Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
#16
Nie chce nikogo obrazac ale na razie pretendentow na podium nie widze Smile
Mezik
#17
Wreszcie sie szykuje coś w moich stronach.Nie ukrywam że byłby to mój pierwszy turniej na którym bardzo chciałbym byc lecz to zależy od jedynego,bardzo szczególnego czynnika,zobaczymy.Noteckiego piwa nie zabiore bo zapewne będzie można nabyc na miejscu.Poczekajmy na szczegóły turnieju.Pozdrawiam!
Pinball EM
#18
Ja też się szykuję bo to mój ULUBIENY turniej.
#19
Widzę, że grube ryby w tym roku płyną na plażę w Dz. Zawitam i ja na 99.9%.
#20
mezik napisał(a):Nie chce nikogo obrazac ale na razie pretendentow na podium nie widze Smile
No, już się nie przeceniaj - chcesz zająć całe podium? Sam??? Wink
#21
Czy tam u Was to hotelik trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem?
#22
theadam napisał(a):Czy tam u Was to hotelik trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem?
Wiele osób jeździe nawet bez wcześniejszej rezerwacji Wink Kwater w Dźwirzynie jest zatrzęsienie - zawsze coś znajdziesz.
Ja wolę zarezerwować wcześniej - tak ze 2 tyg przed turniejem Smile
#23
Im wczesniej zaczniesz szukac to w cenie co pozostali lub nawet lekko nizszej znajdziesz lepszy standard i moze blizej miejsca turneiju.

Na ostatnia chwile jest sporo kwater, ale jak bedzie sloneczna pogoda to zostana pewnie tylko slabsze.

W tym roku chcialbym zrobic mega fajny plakat z postaciami flipperowymi. Chodzi mi o co typu: marsiane siedzacy na lezaku pod palma na plazy (w REVENGE FROM MARS jest jedna misja co siedza z drinami przy barze) lub wystrojeni jako turysci ida z lezakiem, parawan, pilka idacy na plaze.

Oogolnie temat plaza i flippery ale tym razem cos fajnego. Wiecie gdzie mozna w necie znalesc ciekawe grafiki flipperowe ? Albo jakis fajny pomysl zeby grafik dal rade to jakos narysowac (nie wiem czy na kartce i skan tego czy w kompie od razu).


CO DO ZASAD SAMEGO TURNIEJU:

Aby zglosic turniej do IFPY trzeba podac wiecej szczegolow niz wczesniej. Wszyscy sa za aby zrobic podobnie jak w tamtym roku, czy jakies nowe pomysly, sugestie ?

ja to widze mniej wiecej tak:

22.8 PLAZA PARK PINBALL PARTY IV MAIN TOURNAMENT

ELIMINACJE:
Kazdy gra sam 1 raz na kazdej maszynie turniejowej (zakadam 20 maszyn turneijowych + JOKER) w dowolnej kolejnosci. Warunek: musi sie wyrobic z wszystkimi grami do okreslonej godzinyi. Kredyty nabijaja pomocnicy.

DRUGI ETAP:
Przechodza do niego 16 lub 32 osoby w zaleznosci od liczby uczestnikow. Jak bedzie ich ponad 50 podobnie jak w tamtym roku to zrobimy ze przechodza 32 osoby. W zaleznosci od zajetego miejsca w eliminacjach komputer ustawia 4 osobowe grupy i losuje maszyny. Pojawia sie pierwsze pytanie na ilu maszynach maja grac te grupy ? na 3 czy 4 ? Z kazdej grupy 4 osobwej przechodzi 2 i 2 tez odpada.

TRZECI ETAP
Zostaje 16 zawodnikow. Tak samo jak wczesniej, komputer losuje grupy i maszyny. 2 z grupy zostaje, 2 odpada.

CZWARTY ETAP
Zostaje 8 zawodnikow w 2 grupach. Wszystko jak wczesniej. Przechodzi 4 i graja FINAŁ !!!

FINAŁ
Gra 4 najlepszych w jednej grupie, pozostałe maszyny wyłączone a ta na której grają ustawiona głośniej niż zwykle. Pytanie lostujemy maszyny, gramy na 4 rodzynkach czyli MB, TOTAN, SS, AFM ? Czy kazdy wybiera sobie 1 flippera + 5 flipper MONSTER BASH na COLOR DMD ?


23.08 PLAZA PARK PINBALL PARTY IV SIDE ? ELITE ?

W tamtym roku gralismy 1 na 1 na losowo wybranej maszynie przez losowo wybranego zawodnika (maszyny mogly sie powtarzac - wiem ze udalo sie to troche poprawic, ale zawodnik zaawsze byl inny). Sytuacja byla taka ze zagralismy nie pamietam ile ale mniej rund niz zawodnikow bo ograniczylismy sie do godziny chyba 18 bo czesc osob miala juz pociag powrotny do Warszawy.

Pytanie do Warszawiakow jak to bedzie w tym roku ? Tez szybki powrot ? Wiem ze nie kazdemu mozna dogodzic ale was przyjedzie mam nadzieje ze duzo a opcja gramy do 22 albo mus kazdy z kazdym bedzie dla was krzywdzaca jak o 19 macie pociag.

Rozwiazaniem dla tych co zglosza ze jada wczesniej moze byc ze dostana wczesniej liste z kim musza zagrac poza rundami zeby liczyc sie w turnieju. Np w przerwie obiadowej lub innych przstojach bedzie opcja zagrania 1 na 1 powiedzmy 5 czy 10 gier w ciagu calego dnia, albo nawet dzien wczesniej jak bedziemy znali prawie cala liste graczy to juz bedzie mniej wiecej wiadomo. Pytanie tylko czy EXEL to ogarnie.

Ile bedzie osob ktore musze wczesniej skonczyc w niedziele bo maja transport powrotny do domu ? Postaram sie znalesc rozwiazanie zebyscie wrocili do domu na czas a osoby ktore zostaja dalej mogly grac w turnieju do 22.

Tu aby wynik turnieju byl miarodajny fajnie jakby zagral kazdy z kazdym. Powiedzmy 35 czy 40 osob co zostanie na drugi dzien.


Jak uda sie kazdy z kazdym to wynik koncowy przedstawia tabela z najwieksza iloscia zwyciestw.


Inne pomysly:

Juz od piatku a trwajace do niedzieli MINI TURNIEJE. Wrzutka 1 zł za GRAN CHAMPION JACK DANIEL'S

- mini turniej na 1 flipperze z zamienionymi lapkami (mialo to chyba swoja nazwe ale juz nie pamietam) JUDGE DREDD dobrze sie do tego nadaje bo masz ich az 4.

- mini turniej PINBALL 2000 na ta chwile mam 4 sztuki (2x REVENGE FROM MARS + 2x STAR WARS EPISODE 1) mysle ze 2 moga stac na dole od piatku juz na wrzutke razem z JUDGE DREDD. A jak sie uda kolejne 2 beda turniejowe.



JAKIES INNE CIEKAWE PROPOZYCJE ?
#24
1. Czy będzie możliwość pogrania na maszynach poza turniejem . Może na jeden dzień turnieju bym dotarł.

2.Czy w Lipcu w Dzwirzynie ustawisz jakieś maszyny. Będe na wakacjach w Ustroniu to chętnie bym do Dzwirzyna zawitał by pograć.
#25
1. Podobnie jak w tamtym roku bedzie podzial na maszyny TURNIEJOWE i na maszyny FREE PLAY.

TURNIEJOWE czyli na ktorych beda grane tylko gry turniejowe, one beda oszczedzane jak najbadziej po to aby przez 2 dni byly rowne szanse dla wszystkich.

FREE PLAY czyli te ktore dla osob bioracych udzial w turnieju beda do gier treningowych.

2. Od lipca powinno pojawic sie troche moich maszyn na wyberzezu, jak juz beda staly to wrzuce na lokalizator. W tym roku w Dzwirzynie znowu zmiany, stawiamy drugi duzy namiot na auomaty, wiec powinno byc miejsce na kilka sztuk na ktorych bedzie mozna pograc przez cale wakacje.
#26
marcinkg napisał(a):JAKIES INNE CIEKAWE PROPOZYCJE ?

kiedyś się grało hazardowo z zakrytym playfieldem, tak, że tylko łapki było widać 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#27
W swych przepastnych zbiorach masz maszyny trzech różnych producentów o tematyce Gwiezdnych Wojen . Dla dzieciaków można by zorganizować miniturniej o tytuł Rycerza Jedi.
#28
Można pomyśleć o pobocznym turnieju z maszynami ustawionymi na jedną kulę :evil: Będzie szybko a wynik może okazać się nie taki łatwy do przewidzenia.
#29
Koncert życzeń??

PS
Mareczku ja nie gram.
#30
marcinkg aaa zdjęcia z ostatniego party to się prześwietliły? :-D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości