Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KUPIĘ] Flippera do 3500 (dla począkującego)
#1
hej wszystkim
Od jakiś 2 miesięcy przeglądam allegro i olx w poszukiwaniu jakiegoś fajnego flipera do domu.
Jako że to mój pierwszy flipper dlatego mam do was pytanie, na co zwracać uwagę przy kupnie? czego unikać? no i gdzie kupić... nie chce przekraczać tych 3500 zł przez co nie tak łatwo coś fajnego wyhaczyć.
Wydaje mi się ze większość aukcji na allegro jest trochę zawyżona a jeśli znajdzie się coś w dobrej cenie to wygląda jak by 20 lat stał na dworze... zatnę się grając i złapie tężca Big Grin

Czytałem na forum ze warto kupować na niemieckim ebayu tylko jak to wygląda z transportem do polski? większość z was po prostu jedzie po flippera? jak sobie radzicie z transportem?

Jestem z gdańska może ktoś z was chciałby się pozbyć jakiegoś fajnego flippera?Big Grin
Odpowiedz
#2
Wysłałem Ci priv.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
Nadal poszukuje jakiegoś fajnego flippera i nikt jakoś nie chce nic oddać w dobrej cenie Sad
najbardziej wpadł mi w oko swords of fury albo Bride of Pin-Bot ale jestem otwarty na propozycje.
Odpowiedz
#4
Nie kupuj nic w ciemno bo potem będziesz żałował, wyskocz na jakiś turniej albo Museum in Kraków to Ci dużo da, wydasz kupę kasy na jakiegoś hebla i po co ;-) .
Odpowiedz
#5
Fakt narazie nie jestem za bardzo ograny. Stoły sprawdzam sobie na pinball arcade i jeszcze jakimś tam symulatorze. Wiem że nie chce pin-bota, zupełnie mi nie podchodzi a dość często ktoś mi chce go wcisnąć.

Ostatnio mi jeden sprzedawca zaśpiewał za swords of fury 4k i to dość słabym stanie, brakowało jakieś elementu na playfieldzie jak powiedziałem mu że jest za zniszczona i trochę drogo to dał mi linka do nowego na ebayu za 2,5k euro i powiedział że mogę tego kupić jak mi się stan nie podoba co za dupek...
Odpowiedz
#6
Zastanów się dwa razy zanim coś kupisz , a będziesz zadowolony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości