Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[III Turniej 2012] Wiosenne Zawody Flipperowe MYSŁOWICE
#16
Widze że Fish Tales dołączył do kolekcji Smile fajna maszyna ,połowimy połowimy Smile
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#17
jacquesik napisał(a):Widze że Fish Tales dołączył do kolekcji Smile fajna maszyna ,połowimy połowimy Smile


Połowimy,połowimy ;-)
Ale też pogramy w pokera Dołączył fajnie zachowany JOKERZ
Mario
#18
Jako "świeżak" mam pytanie: na plakacie napisane jest, ze start o 12...do której zazwyczaj siedzicie na takim turnieju?
#19
z ciekawości pytam, co ubyło z kolekcji ? czy małe przemeblowanie i się pomieściło ?
#20
pisar napisał(a):Jako "świeżak" mam pytanie: na plakacie napisane jest, ze start o 12...do której zazwyczaj siedzicie na takim turnieju?

Najlepiej do końca finału Smile
#21
niektórzy do półfinału a ja nawet i z grupy czasem sobie nie wyjdę...
#22
szykuje się niezła ofensywa od strony stołecznej Smile jakieś 10 osób potwierdzonych !
#23
Paweł napisał(a):szykuje się niezła ofensywa od strony stołecznej Smile jakieś 10 osób potwierdzonych !

A kto , a kto???
Pokazać się :-P
#24
Ja już wiem że niestety znów nie dotrę Sad Coś mam pecha do Mysłowic.
#25
Potwierdzam-szykuję formę ;-)
#26
potwierdzam, będę.
do miłego zobaczenia.
#27
Jak forma? trenujecie coś?
#28
Jak pociag Kolobrzeg - Warszawa (11h w pociagu) dojedzie do celu to jestem w niedziele o 6.40 w Wa-wie i z chłopakami dotre na turniej do Mysłowic, a wiec do zobaczenia.

Odpowiadając na pytanie Pawła, gram coś na Monster Bashu co mam akurat w domu, ale grajac na 5 kulach czasem zrobie wynik 50mln a czasem 700mln wiec wachania formy Smile Ale wczoraj zrobilem rekord na 5 kulach + EX zdobyte 890mln ale juz poznalem go na 100% i powoli mi sie nudzi.
#29
Jak ci się nudzi to chętnie go do piwniczki ulokujemy daj znać jakby co :-D
Mario
#30
'Nudzi" mialem na mysli granie na jednym flipperze przez ostatni czas, pozbywac sie go jak narazie nie mam w planie.

Gralem z godzinke temu to jakims cudem zrobilem 699mln na 2 kuli + EX i kolejne 3 tak zrabalem ze zakonczylem na 740, myslalem ze rozniose maszyne i na chwile obecna jestesmy obrazeni : )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości