Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcade - potrzebuje zidentyfikować tytuł
#46
Leciało się samolocikiem do góry, zbierało bronie dzięki czemu samolocik robił się rozbudowany, a po zebraniu wszystkich zamieniał się na chwile w płąnącego jakby ptaka ??
Odpowiedz
#47
To i ja szukam ,gierka w temacie kopalni ,zbierało się złoto,chyba podkładało się dynamit (na czas),ktoś zna?
Odpowiedz
#48
Znalazłem ten helikopterSmile
Tiger Heli- zajebiście mnie jarała ta gierka...Smile
Odpowiedz
#49
mucha napisał(a):Leciało się samolocikiem do góry, zbierało bronie dzięki czemu samolocik robił się rozbudowany, a po zebraniu wszystkich zamieniał się na chwile w płąnącego jakby ptaka ??
Terra cresta
Sebastian G napisał(a):To i ja szukam ,gierka w temacie kopalni ,zbierało się złoto,chyba podkładało się dynamit (na czas),ktoś zna?
Spelunker
RAFAL napisał(a):Znalazłem ten helikopterSmile
Tiger Heli- zajebiście mnie jarała ta gierka...Smile
JAM napisał że to Tiger Heli ale odpisałeś że to nie ta gra... Wink
Odpowiedz
#50
NEX napisał(a):
mucha napisał(a):Leciało się samolocikiem do góry, zbierało bronie dzięki czemu samolocik robił się rozbudowany, a po zebraniu wszystkich zamieniał się na chwile w płąnącego jakby ptaka ??
Terra cresta

MISTRZ!!! :-)
Odpowiedz
#51
A kto pmięta: widok gry jak płaska plansza w Tempest, biegło się "w głąb" monitora chyba jakimś ludzikiem skręcając w lewo i w prawo. Kolorystyka jasnoniebieska... :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#52
Jaka tam jasnoniebieska. To pierwszy lewel był Smile Zabawa zaczynała się od żółtych plansz. A na końcu w ogóle konturów nie było i zagrywała się na pamięć. Z tego co pamiętam było 6 kolorów. Każdy po 16 plansz.
RAA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości