Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[III Turniej 2012] Wiosenne Zawody Flipperowe MYSŁOWICE
#31
http://www.ebay.de/itm/Flipper-Williams-...4602d065c7

Szczecin wystawia MONSTER BASHA ale cena jak za taki stan chyba malo okazyjna.
#32
Czy trzeba się wcześniej zdeklarować?
Dopiero koło 3 nad ranem będę wiedział czy dam radę przybyć dlatego pytam.
#33
z tym pytaniem to do Mariusza, ale z tego co wiem nikt nie mowil o ograniczonej ilości graczy, nie ma zadnej listy startowej w tej chwili, wszystko przed turniejem na miejscu (tak bylo na ostatnim turnieju i chyba nic sie nie zmienilo)

ja juz bilet PKP INTERCITY Smile kupiony i melduje sie na turnieju
#34
pisar napisał(a):Czy trzeba się wcześniej zdeklarować?
Dopiero koło 3 nad ranem będę wiedział czy dam radę przybyć dlatego pytam.

Spokojnie.Wszyscy sie zmieszczą :evil:
#35
wróciliśmy.

podziękowania dla gospodarzy.
pozdrowienia dla uczestników.
gratulacje dla finalistów.

do zobaczenia.
#36
Mariusz dziękuję za gościnę -było super.
#37
Jak zwykle wszystko super! Dzięki wielkie!
#38
świetny turniej, wielkie dzięki za cały dzień emocji Smile dostałem lanie ale i tak jestem zadowolonySmile Gratulacje Mario !
#39
Wielkie dzięki za turniej i za to że cały czas Ci się chce poświęcać swój czas!
Jak zagrałeś na ''rybie'' czułem że wygrasz.Gratulacje!
P.S.Musisz ''sprzedać mi przepis na smalec ha,ha!
Pozdr. dla wszystkich uczestników!
#40
Nic nowego nie wymyślę.Było jak zwykle super.Dziękuję,Gratuluje i Pozdrawiam!!!!!!!!! 8-)
#41
to i ja skrobne kilka slow ;-) miejscowka rewelacyjna !! super wszystko zrobione ,swietne maszyny i klimat jest taki jak powinien byc Smile bardzo zaluje ze nie moglem zagrac,ale sercem zawsze za "niebieskimi" no i niestety derby wygraly rywalizacje z turniejem :-( pozniej juz nie wrocilem bo zaraz po meczu jechalem spowrotem na niemcy do domu.gratulacje dla zwyciezcy :-) i fajnie was bylo znowu wszystkich zobaczyc i pogadac Smile mam nadzieje ze za niedlugo znowu sie widzimy na jakims graniu Smile

Pozdro ze Stuttgartu
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#42
Się dołączam, ale dodam, że jedzenie jeszcze chyba lepsze niż ostatnio. BOMBA! Kto nie był niech żałuje i się na kolejne szykuje :mrgreen:

JAM napisał(a):Nic nowego nie wymyślę.Było jak zwykle super.Dziękuję,Gratuluje i Pozdrawiam!!!!!!!!! 8-)
#43
Wielkie dzięki za cały turniej (organizację, atmosferę, itd). Walka w finale była świetna. Ale już na pierwszej bili na Terminatorze Mario pokazał, że zwycięzca może być tylko jeden. Gratulacje dla pozostałych graczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości