Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które zestawienie według was?
#16
NEX napisał(a):
theadam napisał(a):To co innego do tej ceny przebija Adamsow grywalnoscia?
Moim zdaniem ST TNG przebija... i to tak z dziesięciokrotnie Wink
popieram Big Grin nie wiem czy 10krotnie ale gdybym miał wybierac miedzy tymi dwoma to było by to łatwe.
Odpowiedz
#17
Berud napisał(a):
NEX napisał(a):
theadam napisał(a):To co innego do tej ceny przebija Adamsow grywalnoscia?
Moim zdaniem ST TNG przebija... i to tak z dziesięciokrotnie Wink
popieram Big Grin nie wiem czy 10krotnie ale gdybym miał wybierac miedzy tymi dwoma to było by to łatwe.
ST TNG to maszyna która podczas gry.... "nabiera rozpędu". Czym dalej tym walczysz o większe punkty. Zrobienie WM jest dosyć trudne a wynik na WM zależy w dużej mierze od całości gry (im lepiej grasz tym zdobędziesz więcej przedmiotów, im więcej przedmiotów tym więcej punktów na WM). Można grać "na misje", "na warpy" lub "na MB" i każda z tych strategii umożliwia uzyskanie całkiem niezłej ilości punktów Smile Fajne i zróżnicowane misje główne , zadania poboczne (neutral zone), świetnie pomyślany MB... dla mnie maszyna ideał Smile

A TAF... jak już napisałem - krzesło>rampa>krzesło>rampa>krzesło>rampa...
Odpowiedz
#18
No dobra, dobra, ale TAF to jednak TAF - najlepiej sprzedający się egzemplarz w historii pinballu. Warto go mieć nawet tylko z tego powodu. Okej, może trochę przereklamowany - ale gra daje radość, części naprawdę łatwo dostępne, najwięcej (według mnie) potencjału do modowania, możliwość konwersji w edycję kolekcjonerską (huehue...).

Wydaje mi się, że jak nie będzie ToMa to TAF + CFTBL to strzał w dziesiątkę. Ale zastanowię się właśnie nad tym CFTBL bo jakoś super cisnienia nie mam a nuż pojawi się Theatre of Magic gdzieś to już co najmniej połowę mam odłożoną.
Odpowiedz
#19
Duży fiat też był najlepiej sprzedającym sie pojazdem , ludzie stali latami w kolejce .
TAF jest przereklamowany jak marchew na wiosne
Sprzedałem bez łzy w oku ,
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#20
Za to swojej piątki w zyciu nie sprzedam . Zwłaszcza że z każdym dniem młodnieją i nabierają blasku
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#21
snowvictim napisał(a):Które z tych zestawień uważacie za najlepsze? Osobiście nie jestem w stanie ocenić, wszystkie są kozackie jak dla mnie. Aha, żeby nie zgłębiać się w filozofie i tzw. "Co masz na myśli poprzez lepszy?" - chodzi mi o ocenę uniwersalność - grywalność, popularność, części.

1) Addams Family + Shadow
2) Addams Family + Creature from the Black Lagoon
3) Attack from Mars
4) Theatre of Magic + Creature from the Black Lagoon

AFM taki trochę samotny ale wg mnie jest wystarczająco mocnym zawodnikiem, żeby konkurować sam z resztą. :-P



Ten stół znam tylko z wersji Visual Pinball ale moim zdaniem także jest fajny do pogrania

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&...5533,d.bGQ
Odpowiedz
#22
Cactus Canyon i White Water są jednymi z najciekawszych maszyn, ale gdzie ja to znajdę? Undecided
Odpowiedz
#23
Juz wkrotce w printimusie Big Grin (znaczy sprawny kaktus) bo WW to ciagle
Mezik
Odpowiedz
#24
snowvictim napisał(a):Cactus Canyon i White Water są jednymi z najciekawszych maszyn, ale gdzie ja to znajdę? Undecided


Ten tytuł tak trudno dostępny?
Odpowiedz
#25
kaktusa 903 sztuk zrobili a WW to spokojnie do kupienia
Mezik
Odpowiedz
#26
White Water to lipa. Mozesz sprawdzic w Szczecinie, stoi w Mecie Wink Nie umiem grac wprawdzie, ale mi frajdy nie sprawil. Bardzo duzo nie gralem, ale z 50 wrzucilem.
Odpowiedz
#27
Addams albo Teatr jednak. Przemyślałem to dzisiaj i nie chcę tak szybko mnożyć maszyn kiedy mam usterki, które trzeba naprawić. Zamiast brać drugiego flipperka kupię części i jakieś rzeczy do tuningu. Dzięki za opinie, na pewno się przydadzą do następnego zakupu!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości