Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
#31
marcinkg napisał(a):22.8 PLAZA PARK PINBALL PARTY IV MAIN TOURNAMENT
Tu nie mam najmniejszych zastrzeżeń Smile Zasady sprawdziły się idealnie dwa lata temu, rok temu to i w tym roku będzie OK Smile
marcinkg napisał(a):23.08 PLAZA PARK PINBALL PARTY IV SIDE ? ELITE ?
Marcin, ta cała formuła szumnie dumnie zwana "elite" nadaje się o kant stołu potłuc. Może to i sprawdza się na małych kameralnych kilkunastoosobowych imprezach ale nie na dużym turnieju który musi zakończyć się punktualnie o określonej godzinie.

Może lepiej niedzielny turniej rozegrać systemem z PPO/Stern Trophy czyli wybór powiedzmy 6 maszyn w eliminacjach a potem 2KO. Jeśli będziemy grać do 1 zwycięstwa (a to chyba na side wystarczy) to powinno udać się skończyć do 17-ej.

A co do "problemu" czy turniej niedzielny należy zakończyć o 17 czy 22 to... przecież tego problemu nie ma. W niedzielę side kończymy o 17 a potem (dla chętnych) turniej urodzinowy który można zakończyć nawet o 22...


marcinkg napisał(a):Inne pomysly:
Juz od piatku a trwajace do niedzieli MINI TURNIEJE. Wrzutka 1 zł za GRAN CHAMPION JACK DANIEL'S
JAKIES INNE CIEKAWE PROPOZYCJE ?
Te mini turnieje to SUPER pomysł! Takich pojedynczych turniejów trwających przez cały PPPP można odpalić nawet 3-4 tylko - co bardzo ważne - IMHO one nie powinny wchodzić do WPPR. Myślę ze do WPPR powinny wejść tylko dwa główne turnieje.
A co do pomysłów:
- Ten z zamianą łapek jest super tylko... niech to nie będzie widebody Smile
- P2000 tez fajna opcja na mini turniej
- Może turniej z zasłoniętymi łapkami? Na łapkach leży kartka A3 i... tyle Smile Graliśmy tak kiedyś u Pawła Smile
#32
Ostatnio wszyscy kupują jakieś fajne flippery a u mnie była cisza. Teraz śmiało mogę napisać że przygotowania do turnieju ruszyły i powinien być to kolejny rekord co do ilości maszyn. Mam nadzieje, że będzie też rekordowa frekwencja.

+15 szt i to nie koniec
TWILIGHT ZONE
TWILIGHT ZONE
TWILIGHT ZONE
CHAMPION PUB
CHAMPION PUB
NO GOOD GOFERS
NO GOOD GOFERS
JUNK YARD
INDIANA JONES
TERMINATOR 2
ROADSHOW
ROADSHOW
DEMOLITION MAN
STAR TREK NEXT GENERATION
STAR TREK NEXT GENERATION

[Obrazek: fba735be295f039c.jpg]
#33
Heeeeelp!!!! Potrzebuję dodatkowej pary rąk i doby czterdziestoośmigodzinne oraz tryb nieśmiertelności. Nie dość, że zajął mi pół chałupy to jeszcze pół garażu, drań jeden :-P Ale maszynki piękne.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#34
aaaaaaaaaaaaaaa jakby zabrakło miejsca to służę pomocą :mrgreen: .
Ale czad same tłuściochy!!
#35
To zdjęcie robi wrażenie Smile To dopiero zakupy Smile
Czyli do i tak mega wypasionej listy tytułów z zeszłego roku doszły jeszcze: CHAMPION PUB, JUNK YARD, NO GOOD GOFERS, STAR TREK NEXT GENERATION, ROADSHOW, TWILIGHT ZONE i TERMINATOR 2.
marcinkg napisał(a):i to nie koniec
:mrgreen:

Jakby nie patrzeć PPPP IV zapowiada się... rekordowo - na tym turnieju po prostu nie można nie być Smile

Marcin, dogadaj z Plazą aby już od czwartku było dostępnych (na przykład na wrzutki) z 4-5 maszyn Smile

Pinball Wizard - wszyscy trzymamy kciuki abyś dał radę :-)
#36
o japierd...le Confusedhock: grubo :mrgreen:



ten cały zestaw do sprintera upchałeś ???
#37
[Obrazek: fba735be295f039c.jpg]
Zbyt gwałtownie ruszyłeś Błękitną Strzałą?!
#38
Pinball Wizard - Sorry Panie Tomku Smile

NEX - ROADSHOW i TERMINATOR 2 miałem już wcześniej ale brakował czasu żeby je przygotować. W tym roku mam nadzieję że się uda.

Plany są konkretne. Mnóstwo rzeczy do zrobienia ale postaramy się nie dać plamy.

W tym roku będzie więcej miejsca na inne automaty. Stawiamy drugi duży namiot więc z kilkoma maszynami na wrzutki przez cały sezon nie będzie problemu.

Mucha - poprzednie rekordy ładowania to 10 sztuk przy zamkniętych drzwiach i 12 z otwartymi (2 flippery ostro wystawały z paki). Teraz było daleko i dobre tytuły więc nie mogłem się opamiętać i kupiłem 15. Myślałem tylko jak odkręcę głowy to powinno ich więcej wejść i skończyło się, że od 10 szt głowy odkręcone Smile Ale załadowane na raz i auto przy samej ziemi aż strach jechać więcej niż 100 km/h.
#39
Cześć,
ja wchodzę na 100%. Wyjeżdżam w czwartek wieczorem. Mogę w piątek od rana pomóc jak jeszcze będzie przy czym Smile
RAA
#40
mezik napisał(a):Jak bym jechal autem to moglbym cos przywiezc ale raczej bede jechal pociagiem. A dlaczego pociagiem?
1. Taniej (a ja krakus)
2. Wygodniej
3. Bezpieczniej (chyba)
4. Mozna zaczac balange juz w czasie podrozy
5. Mozna jeszcze balowac wracajac do domu

6 .Można poserfować w necie za nową maszynką
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
#41
Kto planuje powrót w niedziele wieczorem i będzie śpieszył się na pociąg ?

Pytam bo w drugi dzień planowany jest turniej ELITE (każdy z każdym), dzieląc graczy na 2 grupy i tak jest ciężko wyrobić się w czasie. Wcześniejszy powrót kilku osób psuję trochę zabawę pozostałym którzy i tak zostają na noc i wracają dopiero rano.

Myślę nad opcją zamiast pociągiem o godzinie 20.00 można wsiąść w wcześniej zamówionego busa osobowego który ruszając o 24.00 będzie w Warszawie o tej samej godzinie co pociąg. Może uda się wynegocjować zbliżony koszt przejazdu, a powinno być wygodniej i szybciej.
#42
hmmm tylko co ja bede robic w warszawie
Mezik
#43
Myślałem że tylko Warszawa śpieszy się do domu Smile W takim razie przepraszam. Kraków o której będzie wracał ?

Chodzi mi o to żeby zabawy było jak najwięcej, nie tylko dla kozaków ale też dla słabszych którzy kozakami będą. A mnóstwo czasu i kasy na przygotowania żeby stało ponad 30 flipperów i grać 1,5 dnia to trochę słaba opcja ... Dlatego pytam jak to zrobić aby zabawa trwała jak najdłużej w niedzielę aby wszystkim pasowało.

Ja jestem z Kołobrzegu więc nawet mogę na pontonie do domu dopłynąć Smile
#44
mezik napisał(a):hmmm tylko co ja bede robic w warszawie

Dokładnie. W niedziele wieczorem część ludzi wyjedzie do domów (nie tylko do Warszawy ale także do innych miast) aby być w pon w pracy.
Rok temu i dwa lata temu turniej niedzielny kończył się 17-18 a potem rozpoczynał się trzeci turniej "urodzinowy", który trwał do później nocy. Jak dobrze pamiętam poza jedną góra dwoma osobami reszta ludzi (a na pewno znacząca większość) była zadowolona z takiego rozwiązania.
#45
zapomnialem ze tylko ja mam w poniedzialki wolne Big Grin sorry
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości