Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT
No skoro tak, to rozwalam się wygodnie w fotelu z kuflem piwa i czekam na efekt końcowy. Będziesz prekursorem tej metody według mojego rozeznania. Trzymam kciuki.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Zaczynam z playfieldem jutro. Będzie ciekawie... :-)

No i jeszcze daję do Elviry LEDy.

[Obrazek: image.jpg]

W paru miejscach nie świeci GI, będzie trzeba to zbadać. Dziś do Arabów też wlecą LEDy, wgram zdjęcia z efektu końcowego jak skończę do wątku o TOTANie.
Odpowiedz
Efekt będzie pewnie ZAJE......
Odpowiedz
Zdecydowanie. LEDy poprawiają wygląd maszyny dziesięciokrotnie, zwłaszcza kiedy np. plastiki podświetlamy żarówkami o kolorze odpowiadającym tym na plastikach :-) Elvirka ze zwykłymi żarówkami wyglądała ubogo.
Odpowiedz
LED-y skąd ??
Odpowiedz
pinball-led.co.uk
Odpowiedz
Dużo miałeś odrzutu?
Odpowiedz
Do tej pory nic. Będę brał kolejną partię bo w sumie teraz wziąłem różnorodnie na sprawdzenie i żeby już zacząć TOTANa konwertować. Do Elviry wybiorę już specyficznie jak będę wiedział co jak świeci i co się do czego nadaje.
Odpowiedz
Ja z pinball led uk zamawiałem juz kilka kompletów. Trafiło się kilka nie działających sztuk niestety
Odpowiedz
Sprawdzałeś czy "nóżki" dobrze ułożone?
Odpowiedz
Gdzieś ty był przez pół roku bez internetu to jeszcze sa takie miejsca na tej planecie? :mrgreen:
Odpowiedz
Zamknięty w piwnicy pracowałem na Elvirą 8-) :-D
Odpowiedz
snowvictim napisał(a):Sprawdzałeś czy "nóżki" dobrze ułożone?
sprawdzałem, nie działają. Napisałem o tym do sprzedającego, odpisał że to niemożliwe.
Odpowiedz
5 Years Later...
Niektorzy juz spisali ta wspniala renowacje na straty
Pojawily sie wpisy -1elvira na swiecie Big Grin
Koniec koncow Elvira wyladowala u mnie Big Grin
Opis tej renowacji nie oddaje w najmniejszym stopniu zbrodni, ktora zostala popelniona na tej maszynie.
Dobre wiesci sa takie ze maszyna wraca do zycia...
Jak przysiade do komputra to podesle jakies foty (jesli ktos to w ogole przeczyta)
Mezik
Odpowiedz
dawaj dawaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości