Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradźta mi proszę
#1
Arabian goły stoi, prawie wszystkie maszyny z tamtych lat mają coś ładnego na panelu, który zakrywa DMD. Czyli będzie zlecenie naklejki na drukowanko... Zrobiłem parę zwykłych wzorków, nic wielkiego.

Który wybrać? Mi najbardziej podoba się pierwszy ale jakoś tak chyba słabo siedzi z stylem rysunku na reszcie automatu:

[Obrazek: speaker_cover3.jpg]

[Obrazek: speaker_cover2.jpg]

[Obrazek: speaker_cover1.jpg]
Odpowiedz
#2
zrobiłem szybkie porównanie Tongue wg mnie druga i pierwsza opcja nawet pasuje ale jak to bedzie koncowo wygladac to ciezko stwierdzić, jasność, połysk mogą różnie wpłynąć.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#3
1.
Odpowiedz
#4
Dzięki, Berud, miałem coś takiego robić ale po 30 minutach bawienia się warstwami w GIMPie już mi się nie chciało więc wziąłem porównałem "na wyobraźnię".

Raczej też obstawiam pierwszy. Porobię jeszcze parę małych zmian i zobaczy się jak to wyjdzie, bo jak wytnę gwiazdki z trójki, dam gradient żeby trochę pokrywało czarnym (łączy się z kolorem backboxu) to może z tego trzeciego coś będzie.
Odpowiedz
#5
spoko, mi to zajęło parę minut w photoshop Tongue
Odpowiedz
#6
Dobra, wersje ostateczne:

[Obrazek: speaker_cover4.jpg]

[Obrazek: speaker_cover5.jpg]

[Obrazek: speaker_cover6.jpg]

Która lepsza? Mi się podoba druga najbardziej. 8-)
Odpowiedz
#7
Więcej złota !!!
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#8
snowvictim napisał(a):Dobra, wersje ostateczne:
Która lepsza? Mi się podoba druga najbardziej. 8-)

I o to chodzi ,że to właśnie Tobie ma się podobać najbardziej Smile
Prześpij się pare nocy z tym pomysłem. Jeżeli po kilku dniach nie zmienisz zdania to ogień Smile.
Odpowiedz
#9
Radsson napisał(a):I o to chodzi ,że to właśnie Tobie ma się podobać najbardziej Smile
Prześpij się pare nocy z tym pomysłem. Jeżeli po kilku dniach nie zmienisz zdania to ogień Smile.
Dokładnie! Smile
Dwójka jest OK choć jedyna tez ma potencjał Smile
Odpowiedz
#10
jestem zainteresowany jedynką Idea

BTW: może byś coś wymyślił na wewnętrzną stronę cabinetu w podobnym stylu ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#11
Jarnie napisał(a):jestem zainteresowany jedynką Idea

BTW: może byś coś wymyślił na wewnętrzną stronę cabinetu w podobnym stylu ?

Mam pinblade'y wstawione :-D

[Obrazek: image.jpg]

Jakby co to mogę ci podrzucić plik i sobie dasz do druku albo ewentualnie jak ja dam swoje do drukowania to wezmę jeszcze jeden egzemplarz i się jakoś umówimy w Centrum i ci go odsprzedam. ;-)

@Edit W sumie nie ma po co ci pliku podrzucać bo tu go wgrałem :lol:
Odpowiedz
#12
[Obrazek: image33.jpg]

[Obrazek: image44.jpg]

Chyba lepiej ten niebieski :roll: Jeszcze mam pomysł na jeden wzór.
Odpowiedz
#13
Z ciekawością czytam ten wątek. Fajne pomysły, trafne uwagi. Jest tylko jedno ale... Jakoś nikt nie zwrócił uwagi, czy umieszczanie na własnym pomyśle logo (chyba zastrzeżone) znanej firmy i rozpowszechnianie tutaj jest akurat najszczęśliwszym pomysłem?
mizet102
Odpowiedz
#14
mizet102 napisał(a):Z ciekawością czytam ten wątek. Fajne pomysły, trafne uwagi. Jest tylko jedno ale... Jakoś nikt nie zwrócił uwagi, czy umieszczanie na własnym pomyśle logo (chyba zastrzeżone) znanej firmy i rozpowszechnianie tutaj jest akurat najszczęśliwszym pomysłem?

W celach non-profit nie ma problemu ;-)
Odpowiedz
#15
trochę poprawiłem kolory balansu bieli bo zdjęcie jest żółte a naklejka jest niebieska i sie robi kosmiczny kontrast..


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości