Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matrix w pinballu.
#16
A ja komuś tego patch'a wgrywałem na kość. Z sukcesem.

EDIT
Tak lepiej? :-P
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
A co to jest kość z sukcesem?

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. :-P
Odpowiedz
#18
Dzięki dyleck,właśnie o to mi chodziło.Poszukam kogoś kto programuje EPROMY i po kłopocie. A jeszcze jedno,czy jeśli z bliżej nieokreślonych powodów znowu zamontuję żarówki to czy będą one normalnie działać czy trzeba będzie wrócić do poprzedniego ROMu... ?
Odpowiedz
#19
Będą działać normalnie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#20
No to pasujeSmile A czy ktoś z obecnych posiada może już taki gotowy,zaprogramowany EPROM do t2? (nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu) chętnie nabędę,proszę o info na PW.
Odpowiedz
#21
Jeśli masz swój EPROM (kość :-P), to mogę Ci wypalić (nagrać, zaprogramować).
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#22
Najchętniej to bym zrobił tak żeby oryginalną ''kostkę'' se zachować a kupię nowy który Ci wyślę do wgrania ale to już chyba ustalimy na PW żeby tu nie odbiegać zbytnio od tematu.Tak dla pewności zapytam to na płycie WPC chodzi o scalaka U6?
Odpowiedz
#23
A o jakiej maszynie mówimy? W systemach WPC było kilka wersji płyty CPU.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#24
dinio napisał(a):No to pasujeSmile A czy ktoś z obecnych posiada może już taki gotowy,zaprogramowany EPROM do t2? (nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu) chętnie nabędę,proszę o info na PW.

Co prawda dość słabo wyeksponowana nazwa flipera, niemniej jednak padła... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#25
A co się będę afiszował jeśli na razie nie ma z czymSmile i tak większość wie o co biega.Jak już ogarnę drugą maszynkę to wtedy będzie na ''oliksie'' tłustym,grubym drukiem SPRZEDAM FLIPER FLIPPER TERMINATOR 2 cena 6500 i takie tam..... Wcześniej nie omieszkam zamieścić stosownej informacji na forum bo wiadomo że użytkownicy mają pierwszeństwo a jak już ktoś obieca że otworzy muzeum w WLKP to dostanie go w super promocji! :mrgreen:
Myślę że to będzie na początku kwietnia.
Odpowiedz
#26
Temat sie lekko zasmiecil wiec nie zrobi roznicy jak dorzuce cos od siebie. Mam kostke ze spaczowanym romem do BOP. Sprzedam albo zamienie za jakies flipperowe szpeje. Mi sie juz nie przyda.
Odpowiedz
#27
No tak. Starcze oczy. W takim razie EPROM na płycie CPU jest oznaczony jako U6.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#28
Mały "apdejcik". Na tyle mnie stać do Świąt, więc proszę o cierpliwość.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#29
Wątek został nieco uporządkowany i uzupełniony o kolejny fragment. Prace trwają. :lol: Warto przeczytać od początku, ponieważ dopisałem kilka istotnych informacji natury ogólnej. W dalszym ciągu zachęcam do zadawania pytań lub dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#30
Zaraz, zaraz... O czym to ja pisałem?? AAAaaaaa! O matrixie! No pewnie! To jadę dalej.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości