Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które zestawienie według was?
#1
Które z tych zestawień uważacie za najlepsze? Osobiście nie jestem w stanie ocenić, wszystkie są kozackie jak dla mnie. Aha, żeby nie zgłębiać się w filozofie i tzw. "Co masz na myśli poprzez lepszy?" - chodzi mi o ocenę uniwersalność - grywalność, popularność, części.

1) Addams Family + Shadow
2) Addams Family + Creature from the Black Lagoon
3) Attack from Mars
4) Theatre of Magic + Creature from the Black Lagoon

AFM taki trochę samotny ale wg mnie jest wystarczająco mocnym zawodnikiem, żeby konkurować sam z resztą. :-P
Odpowiedz
#2
Mam nadzieję, że moje pytanie nie będzie przesadnie filozoficzne. Czemu ma służyc powyższe zestawienie? Smile
Odpowiedz
#3
Jak miałbym dostać w prezencie nie znając cen rynkowych to wybrałbym ADDAMS FAMILY + THE SHADOW z tego pakietu najwięcej frajdy z gry moim zdaniem.
Odpowiedz
#4
mi sie wydaje ze wyjdzie w praniu,, co bedzie dostepne, w jakiej cenie to pierwsze kupisz Tongue no chyba ze potrafisz sie na tyle kontrolowac ze wybierzesz jeden zestaw i czekasz az znajdziesz te konkretne maszyny, ja jestem za CTBL, adamsy tylko zinąłem na PinballArcade i sa OK dla mnie ale nie czuje kultu żeby az tyle bulić, AFM jest super ale wydaje mi sie tez troche przesadzony ceną, shadow jest jak najbardziej ekstra... pytanie tez ile masz miejsca na maszyny Smile Big Grin bo moze Ci sie uda trafic cos taniej i kupisz cos jeszcze.
Odpowiedz
#5
zestaw 4 jest dla mnie super
Odpowiedz
#6
Zestawienia mają być do grania. Akurat znalazłem wszystkie na sprzedaż, a na lato mam zamiar powiekszyć kolekcję. Dylemat wynika z tego, że ToM niedostępny u pewnej osoby ( :-P ) z forum, a resztę znalazłem. Jakby był ToM to bym tematu nie zakładał, ale z racji tego, że nie ma i może być krucho z dostępnością to muszę się zastanowić nad inną strategią.

Optymalnie to chciałbym zestaw 4 ale tak jak mowię, z tym Teatrem ciężko (jedynie tego na eBayu znalazłem). Reszta w sklepie i od osoby prywatnej. AFM trochę się boję kupować z obawy, że za szybko mi się znudzi (wg mnie jest to flipper bardzo prosty), ale oczywiście jest to bardzo atrakcyjny model.
Myślałem jeszcze nad Scared Stiff + Creature from the Black Lagoon bo na tym spora zniżka by była, ale po graniu w SS na Pinball Arcade jakoś rozmyśliłem się z tą Elvirą.
Kreatura mi się podoba bardzo.
Odpowiedz
#7
akurat Scared stiff jest genialny Tongue czemu sie rozmyśliłeś ?
Odpowiedz
#8
Addamsi + Shadow (btw. całkiem niedawno Shadow wisiał z tydzień na allegro za 5500zł - sprzedawał ktoś z okolic gdańska - na zdjęciach wyglądał całkiem zdrowo ;-)).
Qrcze - dajesz czadu z tą swoją kolekcją - w takim tempie niedługo zaczniesz się chyba rozglądać za jakąś miejscówką, żeby mieć je gdzie upychać (najlepiej jakąś publiczną, żeby i inni mogli się pocieszyć takimi rodzynkami).
Odpowiedz
#9
Miejsca mam, spokojna głowa. ;-) widziałem tego Shadowa na Allegro ale jakoś mnie nie przekonał. Znalazłem gdzie indziej w super stanie. Addamsi i Teatr to by był miód malina, ale nie da rady finansowo... A Kreatura bardzo kusi :-D Chyba postawię na Shadowa jednak.
Odpowiedz
#10
ja z twojegop zestawienia wyrzuciłbym Addamsów (nie mogę się przekonać do tej maszyny, stoi u mnie nie używana :-> ), adiodał przede wszystkim Indiana Jones
Odpowiedz
#11
mucha napisał(a):ja z twojegop zestawienia wyrzuciłbym Addamsów (nie mogę się przekonać do tej maszyny, stoi u mnie nie używana :-> ), adiodał przede wszystkim Indiana Jones
Też nie rozumiem fascynacji tą maszyną.
Odpowiedz
#12
Moim skromnym zdaniem:
TAF to wbrew pozorom bardzo prosta maszyna. Nie jest problemem zamknąć ją w jednej bili - krzesło, rampa, krzesło, rampa i tak w kółko.
TOM jest już znacznie bardziej złożony - zaliczyć Grand Finale nie jest juz tak prosto.
Shadow pod względem złożoności bardziej przypomina mi TOM niż Addamsów - aby odpalić Final Battle trzeba sie troszkę namęczyć.
Kreatura to w zasadzie multiball - bardzo fajny (choć tylko 2 kulowy) multiball, reszta prawie się nie liczy. Gdyby nie ten ciekawy MB to maszyna byłaby po prostu nudna.
AFM Choć wizualnie wygląda ubogo to posiada kilka małych "zakończeń" i jedno właściwe czyli Rule The Universe. Bardzo fajnie pomyślana maszyna jednak posiada jedną idiotyczną rzecz czyli centralny cel idealnie na środku co wiele osób może zniechęcić.

Addamsów bardzo lubię wybierać na turniejach gdy mam taką możliwość ale kupując wybrałbym coś innego Smile Kreatura też raczej nie - brakuje mi tam jakiegoś zakończenia z fajerwerkami Smile
Odpowiedz
#13
Łe, a ja na Adamsow wlasnie zamierzam zapolowac. Nie gralem, z wideosow mi sie podoba. To co innego do tej ceny przebija Adamsow grywalnoscia? Hint: nie podobalo mi sie Whitewater Wink
Odpowiedz
#14
theadam napisał(a):To co innego do tej ceny przebija Adamsow grywalnoscia?
Moim zdaniem ST TNG przebija... i to tak z dziesięciokrotnie Wink
Odpowiedz
#15
No pewnie, ale jeden widebody mi starczy :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości