Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Cybermachina
#1
Cybermachina Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56

Star Wars (Stern)

Cennik:
1 gra 4 PLN

Otwarte:
14:00 do 1:00 (pon-czw), 3:00 (pt-sb)

Dodane: 9 lipca 2022 przez NEX, zdjęcie Cino (2022.08.03)

[Obrazek: cyberm.jpg]
Odpowiedz
#2
Odwiedziłem to miejsce w sobotę, pomimo że mamy trochę tych Star Wars'ów w stolicy to na tym grało mi się najfajniej chyba. Jedna gra za 4zł to wydaje się dosyć drogo, ale trzeba wziąć pod uwagę że do zdobycia jest ze 3 EB z gry, łatwo ustawiony. Daje pograć po prostu. Za to nie ma powtórek, nie daje kredytu za Granda itp. TILT którego prawie nie ma, po dosłownym przesunięciu stołem dał mi raz Dangera. Na ścianie obok flippera wisi rozmieniarka, wypluwa dwójki. Rozmieniałem 10zł i 20zł, wszystko OK. Jedyny mankament to to że flipper jest trochę cicho ustawiony.

Dla chętnych.
Samo miejsce jest mega klimatyczne moim zdaniem. Konsolki z jakąś grą itp. Wszystko utrzymane w klimacie arcade/retro game i te bardziej współczesne. Mamy pokój z lat 90-ych gdzie jest pecet na którym zainstalowana jest gra Worms Armagedon  Big Grin ( tu bym radził zainstalować jeszcze parę ciekawych tytułów w które się grało na PC ) Dodatkowo mamy trzy automaty z arcade. Cena za grę na arcade 2zł=2 kredyty.
Arcade tytuły
Mortal Kombat 2
Metal Slug 3
Cadillacs and Dinosaurs
Odpowiedz
#3
Strefa arcade czynna od 16. Od poniedziałku do piątku. Sam klub otwarty codziennie od 14
Sobota i niedziela, strefa arcade czynna od 14.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości