Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beer Cup II
#1
Zapraszamy na turniej "Beer Cup II", który odbędzie się w sobotę, 11 kwietnia 2015 r.
Grać można jednak od piątku aż do niedzieli:
piątek, 10 kwietnia 2015 r. od godz. 16-24 - freeplay dla uczestników sobotnich zawodów
sobota, 11 kwietnia 2015 r. otwarte od godz. 10, start turnieju godz. 12
niedziela, 12 kwietnia 2015 r. od godz. 16-24 - freeplay dla uczestników sobotnich zawodów
Koszt uczestnictwa w turnieju: 80 zł, dla młodzieży do 15 lat (tylko pod opieką osób pełnoletnich): 40 zł.

Lista maszyn:
Champion pub
Road show
WWF Royal Rumble
Rocky bulwinkle and friends
Demolition man
Creature from the black lagoon
Getaway
Fun house
Starship troopers
The Shadow
Corvette
F14 tomcat
Bow and arrows
Bad cats
Diner
Black knight 2000
Whirlwind
Cyclone
Radical
Cue ball wizzard
Dirty Harry
Tommy
Moze jeszcze dojdzie jakas maszyna na turniej Smile

http://www.pubchmiel.eu/lista-flipperow
Mezik
#2
A ile piwek jest w cenie turnieju i czy organizator zapewnia też jakieś jedzenie jak ostatnio?

Drugie pytanie - czy będzie jeden turniej, czy również jakieś poboczne np na klasykach? Wink
#3
Grail napisał(a):A ile piwek jest w cenie turnieju i czy organizator zapewnia też jakieś jedzenie jak ostatnio?

Drugie pytanie - czy będzie jeden turniej, czy również jakieś poboczne np na klasykach? Wink
Klasyki być muszą! Z tego co widać w kalendarzu IPFA - będą.
#4
Ja tak formalnie czemu Beer Cup II a nie III?
#5
No bo po I jest II a nie III Smile
Mezik
#6
Beer cup II z listopada wcale nie byl beer cupem II tylko IFPA flippin... I tak dalej. Trzeba tylko poprawic
Mezik
#7
Mezik, które maszyny będą grały w turnieju głównym a które w side?
#8
No w side czyli w kalsyku beda graly
Cyclone
Bow and arrow
Bad cats
A dlaczego te maszyny zapytacie?
A juz pisz Smile otoz te maszyny oprocz tego ze sa stare (a bow and arrow bardzo) nie maja multibala.

Ciagle kombinuje i pracuje nad tym zeby juz tradycyjnie byl dla zawodnikow polski ZUREK!
Mezik
#9
Taka sugestia - może Ci się przyda w przyszłości Smile
Na Mistrzostwach Europy 2014 nie było klasyka. Side nazywał się jak dobrze pamiętam "The 80's".
W swojej kolekcji masz bardzo dużo maszyn właśnie z lat 80-tych... może na kolejnym turnieju czyli BC3 nie warto na siłę robić "klasyka"tylko turniej na tych właśnie fliperach Smile
#10
No jest to jakas mysl Smile
Mezik
#11
Rozwijając temat.
DMD mają wszyscy organizatorzy turniejów. Klasyki także są na wielu imprezach. "80-tki" jak dobrze pamiętam poza Chmielem były jeszcze tylko na warszawskich imprezach czyli MP i PPO.
Masz ich dosyć dużo więc mógłbyś zrobić side czy nawet ligę które wyróżnią Chmiel czymś czego nie ma konkurencja :mrgreen:

A są to maszyny lubiane, maszyny do których wiele osób ma sentyment z dawnych lat....

btw Jeśli mnie ktoś zapytałby na jakich maszynach najchętniej pogram w Chmielu to wymienię F14 i Whirlwind. Oczywiście DM i PC też z chęcią pomęczę ale te dwa widziałem już na innych turniejach a na F14 i Whirlwind nie widziałem od... ponad 20 lat Wink
#12
No jest to na prawde slusznie obrana droga. 6 maszyn z 80' tylko co ja z tym biednym z 75 roku boe and arrow zrobie. Jak bym mial jeszcze ze 2 maszynki z 70' to by mozna zrobic 70'cup 80'cup 90'cup ale nie ma miejsca Smile
No nic na pewno beda zmiany bo trzeba sie rozwijac. Kto sie nie rozwija stoimw miejscu albo nawet sie cofa. Ale idea 80'cup mi sie bardzo podoba. Dzieki za podpowiedz.
Wracajac do 80' slusznie kombinuje jak z biedy flipperow (cena nie chciane bo kazdy dmd dmd i tylko dmd w domu stawiac chce) zrobic ATUTA i chyba sie udalo
Mezik
#13
70's & 80's cup.
Problem rozwiązany.
A mnie oczywiście nie będzie.

11. kwietnia jest:
- Beer Geek Madness
- Turniej w Chmielu (w terminie najfajniejszego piwnego festiwalu!)
- Niespodziewana opcja na wyjazd na narty

Niestety wygraly narty. Ale to juz, kurde, ostatni raz jak nie pojechalem na turniej
#14
mezik napisał(a):Ale idea 80'cup mi sie bardzo podoba. Dzieki za podpowiedz.
:-)
mezik napisał(a):tylko co ja z tym biednym z 75 roku boe and arrow zrobie.
Na DMD robisz turniej główny oraz ligę główną
Na 80-tkach side na dużych turniejach oraz osobną ligę
Na Bow and Arrow na na każdej większej imprezie (turniej/liga) robisz turniej "na wrzutkę" w którym można wygrać jakiś drobiazg (możliwości multum - na przykład na spotkaniach ligowych jakieś wyszukane piwo, na większym turnieju jakiś dobry zestaw piw).

Oczywiście do WPPR nie zgłaszasz tego trzeciego turnieju - to byłby turniej dla zabawy. Podobne mini turnieje były w Warszawie (Fun House) i Dźwirzynie (Judge Dredd).
#15
Dobre dobre ja jak gabka wszystko chlone. Beda zmiany beda na lepsze. Jedyny problem z gra na bow and arrow na wrzutki to taki (znam takich Smile ) ktorzy beda biezadowoleni ze trzeba extra placic. Na pewno ktos bedzie chcial zagrac dla funu a nie bedzie chcial dorzucac jeszcze zlotowki skoro kupil juz impreze za 80 zl! I ja to rozumiem i szanuje. No w koncu z Krakowa żem Smile
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości