Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupie Fathom
#16
:-) Dzięki. Zdam relację jak trochę pogram ale po cichu napiszę żeby Mucha nie słyszał :mrgreen:
Odpowiedz
#17
Ja chociaż nie słyszę to i tak słyszę :-P
Odpowiedz
#18
Hehe już mi chcieli podkupić Smile Dzisiaj kumpel ładował na tira i podczas załadunku podjechało jakieś auto i kierowca pytał czy nie chcą sprzedać przypadkiem :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Napalił się na flipera po prostu, czy konkretnie był zainteresowany Fathomem ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
a te autko to miało opony letnie czy już na zimówkach ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#21
A w jakim kraju kupiłeś, jeśli nie tajemnica?Wink

Grałem na tej maszynie tylko 3-4 razy w Budapeszcie, moim zdaniem ma b. fajny klimatSmile
Odpowiedz
#22
Jarnie napisał(a):Napalił się na flipera po prostu, czy konkretnie był zainteresowany Fathomem ?

Tego nie wiem bo kumpel powiedzial ze jedzie do Polski dla pasjonata i gość dał sobie spokój Smile.

Diablo napisał(a):a te autko to miało opony letnie czy już na zimówkach ?

Nie strasz chlopie nie strasz.

RAFAL napisał(a):A w jakim kraju kupiłeś, jeśli nie tajemnica?Wink

Grałem na tej maszynie tylko 3-4 razy w Budapeszcie, moim zdaniem ma b. fajny klimatSmile

Z Anglii. W zasadzie to on chciał być mój :mrgreen: bo pojawił się w okolicy miejsca zamieszkania mojego kumpla ktory go dla mnie odebral a transportem zajął sie inny znajomy , który akurat przejeżdżał swoim tirem w tamtym rejonie i za flaszke mi wiezie wiec trzymam kciuki aby dobra Karma nie opuscila tej calej akcji.
Odpowiedz
#23
Radsson napisał(a):Z Anglii. W zasadzie to on chciał być mój :mrgreen: bo pojawił się w okolicy miejsca zamieszkania mojego kumpla ktory go dla mnie odebral a transportem zajął sie inny znajomy , który akurat przejeżdżał swoim tirem w tamtym rejonie i za flaszke mi wiezie wiec trzymam kciuki aby dobra Karma nie opuscila tej calej akcji.
Mocne ale.... akcja z TAF była mocniejsza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#24
Ważne,że już jest w polskich rękachWink
Odpowiedz
#25
Gratuluje bardzo dobrego tytulu Smile tez z checia bym przytulil Big Grin
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#26
NEX napisał(a):
Radsson napisał(a):Z Anglii. W zasadzie to on chciał być mój :mrgreen: bo pojawił się w okolicy miejsca zamieszkania mojego kumpla ktory go dla mnie odebral a transportem zajął sie inny znajomy , który akurat przejeżdżał swoim tirem w tamtym rejonie i za flaszke mi wiezie wiec trzymam kciuki aby dobra Karma nie opuscila tej calej akcji.
Mocne ale.... akcja z TAF była mocniejsza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ciężko mi to będzie przebić Wink

Trzymajcie prosze za mnie kciuki bo kumplowi do auta nie wszedl i musial wszystko rozłączyc oraz zdjąć głowę więc mam sporo wtyczek do pomylenia przy podlaczaniu. Pocieszam sie ze to ten sam system co Cybernaut i Centaur wiec juz mniej wiecej wiem gdzie co idzie ale jak to mowia zasadniczo staramy sie miec kwit ale strach jest Smile.
Plusem jest to że głowa z backglassem jedzie sobie na łóżeczku w kabinie kierowcy Smile.
Odpowiedz
#27
Tam się nie da nic pomylić.... No, może dźwięk tylko ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości