Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Pinball Arcade
#1
Jest już na Steamie. Mustang jest free, reszta płatna. Trochę pojechali z ceną - za ST i AC/DC trzeba zabulić po 9.99$ za każdy.
Zagrałem na Mustangu, działa płynnie i bezproblemowo ale pod względem graficznym cieniutko.
Odpowiedz
#2
Na IOS też już jest. Odpaliłem na swoim ipadzie4 i jestem zaskoczony jakością. Fajnie się gra na Mustang Premium, który też jak w Steamie jest za free ale jako ciekawostkę napiszę że za free też można pograć w AC/DC Premium i Star Trek Vengeance Premium odpalając Challenge. To raczej jakiś błąd ale puki co warto korzystać. Trochę trzeba się nagrać aby dojść do nich, bo są jako 8. 9. a ostatni Mustang. Polecam spróbować ;-)
Odpowiedz
#3
U mnie na iPad 3 w ogóle nie ma szans na instalację... Undecided za niski iOs...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
Jarnie napisał(a):U mnie na iPad 3 w ogóle nie ma szans na instalację... Undecided za niski iOs...

Ja też miałem niski ale dało się zaktualizować do 10.2 i nawet całkiem ciekawe funkcje przy okazji przybyły. :-)
Odpowiedz
#5
Wypuścili na Androida. Niestety nie jest widoczne dla wszystkich urządzeń.
Mustang (i coś tam jeszcze) jest darmowy. Star Trek w paczce z AC/DC i dwoma jakimiś starociami - 10$.
Odpaliłem Mustanga, działa super płynnie a i wygląda naprawdę ładnie. Niestety chyba odzwyczaiłem się gry na małych wyświetlaczach Wink
Odpowiedz
#6
jak by ktoś chciał spróbować na androidzie który nie jest jeszcze wspierany przez apke, można znaleźć na Google pakiet instalacyjny.. wystarczy wpisać stern pinball apk i widziałem że jest już trochę mirriorów

ja mam na swoim telefonie od startu projektu. tylko zaskoczyło mnie że znikneli z marketu bez śladu i apliacje mialem cały czas tylko nie widac jej było w markecie play w zakładce moje aplikacje.

czekam aż dadzą pograć na star trek Smile
Odpowiedz
#7
NEX napisał(a):Wypuścili na Androida. Niestety nie jest widoczne dla wszystkich urządzeń.
-trochę to dziwne ,czy jest to jakieś "wymaganie sprzętowe"? czy bardziej błąd ?
Odpowiedz
#8
Sebastian G napisał(a):-trochę to dziwne ,czy jest to jakieś "wymaganie sprzętowe"? czy bardziej błąd ?

Pisali na FB że emulacja sprzętu sterna pochłania znacznie więcej zasobów obliczeniowych i dlatego będą dodawać tylko to, co przetestują. Inaczej by dostali na dzień dobry setki ocen z jedną gwiazdką i komentarzem "nie działa na ".
Odpowiedz
#9
dyleck napisał(a):
Sebastian G napisał(a):-trochę to dziwne ,czy jest to jakieś "wymaganie sprzętowe"? czy bardziej błąd ?

Pisali na FB że emulacja sprzętu sterna pochłania znacznie więcej zasobów obliczeniowych i dlatego będą dodawać tylko to, co przetestują. Inaczej by dostali na dzień dobry setki ocen z jedną gwiazdką i komentarzem "nie działa na ".
świetnie to opisałeś bo sam nie pamiętałem powodu limitów.
Odpowiedz
#10
Na ich stronie też jest takie info:

March 27, 2017
A limited re-release of Stern Pinball Arcade has just been unleashed for Google Play! Due to the resources needed for ROM emulation in Stern Pinball Arcade, we've released for a limited number of devices and will be expanding this to include more devices over time.


Wątpię aby faktycznie testowali na poszczególnych urządzeniach, raczej puścili na wszystkim co "nowe i mocne"
Odpowiedz
#11
Hehe, na moimi Xiaomi MI5, które jest nowe i mocne nie ma. Ale wgrane z apkmirror chodzi płynniej niż oryginalny Pinball Arcade. Smile
Odpowiedz
#12
dyleck napisał(a):Hehe, na moimi Xiaomi MI5, które jest nowe i mocne nie ma. Ale wgrane z apkmirror chodzi płynniej niż oryginalny Pinball Arcade. Smile
Może obok nowe i mocne należało dodać trzeci przymiotnik "popularne" Wink

Płynność jest faktycznie idealna, pod tym względem naprawdę postarali się.
Odpowiedz
#13
Cytat:If your device has less than 2GB of RAM, you will not be able to access AC/DC®, Star Trek® and Mustang™.
mam 2 giga ramu w moim huawei p8 lite ale " Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem."
a mustang jest ustawiony na free play i da sie grać spokojnie Smile ale jednak nie chcą ryzykować z doborem urządzeń..
Odpowiedz
#14
Właśnie odpaliłem na moim podstarzałym smatfonie - da się grać i nawet jako tako to wygląda, tylko dynamika bili na mustangu ewidentnie gorsza niż na normalnym Pinball Arcade. na stole Frankenstein jest już dużo lepiej, nie wiem czemu.
Jakiś czas temu - jak tylko wyszło - próbowałem odpalić na laptopie i gra się nawet nie uruchamiała Tongue
Odpowiedz
#15
Dodali Ghostbusters... na razie chyba tylko na xo: https://m.youtube.com/watch?v=X5OBxkt1JMc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości