Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flinstones
#1
Witam mam zamiar zakupić pinballa Flinstones.Coś więcej możecie mi napisać o tym flipperze?
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#2
Fajna wesoła maszyna. Moim zdaniem dość szybka i bezlitosna momentami Smile.
Odpowiedz
#3
W tym samym budżecie mam do wyboru Lethal Weapon 3 lub Flinstones.
Co jest ciekawsze do grania?
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#4
Obie maszyny nie są jakoś specjalnie ciekawe ale jeśli musisz wybierać z tych 2 to chyba bardziej Flinstones.
Odpowiedz
#5
Hmm obydwie maszyny są fajne .
Flintstonowie trzy rodzaje multiballa 3 łapki dwie rampy wiròwka kręgle, ogolnie bardziej rozbudowana.
Lw3 ma jedna rampe ale fajna muze do wyboru plus strzelanie z pistoletu w trakcie gry i duzo video scenek z uzyciem pistoletu. Świetna maszyna do pogrania z kumplami przy piwku poniewaz ma proste zasady i nie trzeba sie mocno napocic żeby uruchomić multiballa.
Odpowiedz
#6
Radsson napisał(a):Świetna maszyna do pogrania z kumplami przy piwku poniewaz ma proste zasady i nie trzeba sie mocno napocic żeby uruchomić multiballa.
Wystarczy dwa razy zbić komplet 3 targetów i masz MB. Po kilku MB staję się to po prostu nudne.
Odpowiedz
#7
Czyli najlepiej brać obie :lol:
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#8
pylu81 napisał(a):Czyli najlepiej brać obie :lol:
albo poszukać jakiegoś trzeciego Wink
Odpowiedz
#9
NEX napisał(a):
Radsson napisał(a):Świetna maszyna do pogrania z kumplami przy piwku poniewaz ma proste zasady i nie trzeba sie mocno napocic żeby uruchomić multiballa.
Wystarczy dwa razy zbić komplet 3 targetów i masz MB. Po kilku MB staję się to po prostu nudne.

No star trek ani topowy tytuł to to nie jest ale niektorzy cenia Lw wlasnie za jego prostote Smile
Odpowiedz
#10
Jeżeli masz obie w tej samej cenie i podobnym stanie, brałbym Flintstony, wyżej wyceniane i trudniej kupić.
Rampy b.fajne z tym obejściem dolnym.
Zabójcza też fajna, wg.mnie jedna z lepszych DE.
Odpowiedz
#11
Musze przemyśleć temat przez weekend.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#12
Bierz Flintstony łatwiej sprzedać lub wymienić.
Odpowiedz
#13
Decyzja zapadła jest Flinston na salonach :-)
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#14
Dobry wybor .
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#15
Rzeczywiście fajny Pinball 😁 Dzięki panowie za sugestie 👍
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości