Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KULA CUP RZESZÓW 2015
#1
Zapraszam wszystkich na kolejny turniej flipperowy do Rzeszowa w dniu 16 maja 2015 r. Jak sama nazwa wskazuje organizatorem majowego turnieju jest Klub KULA. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i turniej stanie się imprezą cykliczną Smile

LOKALIZACJA: KULA BOWLING&CLUB ul. Krakowska 20 Rzeszów

Maszyny Turniejowe wersje PRO:

1. Star trek
2. Metallica
3. Mustang
4. The Walking Dead
6. Spiderman
7. Piraci z Karaibów
8. Avatar
9. Shreck

Będzie możliwość zagrania za 5 złotych na wersjach Premium:

Metallica Premium ROAD CASE

AC/DC Premium LUCI

Start 12:00

Zapisy będą prowadzone od godziny 10:30 – 11:30 bezpośrednio przed turniejem.

Wpisowe:
50zł dorośli
20zł uczniowie i studenci (na podstawie legitymacji uczniowskiej lub studenckiej)

W cenie dla wszystkich:
1. Kawa | herbata b.o.
2. Ciastka, paluszki b.o.
3. Napoje | piwo w cenie (1 x) później zniżki na barze
4. Zniżki na gorący posiłek we wskazanych punktach gastronomicznych na terenie Galerii Nowy Świat – szczegóły w dniu turnieju
5. Vouchery na bilard i kręgle
6. Na zakończenie after party dla wszystkich i maszyny na free play (poza Premium)

Zasady turnieju:

Eliminacje: system tradycyjny
II Faza: 2K0
Finał: 3 graczy (dwie najlepsze osoby z drabinki wygrywających i zwycięzca drabinki przegranych)
Zasady mogą ulec niewielkim modyfikacjom.

W piątek wieczorem w Klubie KULA będę dostępne wszystkie maszyny razem i będzie można potrenować - szczegóły wkrótce.

Turniej został zgłoszony do World Pinball Player Rankings

Dla finalistów - puchary oraz gadżety ufundowane przez Klub KULA oraz Flippery.pl. Zdobywca czwartego miejsca również będzie premiowany - szczegóły w dniu turnieju Smile

Dodatkowe informacje będą pojawiać się w trakcie - wszystkich serdecznie zapraszamy! Smile
#2
Potwierdzam obecność ,liczę na zabranie się z kimś .
#3
W głównym wątku doprecyzowałem kilka informacji odnośnie turnieju. Do ośmiu wzrosła liczba maszyn turniejowych (stało się tak dzięki uprzejmości SQUALLA za co serdecznie dziękuję w imieniu własnym i wszystkich turniejowych graczy!!!). Pojawiły się też dodatkowe rzeczy w cenie biletu.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam! Do Rzeszowa warto przyjechać! Smile
#4
Do której godziny w piątek będzie freeplay?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#5
Imprezka IMHO bardzo udana.

Pomimo, że liczba uczestników niewiele przekroczyła 20-tkę to emocji nie brakowało.

2 maszyny non stop na FreePlayu (Mustang i Metallica). 8 maszyny turniejowych ale i one także przez kilka godzin (jeśli dobrze pamiętam to od 10:00 do 13:00, od 16:00 do 18:00, po 23:00) były ustawione na FreePlay. Nagrałem się naprawdę niemało Smile

Organizacja świetna - wszystko dopięte na ostatni guzik w najdrobniejszych szczegółach. Gratulacje Seba Smile
#6
mimo, że tym razem nie wygrałem i przekazałem tytuł (w dobre ręce ;-)) to też mi się podobało
XIX
#7
W imieniu Klubu KULA oraz FLIPPERY.PL dziękuję wszystkim Uczestnikom turnieju KULA CUP 2015 w Rzeszowie! Bez Was ta impreza by się nie udała! Staraliśmy się aby wszystko wyszło dobrze. Aby było przede wszystkim sporo gry i dobra atmosfera. Mam nadzieję, że oprawa turnieju przypadła Wam do gustu.
Nie skłamię pisząc, że do Rzeszowa warto przyjeżdżać! Jeszcze raz wielkie dzięki!!! Smile
#8
Pewnei ze warto, ale 12h polskimi ociagami z Poznania Sad
#9
Wyniki KULA CUP RZESZÓW 2015

1 DANIEL NOWAK
2 KONRAD MASŁOWSKI
3 SEBASTIAN GWIZDAŁA
4 JAKUB CIEPLIŃSKI
5 RAFAŁ BYTOMSKI
6 MATEUSZ LEJA
7 JAKUB JÓZEFCZYK
8 ŁUKASZ WAWRYKA
9 DANIEL KACZMAREK
10 CEZARY GŁOWALA
SEBASTIAN LASEK
12 TOMASZ PROKOP
13 JAROSŁAW CZARNIK
14 MACIEJ OLESIAK
15 TOMASZ BUCZEK
16 SEBASTIAN SOŁTYS
17 ADAM SZCZYGIEŁ
18 JAKUB ŁYSZCZEK
19 JAKUB WITKOWSKI
20 MARCIN CZARNOTA
21 MIŁOSZ GAWLIŃSKI
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#10
Dodam jedną informację: w przypadku gdy kilka osób odpadło na tym samym etapie rozgrywek - aby uniknąć miejsc ex aequo - pod uwagę brane były miejsca w kwalifikacjach.
#11
NEX napisał(a):2 maszyny non stop na FreePlayu (Mustang i Metallica). 8 maszyny turniejowych ale i one także przez kilka godzin (jeśli dobrze pamiętam to od 10:00 do 13:00, od 16:00 do 18:00, po 23:00) były ustawione na FreePlay

Szkoda że tego nie było wcześniej w programie imprezy.
#12
Wyniki u IFPA, czekaja na aktualizacje rankingow
#13
Dzięki Janek

Wyniki na WPPR: http://www.ifpapinball.com/view_tourname...78#results
Zdjęcia plus minirelacja: http://www.flippery.org.pl/relacja-z-tur...rzeszowie/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości