Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia sprzedaży - dyskusja
#16
Tylko polaki cebulki się trzęsą nad czyimś ogłoszeniem.
Pasuje Ci to płac i zabieraj a jak szukasz okazji to otwórz nową kartę i szukaj dalej.
Odpowiedz
#17
marcinkg napisał(a):Na zagranicznym forum jak ktoś wrzuca ogłoszenie o sprzedazy flippera i jest wymóg podania ceny to ludzie i tak pytają o wszystko na pw. Nie ma zbędnej dyskusji pod postem sprzedającego czy warto, gdzieś jest taniej, słaby stan, ja też sprzedam /kupię itp. Co najwyżej właściciel maszyny obniża cenę czy wrzuca wiec informacji bo ktoś już go o to pytał na priv lub więcej zdjęć ...



Dokładnie, opcja komentarzy jeżeli się decydujemy na pisanie cen itp, powinna być wyłączona żeby uniknąć komentowania czyichś spostrzeżeń na temat danego tytułu, nie podoba się olewam ogloszenie i tyle.
Odpowiedz
#18
mucha napisał(a):
marcinkg napisał(a):Na zagranicznym forum jak ktoś wrzuca ogłoszenie o sprzedazy flippera i jest wymóg podania ceny to ludzie i tak pytają o wszystko na pw. Nie ma zbędnej dyskusji pod postem sprzedającego czy warto, gdzieś jest taniej, słaby stan, ja też sprzedam /kupię itp. Co najwyżej właściciel maszyny obniża cenę czy wrzuca wiec informacji bo ktoś już go o to pytał na priv lub więcej zdjęć ...



Dokładnie, opcja komentarzy jeżeli się decydujemy na pisanie cen itp, powinna być wyłączona żeby uniknąć komentowania czyichś spostrzeżeń na temat danego tytułu, nie podoba się olewam ogloszenie i tyle.

Ja jestem za.
Odpowiedz
#19
hudyglowa napisał(a):Tylko polaki cebulki się trzęsą nad czyimś ogłoszeniem.

Kto to jest polak cebulka ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
[Obrazek: comment_PWb2S3049ldgQ6as4MF5DvkTI6Qh4v6L.jpg]
Odpowiedz
#21
mucha napisał(a):Dokładnie, opcja komentarzy jeżeli się decydujemy na pisanie cen itp, powinna być wyłączona żeby uniknąć komentowania czyichś spostrzeżeń na temat danego tytułu,
Mim skromnym zdaniem jednak nie - forum to nie OLX.
Ludzie którzy pierwszy raz wchodzą na forum (na przykład w poszukiwaniu informacji o danym flipperze, flipperach ogólnie lub właśnie ofert sprzedaży) powinni wiedzieć czy dana oferta jest atrakcyjna, mocno przeskalowana czy może prawie idealnie wyważona. Tego dowiadują się właśnie często z komentarzy.

Inna sprawa że czasem ludzie lekko przesadzają w komentarzach pod ofertami. Otwarta dyskusja umożliwia jednak skomentowanie/sprostowanie takiego przegiętego komentarza.
Odpowiedz
#22
NEX napisał(a):Mim skromnym zdaniem jednak nie - forum to nie OLX.

Otóż to. Ja uważam, że np. warto ludzi ostrzegać przed kupnem np. Indiana Jones by Stern albo 24, zwłaszcza jeśli to miałby być ich pierwszy flipper w życiu.
Odpowiedz
#23
Dyleck, gust to akurat kwestia mocno indywidualna. Dla przykładu: RS to dla Ciebie najlepsza maszyna jaka powstała, dla mnie co najwyżej przeciętna.
I tak jest z wieloma tytułami. Indiana Sterna tez może komuś przypaść do gustu. W tamtym wątku ktoś zachwalał 8 kulowy MB. I na tym polega dyskusja - ktoś wyrazi jedna opinię, ktoś inny druga a kolejna osoba poprze jedna z tych dwóch lub... wyrazi trzecią. Osoba czytając sama wyciąga wnioski i (jak ma możliwość) po zagraniu na danej maszynie weryfikuje te opinie Smile
Odpowiedz
#24
NEX napisał(a):Dyleck, gust to akurat kwestia mocno indywidualna. Dla przykładu: RS to dla Ciebie najlepsza maszyna jaka powstała, dla mnie co najwyżej przeciętna.
I tak jest z wieloma tytułami. Indiana Sterna tez może komuś przypaść do gustu. W tamtym wątku ktoś zachwalał 8 kulowy MB. I na tym polega dyskusja - ktoś wyrazi jedna opinię, ktoś inny druga a kolejna osoba poprze jedna z tych dwóch lub... wyrazi trzecią. Osoba czytając sama wyciąga wnioski i (jak ma możliwość) po zagraniu na danej maszynie weryfikuje te opinie Smile

Dokladnie tak. Dzięki temu komuś się może zapalić lampka ostrzegawcza i przynajmniej sobie sprawdzi co dokladnie kupuje. I nikogo nie bede przekonywal ze inni nie maja racji, natomiast chce by znali moja opinie i nic wiecej.
Odpowiedz
#25
nie wiem co mają na celu Dyleck te twoje gorzkie żale, ale sposób w jaki piszesz akurat na ten temat to nie wyrażanie swojego zdania tylko narzucanie i dlatego mnie to wk...wiło.
Pozdr.
A co do dyskusji na temat, to zarzucam klasycznego focha i nie będe ogłaszał flipperów na tym forum :mrgreen:
Odpowiedz
#26
mucha napisał(a):A co do dyskusji na temat, to zarzucam klasycznego focha i nie będe ogłaszał flipperów na tym forum :mrgreen:
E tam, foch z powodu kilku postów nieprzychylnych jednej maszynie? ;-)
btw co by nie pisać to nasze forum jest najlepszym miejsce w polskojęzycznej części sieci na ogłoszenia dotyczące sprzedażny/zakupu flippera
Odpowiedz
#27
Jeden lubi homary a drugi suchary Smile
Mezik
Odpowiedz
#28
mezik napisał(a):Jeden lubi homary a drugi suchary Smile

Idąc za ciosem z sucharami:
Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki.
Odpowiedz
#29
mucha napisał(a):nie wiem co mają na celu Dyleck te twoje gorzkie żale, ale sposób w jaki piszesz akurat na ten temat to nie wyrażanie swojego zdania tylko narzucanie i dlatego mnie to wk...wiło.

Eee tam narzucanie. Sam sie mnie kiedys pytales o opinie na temat kilku stolow i z tego co wiem to nie zalowales decyzji. Smile Moze inni tez nie beda. Niestety IJ by Stern to klasyczne zerowanie Garego na popularnosci tematyki filmowej i w zwiazku z tym calkowite olanie kwestii designu bo "i tak sie sprzeda, wszak to Indiana Jones".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości