Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beer Cup II
#31
NEX napisał(a):Taka sugestia - może Ci się przyda w przyszłości Smile
Na Mistrzostwach Europy 2014 nie było klasyka. Side nazywał się jak dobrze pamiętam "The 80's".
W swojej kolekcji masz bardzo dużo maszyn właśnie z lat 80-tych... może na kolejnym turnieju czyli BC3 nie warto na siłę robić "klasyka"tylko turniej na tych właśnie fliperach Smile
Pomysł bardzo dobry, rozgrywki będą ciekawsze. A samo pojęcie "clasic" jest też już bardzo względne. Na Dutch Pinball Open 2014 w turnieju "klasyków" były następujące maszyny:

High Speed
Black Knight
Black Knight 2000
F-14 Tomcat
Firepower
Flash

Czyli prawie same lata osiemdziesiąte, ale flippery raczej mocno odbiegające od naszego postrzegania pojęcia "classic", prawda?
Tak jak pisał NEX, spokojnie można podciągnąć pod klasyki (albo nazwać je "70-tki i 80-tki") Black Knighta 2000 czy F-14.
#32
mezik napisał(a):zabawa w stylu PRL:
Ale drugi F14 będzie normalnie na turnieju głównym???
Każdy ma tylko po 1-2 gry czy będą jakieś dodatkowe 20-tki na przykład do zakupionych piw? Smile

I jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, napisałeś:
mezik napisał(a):piątek, 10 kwietnia 2015 r. od godz. 16-24 - freeplay dla uczestników sobotnich zawodów
Czy przewidujesz aby ten piątkowy trening potrwał dużej niż do 24 a jeśłi tak to do której max mógłby potrwać?
Skąd pytanie? Kilka osób rozważa wyjazd w piątek po pracy, wtedy do Chmiela udałoby się dotrzeć około 21. Taki wypad miałby sens gdyby można było z 4-5 godzin pograć treningowo.
#33
Ja tam nawet nie wiem co to są "klasyki" Smile
#34
theadam napisał(a):Ja tam nawet nie wiem co to są "klasyki" Smile
To takie flippery, na których jeszcze nikomu nie udało się dotrzeć do "video mode" Smile
Zwykle za "klasyki" uważało się maszyny z mechanicznymi licznikami, ale to nie jest jakaś pisana reguła. Ogólnie są to stare flippery, często dodatkowym kryterium było "brak multiballa". Chociaż jak widać z ostatnich turniejów, teraz do klasyków zaczynają się już zaliczać maszyny typu High Speed albo Black Knight.
#35
RAV napisał(a):To takie flippery, na których jeszcze nikomu nie udało się dotrzeć do "video mode" Smile
Kurde, w Hulakuli stały 4 klasyki i nawet o tym nie wiedziałem ;-)
#36
NEX napisał(a):
RAV napisał(a):To takie flippery, na których jeszcze nikomu nie udało się dotrzeć do "video mode" Smile
Kurde, w Hulakuli stały 4 klasyki i nawet o tym nie wiedziałem Wink))))))
Widocznie złe misje wybierałeś!
#37
Nie wiem do ktorej bedzie mozna w piatek grac. Pomyslcie tylko ze po zamknieciu dopiero za godzine jestem w domu musze otworzyc o 10 wiec o 8:30 musze wstac. Wiec tak kolo 2 fajnie by bylo skonczyc. A i tak pewnie bede na ryj padal Smile
Jedna F-14 na palarni druga normalnie.
Jak
Masz 20 w donu przywiez i graj Smile
Mozliwe ze do jakiegos piwa czy cos beda dokladane 20. Niestety mam ich dosc ograniczona ilosc 65szt.
Mezik
#38
Nie no nie chodziło mi aby grać w piątek do rana, zapytałem tylko czy tę północ można przeciągnąć o godzinkę, półtorej Smile
F14 w dymie papierosowym z wrzutką na 20-tkę z Nowotką. Turniej "Wehikuł czasu" :mrgreen:
#39
NEX napisał(a):Nie no nie chodziło mi aby grać w piątek do rana, zapytałem tylko czy tę północ można przeciągnąć o godzinkę, półtorej Smile
F14 w dymie papierosowym z wrzutką na 20-tkę z Nowotką. Turniej "Wehikuł czasu" :mrgreen:
NEX, żebyś tylko nie wrócił do nałogu (nikotynowego)...
#40
najlepiej by mi bylo zamknac o 1:30 ale to moze okazac sie ciezkie.
Dobra do godziny 2 mozna grać w piatek.
Mezik
#41
mezik napisał(a):Dobra do godziny 2 mozna grać w piatek.
SUPER! :mrgreen:
#42
A cha F-14 z turnieju "wehikul czasu" jest ustawiony na extraballe. Zeby oddac calkowiecie ducha epoki moge go ustawic krzywo Smile ale raczej bedzienidelnie wypoziomowany.
Mezik
#43
mezik napisał(a):Zeby oddac calkowiecie ducha epoki moge go ustawic krzywo Smile
A może powinieneś od czasu do czasu przechadzać się po palarni i wypowiadać kwestię "młody kopsnij dwudziestkę". Aha i oczywiście koniecznie wtedy powinieneś mieć pod pachą kasetę VHS z jakimś filmem z Brucem Lee ;-)
#44
Dla kazdego kto bedzie mial wąsy ale prawdziwe (moga byc nawet kilkudniowe) 1 piwo i 20-stka z nowatka gratis!
P.S. zdrobnienie slowa WĄS w nazwisku nie jest uznawane jako prawdziwy wąs!
Oczywiscie wąs musi byc solo, moze byc przeciagniety np. tak:[Obrazek: 11089174_10153209335579824_989849431_n.j...806efac0ae]
[Obrazek: 11115994_10153209335639824_148957362_n.j...5e7028ee20]
Mezik
#45
hahah dobree Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości