Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcade game used to help sick children
#1
Tytuł mylący bo chodzi o flippery.

http://www.nbc-2.com/story/28153410/arca...OcM-y5tnIU

PS. Czy ktoś posiada może jakieś linki, informacje, doświadczenia w temacie wykorzystania flipperów / gier video / tabletów u osób z autyzmem, zespołem downa lub innymi tego typu schorzeniami
Odpowiedz
#2
Nie, ale to doskonaly temat na dzialalnosc Stowarzyszenia!
Wstawic stół do szpital, gdzieś na jakieś rakowe piętro.
Po krótkiej obecności mojego stoły w knajpie dziewczyny z obsługi z zadowoleniem mówią, że dzieciaki zdecydowanie mniej biegają a więcej stoją przy pinballu, nawet jeżeli nikt nie gra Wink

Nic tylko zebrać datki wśród członków. Ja trochę chętnie dorzucę. Zresztą kasa na maszynkę na pewno się znajdzie, trudniejszy do przejścia byłby serwis.
Odpowiedz
#3
tylko nie wstawiajcie stolow na oddzial z padaczka.
Mezik
Odpowiedz
#4
Z cyklu czarny humor Mezika Smile
Odpowiedz
#5
mezik napisał(a):tylko nie wstawiajcie stolow na oddzial z padaczka.

głupie

Dwa lata temu śmiałbym się z dowcipów tego typu. Od 1.5 roku mam mam inną perspektywę.
Aczkolwiek wiem, też, że mezik nikogo nie chciał urazić
Odpowiedz
#6
glupie by bylo gdybym napisal zeby tam wlasnie wstawic. przypominam tylko ze migajace swiatelka nie sa dla wszystkich super.
Mezik
Odpowiedz
#7
wiem wiem,
nic osobistego.

i pomysł zacny może się rozkręci.
Odpowiedz
#8
Wiadomo, ze nie sa dla wszystkich super, ale to nie powod, zeby akurat do szpitala nie chceic wstawic Smile Zazwyczaj w szpitalach jest chyba tak, ze roznego rodzaju oddzialy sa na konkretnych pietrach. Mi sie wydaje, ze to by byla fajna frajda dla np. bialaczkowych dzieci.

Na temat kwestii wykorzystanai flipperow w terapi czy stymulacji chorych na autyzm sie nie wypowiem, ale moge temat wstepnie wybadac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości