Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej-Piknik Góra Kalwaria 25.04.2015
#1
W imieniu Pawła z Góry Kalwarii, zapraszam wszystkich chętnych na Turniej-Piknik w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 93) w dniu 25.04.2015. Start ok. godz.14.

Wpisowe 50zł. + coś na grilla, zimne napoje, ewentualnie inne pokarmy wegetariańskie (wegańskie również – nawet nie wiem co to jest).

Maszyny Turniejowe:
1. The Addams Family
2. ST TNG
3. The Flinstones
4. Phantom of the Opera
5. Creature from the black lagoon
6. Terminator 2
7. Lethal Weapon 3
8. Indiana Jones
9. Black Knight 2000
10. Road Show
11. Twilight Zone
12. Bone Busters

Zasady turnieju:
Eliminacje: system tradycyjny
II Faza: 2K0

Możliwe, że będzie dodatkowa maszyna ustawiona na 1 PLN za grę. Najlepszy wynik zgarnia kase.
#2
Jaro napisał(a):W imieniu Pawła z Góry Kalwarii, zapraszam wszystkich chętnych na Turniej-Piknik w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 93) w dniu 25.04.2015. Start ok. godz.14.

Wpisowe 50zł. + coś na grilla, zimne napoje, ewentualnie inne pokarmy wegetariańskie (wegańskie również – nawet nie wiem co to jest)....
Wegańskie to takie wegetariańskie ale bez etari :-P a etari to francuski napastnik, Regis Etari, czyli weganin wyklucza ze swojej diety fascynację francuskim napastnikiem :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#3
DAL.CG napisał(a):Wegańskie to takie wegetariańskie ale bez etari :-P a etari to francuski napastnik, Regis Etari, czyli weganin wyklucza ze swojej diety fascynację francuskim napastnikiem :mrgreen:
Się nie znacie, ignoranci, Wega to taka gwiazda, ponoć ma system planetarny i oni, ci Weganie ulubili sobie ziemskie (ziemiańskie?) zielsko i wpadają tu czasem na wyżerkę i popykać w pinball'e. :->
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#4
Pinball Wizard napisał(a):
DAL.CG napisał(a):Wegańskie to takie wegetariańskie ale bez etari :-P a etari to francuski napastnik, Regis Etari, czyli weganin wyklucza ze swojej diety fascynację francuskim napastnikiem :mrgreen:
Się nie znacie, ignoranci, Wega to taka gwiazda, ponoć ma system planetarny i oni, ci Weganie ulubili sobie ziemskie (ziemiańskie?) zielsko i wpadają tu czasem na wyżerkę i popykać w pinball'e. :->

To następny tytuł flipera ATACK FROM WEGA :lol: :lol: :lol:
#5
Na czym będzie polegała druga faza ( nie znam tej nazwy ) ?

Będziesz też możliwy free play w czasie wolnym pomiędzy rozgrywkami ?
#6
Gwynbleidd napisał(a):Na czym będzie polegała druga faza ( nie znam tej nazwy ) ?
Będziesz też możliwy free play w czasie wolnym pomiędzy rozgrywkami ?
2 faza czyli faza pomiędzy eliminacjami a finałem. System 2KO czyli system pucharowy z tą różnicą że aby całkiem odpaść z turnieju trzeba przegrać nie z jedna a z dwoma osobami.

Free playa nie zabraknie. Z tego co kojarzę z poprzednich turniejów u Pawła to można było grac treningowo cały czas z jedną zasadą - osoby grające w danym momencie turniejowo mają zawsze pierwszeństwo.

Zapewniam że warto przyjechać. Pikniki u Pawła to jedne z fajniejszych imprez fliperowych. Nagrasz się do bólu na kilkunastu maszynach, zjesz grila, napijesz się piwka, poznasz wiele osób od lat zaangażowanych we flippery.
#7
System 2KO

Ostatnio systemem tym graliśmy 2 rundę: PPO, Rzeszów i Puchar Syrenki.

Osoby wychodzące z eliminacji dobierane są w pary (wg zajętych miejsc w eliminacjach).
Po przegranym pierwszym pojedynku, nie odpadasz jeszcze z turnieju tylko przechodzić na tzw. drugą stronę drabinki i tam grasz z zawodnikami, którzy też przegrali swoje pierwsze pojedynki.
Dopiero drugi przegrany pojedynek eliminuje Cię z turnieju.
#8
W kwesti wyjazdu ,potwierdzam,mogę kogoś zabrać .
#9
NEX napisał(a):osoby grające w danym momencie turniejowo mają zawsze pierwszeństwo.

Tego nigdy nie kwestionowałem i rozumie się samo przez się - ta zasada chyba nigdy nie była nigdzie zapisywana ( tak kojerzę z turniei na których byłem )

NEX napisał(a):Zapewniam że warto przyjechać. Pikniki u Pawła to jedne z fajniejszych imprez fliperowych. Nagrasz się do bólu na kilkunastu maszynach, zjesz grila, napijesz się piwka, poznasz wiele osób od lat zaangażowanych we flippery.

W to nie wątpię Smile. Byłem u Pawła ostatnio chyba 3 lata temu i świetnie się ubawiłem Smile
Część z was już znam choć nie każdy może mnie kojarzyć z nick-a a i mam nadzieję spotkać starych znajomych bo bądź co bądź ponad rok czasu na żadnym turnieju nie byłem Sad
#10
Nagrody dla pierwszej trójki wyglądać będą tak:

[Obrazek: pfgk.jpg]
#11
Pewnie NEX, zgarnie wszystkie trzyWink
#12
Ładne czary :-)
Draculo siekaj mięso na hamburgery!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#13
Flippery podszykowane, coś na grilla przygotuję Wink
Można wpadać od 12:00
3 maszyny na free play
9 maszyn turniejowych

Proszę o zgłoszenia na prw, muszę skalkulować ilość mięsa i piwa Big Grin
#14
Poniżej kilka zdjęć z wcześniejszych fliperowych pikników u Pawła.

Nowsze:

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]

Troszkę starsze:

[Obrazek: DSCF8490.jpg]
[Obrazek: DSCF5060.jpg]
[Obrazek: DSCF5117.jpg]
[Obrazek: DSCF5029.jpg]
[Obrazek: DSCF5057.jpg]
#15
Ja wchodzę. Będę od 12.00
RAA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości