Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery a platformy VR
#16
Dokładnie, telefon najpewniej po prostu nie dałby rady. Poza tym do tego potrzebny byłby dodatkowy hardware w postaci latarni.

Pod względem jakosci na chwilę obecną HTC VIVE jest zdecydowanie na przodzie stawki. Sony jakościowo znacznie ustępuje HTC i Oculusowi choć od Geara jest oczywiście o cala klasę mocniejsze.
Odpowiedz
#17
Odpaliłem Sterna na Gear VR2 / Galaxy S7 / ipega 9021. Powiem szczerze że nie spodziewałem się po tym sprzęcie tak dobrego efektu - naprawdę postarali się!

Porównywać do Androida czy Windowsa nie ma sensu - to coś zuuuupełnie innego.
Pierwsze odpalenie na samych goglach i pierwsza myśl....."to jakiś żart" (odbijanie dwoma łapkami na raz pukając się palcem w czoło jest totalnie porabanym pomysłem).

Po odpaleniu z dodatkowym kontrolerem (dzięki babul za pomoc w wyborze) - zupełnie inna bajka. Gra się naprawdę fajnie, płynność jest idealna, fizyka super, zero jakichkolwiek opóźnień - po prostu dokładnie tak jak to powinno wyglądać.

Co do samej grafiki to niestety rozdzielczość 1440 x 2560 (pomimo że jak na telefon jest dosyć spora, chyba aktualnie wyższych nie ma) to jeszcze troszkę za mało. Inserty i napisy na stole są niestety mało czytelne co jednak w samej grze nie przeszkadza (zwłaszcza jeśli znamy maszynę).
Samo wrażenie z gry także jest super (po kilkunastu minutach gry można nawet na chwilę zapomnieć że to tylko symulacja).

Aha, darmowy jest tylko Frankenstein a reszta niestety cholernie droga - 10$ za stół. Star Treka chyba jednak kupię Smile
Odpowiedz
#18
Z tego co kojarzę, 10$ kosztują AC/DC, Star Trek i Mustang... reszta jest po 5 dolców, ze dwa dni temu była nawet jakaś aktualizacja i ucieszyłem się, że może wreszcie dołożyli Ghostbusters - nic z tego, podobno dopiero marzec/ kwiecień. Poprawili za to podświetlenie przy "drop targetach" w AC/DC - wcześniej nie było widać w którą literę strzelić z działka, teraz już jest Oki.
Co do pada, to nie tyle polecam, ale to chyba najtańszy, który po prostu działa.
Ostatnio doszedł też pinball FX2 VR, wygląda prawie jak na PS4 (pomijając head tracking i możliwość obejrzenia detali z każdej możliwej strony), niestety animacja bili rwie na moim telefonie, ale w recenzjach ludzie wspominali że u nich jest ok - może na snapdragonach i adreno jest płynnie.
Na gear'a trafiłem też na świetny remaster 4 arcadowek (Centipede, Galaga, Robotron i Arkanoid) - Hypercade
a bez kontrolera gra się nawet lepiej.
Odpowiedz
#19
barbul napisał(a):Co do pada, to nie tyle polecam, ale to chyba najtańszy, który po prostu działa.
Działa i to idealnie Smile Nie szukałem dalej, po prostu po Twoim poście kupiłem i jestem zadowolony Smile
barbul napisał(a):Ostatnio doszedł też pinball FX2 VR, wygląda prawie jak na PS4 (pomijając head tracking i możliwość obejrzenia detali z każdej możliwej strony), niestety animacja bili rwie na moim telefonie, ale w recenzjach ludzie wspominali że u nich jest ok - może na snapdragonach i adreno jest płynnie.
Sprawdzę w wolnej chwili na S7 ale pewnie będzie tak samo jak na S7e. Te dwa telefony są (poza ekranem i baterią) identyczne.
Odpowiedz
#20
Dawno nie zaglądałam w VR. Ruszyło się coś, warto coś kupić?
Odpowiedz
#21
W Visual Pinball jest dużo stołów zrobionych pod VR.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości