Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phantom Of The Opera backglass - potrzebna pomoc grafika
#1
W maszynie brakuje backglassu. Chcę sobie wydrukować translite.
Znalazlem kilka plików w png nad którymi trzeba popracować.
Sprawa jest trochę utrudniona ponieważ upiór wystepuje w masce a kiedy podświetla się backglass widać pod maską jego zniekształcone oblicze (szczególnie paskudne trzeba przyznać).
Więc chyba główny wydruk musi być bez maski i na to trzeba dodrukować maskę na odpowiednio cieńszej lub bardziej światłoprzepuszczalnej folii.
Odpowiedz
#2
Chyba sam rozwiązałeś ten problem :-P Super maszyna, zazdroszczę! :-x
Odpowiedz
#3
Sam jestem ciekawy czy mnie wciągnie bo zdania są tak podzielone ,iż wygląda na to że to maszyna typu kochasz albo nienawidzisz bo nie ma średnich ocen tylko albo 2 albo 9 hehe.
Na pewno pod względem artystycznym i dźwiękowo jest czad a jak będzie z grywalnościa to sie zobaczy. Ludzie strasznie narzekają na bardzo oddalone od siebie łapki.
Ja zazdraszczam bardziej TOTANA
Odpowiedz
#4
Trzeba poszukać oryginalu a na czas poszukiwań wstawić zamiennik , grafik folia czas 💰 wyjdzie duzo drozej Niż jedna sztuka sprowadzona nawet z Austalli. chyba ze masz ciśnienie ...
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#5
Generalnie oryginał z maską to rarytas ponieważ ta maska była naklejona/natryśnięta od zewnątrz i jest baaardzo rzadko spotykana nieuszkodzona na maszynie. Może ktoś znajomy mi to ogarnie za "browara". Sprzęt kupiłem dzisiaj i jeszcze nie pytałem nikogo. A jak oryginał się trafi to na pewno nie omieszkam.
Odpowiedz
#6
Radsson napisał(a):W maszynie brakuje backglassu. Chcę sobie wydrukować translite.
Znalazlem kilka plików w png nad którymi trzeba popracować.
tzn?
Odpowiedz
#7
Wyrównać kolory/jasność bo lepszej rozdzielczosci pliki są z podświetlonego backglassu no i dopasować maskę. Nie znam się na tym wogóle.
Odpowiedz
#8
Mi się nie podoba w tym Phantomie, że muzyka nie z musicalu... :-(
Odpowiedz
#9
Właśnie zakończyłem kilkugodzinną sesje z kumplami.
Jestem zachwycony oprawą audiowizualną i jakością dźwięków.
Organy i motyw grany na basie brzmią mega soczyście do tego upiorne chichoty i inne teksty mówione nie no czad ... Na ten moment to dla mnie keeper bez mrugnięcia okiem.

Nie wiem czy przypadkiem nie trafiłem na speaker panel z wersji bose. Bo numer maszyny mam 08 a według ipdb tylko 10 sztuk wersji 09 było wysłanych do bose w celu zamontowania głośników i wyróżniały się tym że miały pod playfieldem czerwone płytki zamiast zielonych.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#10
Jakbyś chciał się za coś wymienić to pisz :lol:
Odpowiedz
#11
Radsson za arabów wymieniaj :mrgreen:
Odpowiedz
#12
No nie wiem :mrgreen: ale poważnie klimat mnie rzucił na kolana.
Odpowiedz
#13
Niby Phantom rzadszy, ale ja tam Arabiana kocham, nie wymieniłbym nawet za TZ czy ToM. Zwłaszcza, że podpicowałem go tu i tam. W sumie to mój jest jedyny w swoim rodzaju bo jeszcze nie widziałem żeby jakikolwiek TOTAN miał zrobioną naklejkę na obudowę wyświetlacza. Gdyby nie ta cholerna Elvira to już by na ColorDMD siedział, tylko Pani Mroku zżera całe moje oszczędności, ale obiecaną miała naprawę a ja słowa dotrzymuję :mrgreen: A, i nie wykluczone, że będzie MPU do wymiany (dmucham na zimne, nie wiem za bardzo co tam mogło oberwać) także z tym kolorowym wyświetlaczem na pewno sobie poczekam...

Poszukam grafiki tego backglassa, do Elviry scan playfieldu wygrzebałem to może i poszczęści mi się z tym Upiorem. Będziesz robił druk sitowy?
Odpowiedz
#14
Jeszcze nie dotarłem do tego momentu. Będę badał temat kiedy będę miał gotowy plik do wydruku.
Odpowiedz
#15
Radsson,

Czy masz u siebie grafike do Phantoma?.
Mam Twój flipper u siebie i zabieram sie za jego renowacje - łącznie z pudłem oraz głóśnikami.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości