smile
Odpowiedz
#22
czyli wyciać negatyw z napisami na jakieś apli? ręcznie chcesz to robić czy wyciać ploterem/cnc/laserem ;p ?
Odpowiedz
#23
Kriszna napisał(a):Wspomniane gotowe oświetlenie.Teraz muszę coś wymyślić aby nadać tło pod szybę końcówek,kolejności gier od 1 do 5 oraz napisy game over,tilt. Sugestie mile widziane. ;-)

Czyli szyba nie oryginał ?

Jak ją odwzorowywałeś ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#24
Żadnych tajemnic,Tak,szyba nie oryginał.Stworzona pod wymiar mechanizmów liczników z wysokiej jakości zdjęcia i dodatkowo obrobiona na komputerze.Jak wcześniej wspomniałem jest to mój eksperymentalny projekt.Ktoś inny zapewne przeznaczył by tego fliperka na części a ja podjąłem wyzwanie.Wszystko idzie w dobrym kierunku. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#25
Wydruk na szkle ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#26
Naklejka schowana pod szybę.
Pinball EM
Odpowiedz
#27
Trochę słabo... Biorąc pod uwagę jakość innych prac warto pokusić się o druk na szkle i maskę na tilt, game over, końcówki itd.
Robiłem od podstaw szybę do Surf Champa
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#28
piknie panie :-)
Odpowiedz
#29
Jarnie napisał(a):Trochę słabo... Biorąc pod uwagę jakość innych prac warto pokusić się o druk na szkle i maskę na tilt, game over, końcówki itd.
Robiłem od podstaw szybę do Surf Champa
A jaki jest koszt wydruku na szkle no i kto Ci to robił?
Pinball EM
Odpowiedz
#30
300,-
Jesli jestes zainteresowany detale dam na priv
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości