Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia sprzedaży - dyskusja
#1
Niemniej jednak każdy ma prawo wystawić towar za cenę jaką uważa za stosowną. Może sprzeda, może nie sprzeda? Nie ma co robić burzy, jego prawo do zaproponowania ceny.
Odpowiedz
#2
RAV napisał(a):Niemniej jednak każdy ma prawo wystawić towar za cenę jaką uważa za stosowną. Może sprzeda, może nie sprzeda? Nie ma co robić burzy, jego prawo do zaproponowania ceny.

I to jest święta prawda. Jakby sprzedajacemu zależało na czasie to by sprzedał tanio. Jak stoi i jeść nie woła to można się cenić 10k za coś wartego 1k. Jak jakiś wariat kupi to szczęście sprzedającego, a strata kupującego i ból 4 liter komentatorów :-)
Odpowiedz
#3
Ostatnio oddałem playfield Monster Bash do odrestaurowania,dostałem rachunek na 900 euro,trzeba trafić na laika który nie ma świadomości jakie są koszty renowacji flippera,ale to już problem kupującego.
Odpowiedz
#4
Matt 72 napisał(a):Ostatnio oddałem playfield Monster Bash do odrestaurowania,dostałem rachunek na 900 euro,trzeba trafić na laika który nie ma świadomości jakie są koszty renowacji flippera,ale to już problem kupującego.
I co,zapłaciłeś?Ta renowacja była warta tyle kasiorki? ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#5
jak w pinball dreams to na pewno :-)
Odpowiedz
#6
Dokładnie w Pinball Dreams,ale playfield brzytwa-jak go oddałem,to musiałem czekać 5 miesięcy.Czy było warto? I to jest dobre pytanie...myślę że to zależy od flippera,a w tym przypadku było warto.Oprócz tego miałem już wszystkie części które mi brakowały do odrestaurowania...
Odpowiedz
#7
RAV napisał(a):Niemniej jednak każdy ma prawo wystawić towar za cenę jaką uważa za stosowną. Może sprzeda, może nie sprzeda? Nie ma co robić burzy, jego prawo do zaproponowania ceny.
Oczywiście ze tak. Cena to sprawa sprzedającego - gdy jest wyższa to może po prostu takiemu sprzedającemu się nie spieszy i tyle.

Inna sprawa że umieszczając takie ogłoszenie (czy cokolwiek innego) na forum dyskusyjnym normalne jest, że można spodziewać się przeróżnych komentarzy. Do tego służy forum.

W temacie ogłoszenie z TEGO wątku - cena jest wysoka ale są zdjęcia, opis stanu maszyny - wszystko na publiku tak jak być powinno. O wiele mniej podobają mi się ogłoszenia a stylu "sprzedam [tu nazwa flippera] - oferta na prv" - w takich ogłoszeniach nie wiadomo co (w jakim stanie) i za ile jest sprzedawane.
Odpowiedz
#8
NEX napisał(a):[...]O wiele mniej podobają mi się ogłoszenia a stylu "sprzedam [tu nazwa flippera] - oferta na prv" - w takich ogłoszeniach nie wiadomo co (w jakim stanie) i za ile jest sprzedawane.
bardzo słuszna uwaga,
wg. mnie na forum powinna być zasada (na wielu forach taka jest), że w ogłoszeniach sprzedaży musi być podana cena
a jak chcą się licytować i przebijać to na allegro
XIX
Odpowiedz
#9
Siwy napisał(a):
NEX napisał(a):[...]O wiele mniej podobają mi się ogłoszenia a stylu "sprzedam [tu nazwa flippera] - oferta na prv" - w takich ogłoszeniach nie wiadomo co (w jakim stanie) i za ile jest sprzedawane.
bardzo słuszna uwaga,
wg. mnie na forum powinna być zasada (na wielu forach taka jest), że w ogłoszeniach sprzedaży musi być podana cena
a jak chcą się licytować i przebijać to na allegro
Ja też się z tym zgadzam,fliper to nie auto gdzie można ukryc pewne wady dlatego w przypadku sprzedaży flipera stan techniczny,cena itd.jest niezbędne.Czasami jest tak że zamierzamy kupic jakiegoś fliperka a mamy wątpliwości więc można to skonsultowac na forum PSF.Zawsze można tu liczyc na życzliwe wsparcie i porady.Pozdrawiam wszystkich!!! :->
Pinball EM
Odpowiedz
#10
Kriszna, masz rację.
mizet102
Odpowiedz
#11
W mojej krotkiej histori nie kupilem jeszcze maszyny 100% sprawnej a sprzedawca mnie zawsze przekonywal ze jest w pelni sprawna...
Mezik
Odpowiedz
#12
Tanio kupujesz to sie nie dziw :-P :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Znam takich co kupili drogo a i tak zawsze cos nie dziala.
Mezik
Odpowiedz
#14
Bo to fliper jest wiec musi cos nie działać Smile.
Odpowiedz
#15
Na zagranicznym forum jak ktoś wrzuca ogłoszenie o sprzedazy flippera i jest wymóg podania ceny to ludzie i tak pytają o wszystko na pw. Nie ma zbędnej dyskusji pod postem sprzedającego czy warto, gdzieś jest taniej, słaby stan, ja też sprzedam /kupię itp. Co najwyżej właściciel maszyny obniża cenę czy wrzuca wiec informacji bo ktoś już go o to pytał na priv lub więcej zdjęć ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości