Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam Indiana Jones (STERN)
#1
Stan bardzo dobry
Na obudowie mogą być widoczne miejscami jakieś rysy
Trochę czyszczenia, jakaś żaróweczka do wymiany
cena 2700eur
#2
Jeez, 2700 za tego szrota? Nie dość że brzydki (chyba drugi najbrzydszy flipper jakiego widziałem, zaraz po 24) to jeszcze nic nie ma na nim do roboty.
#3
Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.
A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???
#4
Ja osobiście lubię tego flippera i jego 8-ball multiball :lol:
#5
mucha napisał(a):Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.

No cóż, istnieje na świecie cała rzesza ludzi, którzy się smarują kupą w łóżku. A mimo wszystko się to Mucha nie podoba (przynajmniej mam taką nadzieję). Wink

mucha napisał(a):A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???

Mialem na mysli beznadziejnie brzydki playfield oraz nudny jak falki z olejem ruleset. Do stanu technicznego sie nie odnosze, bo nie widzialem.
#6
dyleck napisał(a):
mucha napisał(a):Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.

No cóż, istnieje na świecie cała rzesza ludzi, którzy się smarują kupą w łóżku. A mimo wszystko się to Mucha nie podoba (przynajmniej mam taką nadzieję). Wink

Confusedhock:

mucha napisał(a):A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???
dyleck napisał(a):Mialem na mysli beznadziejnie brzydki playfield oraz nudny jak falki z olejem ruleset. Do stanu technicznego sie nie odnosze, bo nie widzialem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szrot
#7
Oj rany, czepiasz się słówek. Wiem doskonale co dosłownie znaczy szrot i wstawki z wikipedii mi nie potrzebne.

Więc odwołuję to słowo, i moje oryginalne pytanie zamieniam na:

Jeez, 2700 za ten bezndziejnie nudny i brzydki za to w doskonałym stanie technicznym tytuł?
#8
dyleck napisał(a):Jeez, 2700 za ten bezndziejnie nudny i brzydki za to w doskonałym stanie technicznym tytuł?



tak, do delikatnej negocjacji
#9
Może nie ma co ciągnąć dyskusji Wink Mucha znany na forum, więc sprzęt w dobrym stanie.
Sam stół - co kto lubi. Też mnie zdziwiła cena, ale może i tak chodzą. Najpeirw myślałem, że to ten dobry Indiana. Sternowski to chyba najgorszy stół na jakim grałem (konkuruje tylko z Police Force Tongue) a faktycznie z wyglądu plastikowy, pusty, mega dziwny. Skoro mucha mówi, że są amatorzy, to znaczy że są. Jak komuś pasuje temat to niech bierze Smile
#10
druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie, ceny IJ 4 zazwyczaj zaczynają się od 3keur, jak się sprzedaje ten tytuł na zachód szybko, wie jeden nasz kolega z forum ;-) i to za większe pieniądze,
ale nie ma co bić piany, maszyna na 99% pójdzie za miedze, jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu
#11
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie, ceny IJ 4 zazwyczaj zaczynają się od 3keur, jak się sprzedaje ten tytuł na zachód szybko, wie jeden nasz kolega z forum i to za większe pieniądze

U nas ludzie biedniejsi i w zwiazku z tym lepiej oceniajacy produkt przed zakupem. A na zachodzie dodatkowo wiecej fanatykow pewnych tematow, ktorzy kupia nawet guano jesli bedzie przypominac ich ulubionego bohatera.
#12
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie,
A mnie się wydaje że w ostatnim powiedzmy roku w PL to właśnie Sterny były najczęściej sprzedawanymi flipperami Wink
#13
NEX napisał(a):
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie,
A mnie się wydaje że w ostatnim powiedzmy roku w PL to właśnie Sterny były najczęściej sprzedawanymi flipperami Wink

Ja jestem tego pewien i mam nadzieję że w przyszłym roku będzie tak samo Wink
#14
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie

No nie wiem, jedne z lepszych stolow w ktore gralem, to sa wlasnie Sterny. Bardzo mi sie podoba Metallica i Star Trek, AD/DC tez spoko. Po prostu akurat ten Indian moim zdaniem kompletnie mi nie wyszedl.

mucha napisał(a):jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu

A co ty sie zaraz obrazasz. Watek ma istotny walor edukacyjny Wink Powodzenia w sprzedazy Niemcom, chociaz nie watpie ze nie jest specjalnie potrzebne Smile
#15
mucha napisał(a):ale nie ma co bić piany, maszyna na 99% pójdzie za miedze, jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu
Zamykam na prośbę autora


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości