Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
granie czy posiadanie
#1
co wam sprawia większą przyjemność... :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#2
Dojrzałe pytanie doświadczonego fliperowca Smile. Jak posiądę top 20 to się wypowiem a póki co polowanie podnosi mi adrenaline podobnie jak uruchamianie oraz granie w dobrym towarzystwie Smile.
Odpowiedz
#3
właśnie dzisiaj sobie pomyślałem że to forum dało by się skutecznie rozgrodzić na dwie grupy użytkowników.. posiadaczy własnych maszyn i graczy niedzielnych.
Odpowiedz
#4
Berud napisał(a):właśnie dzisiaj sobie pomyślałem że to forum dało by się skutecznie rozgrodzić na dwie grupy użytkowników.. posiadaczy własnych maszyn i graczy niedzielnych.
Tylko w jakim celu?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
Tak czytam ten swój wstęp i widzę , że pisanie po pijaku to nienajlepszy pomysł.
Odpowiedz
#6
Zwlasza jak sie pije samemu ....
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#7
heh nie nie aż tak źle nie jest..... Pisałem na telefonie w oczekiwaniu na swoją kolejkę na Phantomie :-P
Odpowiedz
#8
ale zgodzę się że od smartphona i internetu jestem uzależniony :->
Odpowiedz
#9
Radsson napisał(a):ale zgodzę się że od smartphona i internetu jestem uzależniony :->
Takie czasy Wink

Berud a nie lepiej łączyć zamiast dzielić? Smile
Odpowiedz
#10
Berud napisał(a):właśnie dzisiaj sobie pomyślałem że to forum dało by się skutecznie rozgrodzić na dwie grupy użytkowników.. posiadaczy własnych maszyn i graczy niedzielnych.

Kolega jest "niepewny politycznie" Wink - najpierw dopytywał się czemu powstają dwa stowarzyszenia a teraz mówi o podziale forumowiczów.
Odpowiedz
#11
I to, i to. Uwielbiam grać ale są maszyny, które po prostu MUSZĘ mieć. Undecided
Odpowiedz
#12
Zdecydowanie posiadanie! Kupic, zrobic w zlocie, postawic w salonie pod krysztalowym kloszem . Nigdy nie grac bo sie brudzi i zuzywa wiec traci na wartosci.
Mezik
Odpowiedz
#13
sam jestem graczem niedzielnym wiec po co miałbym robić takie rozgraniczenie, tak po prostu przyszła mi taka myśl. temat do kosza jak dla mnie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości