Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
justage fehler...
#1
witam ! wczoraj wyskoczył mi taki oto komunikat "justage fehler" czy ktoś ma jakieś cenne sugestie.?
Odpowiedz
#2
Używaj wyszukiwarki forumowej.
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=489
Odpowiedz
#3
przepraszam nie chciało mi wyszukać na telefonie.
Odpowiedz
#4
Leniuszek Wink
Mezik
Odpowiedz
#5
mezik napisał(a):Leniuszek Wink

Może i nie... Faktycznie na mobilnych przeglądarkach forum się czasem "wykrzacza"... Zwłaszcza na androidowych Wink
Odpowiedz
#6
retrofan widzę że sprzedajesz od razu po naprawie? :-P
Odpowiedz
#7
Panowie dziekuje to baterie ,się okazało . Wiec wszystkie sugestie były pomocne. Zle zrozumielismy się nie to że mi się nie chciało szukać na forum tylko,że wyszukiwarka nie pokazywała takiego tematu.

ogłoszenie o sprzedaży było pochopne Big Grin i przed usterką flippera. czym wiecej przy nim grzebie tym gorzej sie z nim rozstać Tongue
Odpowiedz
#8
Yoogi napisał(a):na mobilnych przeglądarkach forum się czasem "wykrzacza"... Zwłaszcza na androidowych Wink
Nie zaobserwowałem a bardzo często odpalam forum na przeróżnych urządzeniach mobilnych (zawsze na androidzie). Nie miałem problemów nawet z obsługą panelu adm.
Odpowiedz
#9
NEX napisał(a):
Yoogi napisał(a):na mobilnych przeglądarkach forum się czasem "wykrzacza"... Zwłaszcza na androidowych Wink
Nie zaobserwowałem a bardzo często odpalam forum na przeróżnych urządzeniach mobilnych (zawsze na androidzie). Nie miałem problemów nawet z obsługą panelu adm.

Naprawialem niedawno tableta samsunga z androidem 4.4, przegladarka firefox. Jakos sie zlozylo ze chcialem wejsc na forum, nie moglem sie zalogowac.

Sproboje znalezc podobny sprzet i ponowic sytuacje...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości