Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwszy turniej w Sketchu
#1
Dziękuję BARDZO wszystkim w imieniu swoim i Pawła za udział w pierwszym turnieju zorganizowanym przez Kingpina. Bardzo zapraszamy WSZYSTKICH na kolejne tak w Sketchu, jak i innych miejscach.
Na następne turnieje sketchowe przygotujemy dyplomy (przyznamy też za I edycję). Więcej o nagrodach wkrótce.
pozdr
#2
Na przyszłe turnieje, proszę o przygotowanie maszyn:
- proszę znaleźć czas na wyczyszczenie playfieldu itp. nie zajmuje to wiele czasu, a efekt o wiele fajniejszy i lepiej się gra,
- sprawdzenie maszyn pod kątem poziomów itp. po Creatura była za bardzo przechylona Wink
- jeżeli to możliwe to na czas turnieju w Sketchu udostępnienie większej powierzchni - było trochę za ciasno Smile

A teraz plusy:

- jak na przyjezdnych szybki czas rozgrywek - jakoś szybko to wszystko przeszło - (poza wpisywaniem do excela, ale to mały szczegół)
- świetne i bardzo smaczne frytki, w ogóle jedzenie najs najs, piwko też wyśmienite Smile


I proszę nie odbierać tego jako czepiania się - tylko delikatne wskazówki na poprawę Smile
Coco Jambo i do przodu!

Przepraszam, że nie mogłem pożegnać się ze wszystkimi, ale musiałem w expresowym tempie udac się do Poznania przez co przepadł mi już opłacony hotel w Wawie Sad
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#3
Wszystko jasne, wszystko weźmiemy pod uwagę, poza miejscem, bo nam raczej nie dadzą innego, a na górę flipperów nosić nie będziemy i co za tym odcinać się od wszystkiego.
dziękuję za uwagi
prezes Łukasz

Squall napisał(a):Na przyszłe turnieje, proszę o przygotowanie maszyn:
- proszę znaleźć czas na wyczyszczenie playfieldu itp. nie zajmuje to wiele czasu, a efekt o wiele fajniejszy i lepiej się gra,
- sprawdzenie maszyn pod kątem poziomów itp. po Creatura była za bardzo przechylona Wink
- jeżeli to możliwe to na czas turnieju w Sketchu udostępnienie większej powierzchni - było trochę za ciasno Smile

A teraz plusy:

- jak na przyjezdnych szybki czas rozgrywek - jakoś szybko to wszystko przeszło - (poza wpisywaniem do excela, ale to mały szczegół)
- świetne i bardzo smaczne frytki, w ogóle jedzenie najs najs, piwko też wyśmienite Smile


I proszę nie odbierać tego jako czepiania się - tylko delikatne wskazówki na poprawę Smile
Coco Jambo i do przodu!

Przepraszam, że nie mogłem pożegnać się ze wszystkimi, ale musiałem w expresowym tempie udac się do Poznania przez co przepadł mi już opłacony hotel w Wawie Sad
#4
Squall napisał(a):Na przyszłe turnieje, proszę o przygotowanie maszyn:
- proszę znaleźć czas na wyczyszczenie playfieldu itp. nie zajmuje to wiele czasu, a efekt o wiele fajniejszy i lepiej się gra,
- sprawdzenie maszyn pod kątem poziomów itp. po Creatura była za bardzo przechylona Wink
- jeżeli to możliwe to na czas turnieju w Sketchu udostępnienie większej powierzchni - było trochę za ciasno Smile

To fakt...lekki 'cleaning' i poziomowanie przydałyby się maszynkom.
Pzdr
#5
Pierwsze śliwki... pierwsze koty... :lol:
Poprawimy się, ale poza (słusznymi) uwagami najlepiej pomóżcie jakoś. Może znajdziecie sponsorów nagród, albo jakiś pamiątek, druków itp.?



JAM napisał(a):
Squall napisał(a):Na przyszłe turnieje, proszę o przygotowanie maszyn:
- proszę znaleźć czas na wyczyszczenie playfieldu itp. nie zajmuje to wiele czasu, a efekt o wiele fajniejszy i lepiej się gra,
- sprawdzenie maszyn pod kątem poziomów itp. po Creatura była za bardzo przechylona Wink
- jeżeli to możliwe to na czas turnieju w Sketchu udostępnienie większej powierzchni - było trochę za ciasno Smile

To fakt...lekki 'cleaning' i poziomowanie przydałyby się maszynkom.
Pzdr
#6
Oto pełna relacja


Załączone pliki Miniatury
                       



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości