Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#31
OK rozumiem już, może źle się wyraziłem. Władzy nad własnym stowarzyszeniem Smile
Odpowiedz
#32
BERUD,

Chyba jednak nie rozumiesz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#33
nie no rozumiem, Chcecie mieć własne stowarzyszenie bez ludzi z Bytomia i nie chodzi tu o żadną władzę tylko osobny byt który może realizować własne plany.
Odpowiedz
#34
Berud

Jesteś tutaj stosunkowo nowy. Wydaje mi się, że właśnie padłeś ofiarą tej rzeczonej osoby, która prawdopodobnie powiedziała Ci o "grupie warszawskiej", o przejęciu forum, o wypisywaniu obelg pod jakimś tam artykułem itp. a sama przedstawiła się jako osoba, która jest święta i która zrobiła masę rzeczy dla filpperów a nikt tego nie docenia. Dokładnie to samo ja przechodziłem jakieś 4 lata temu - też zostałem pięknie przekonany że istnieją w środowisku ludzie bardzo źli, którzy chcą przejąć wszystko i rządzić żelazną ręką nie uwzględniając niczyich postulatów. Wiele razy pytałem się o co chodzi różnych ludzi i nigdy tak naprawdę się niczego nie dowiedziałem. Pewnego dnia postanowiłem się mimo wszystko z tymi złymi ludźmi poznać i pogadać by poznać ich punkt widzenia. No i okazało się że wcale nie jest tak źle. Pamiętam do dzisiaj słowa tego złego człowieka, który powiedział "Będziesz potrzebował trochę czasu, by zrozumieć o co chodzi". No i parę miesięcy później zrozumiałem. I Ty jeśli się tylko wystarczająco mocno zaangażujesz i będziesz chciał coś dla flipperów zrobić, to również zrozumiesz. Potrzebujesz tylko trochę czasu...
Odpowiedz
#35
Nikt mi nie mówił nic o "grupie Waszawskiej " ale dowiedziałem się z forum że niektórzy ludzie z Warszawy nie lubią Marcina i Łukasza z Printimusa, w porządku - pewnie mają swoje powody. Ja nie zamierzam wybierać kto tu jest zły a kto jest dobry. Jestem po prostu ciekawy co tu się dzieje i dlaczego tak się dzieje.
Odpowiedz
#36
Tak jak powiedziałem, dowiesz się w swoim czasie.
Odpowiedz
#37
Jaki ruch na tym forum jak nigdy? ;-) ..,szkoda że to tak sie rozwineło,zdaje sie ostatnio oficjalnie w Chmielu padła propozycja jakiegoś kompromisu,ale widze że frakcja Warszawska ma twarde stanowisko..
Hejty na Prezesa są faktycznie ostre,nie znam genezy,ale jak Łukasz przestał sie tu udzielać to forum umarło w kwestiach organizacyjno-marketingowych i to jest fakt,takie wojny nikomu nie służą a już rozkręcaniu fliperomanii wogule.
Odpowiedz
#38
@dyleck
Czyżby adres strony sam się zmienił?
Odpowiedz
#39
Po polsku, klasycznie.
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
Odpowiedz
#40
W calym zamieszaniu zmiana adresu wydaje sie byc najwiekszym bolem. Tylko patrząc od strony zwyklego 'uzytkownika' jakie to wlaściwie ma znaczenie czy adres konczy sie na org.pl czy com.pl? Czyzby tresc sie zmienila a moze zmienil sie odbiorca?
Odpowiedz
#41
@Printimus

Miałem wyjaśnić całkowity przebieg wydarzeń, ale usunąłem posta. Nie chcę podrzucać Wam informacji, które jak zapewne wiesz mogłyby Wam się przydać. Bomba zostanie ujawniona po 22 lutego a przed 28 marca. Stay tuned.
Odpowiedz
#42
Jeszcze jedno

printimus napisał(a):Czyżby adres strony sam się zmienił?

Nie.

Kod:
Grzegorz - data rejestracji 2010-10-27, użytkownik numer 1
Prezes - data rejestracji 2011-04-20, użytkownik numer 31
Printimus - data rejestracji 2011-11-23, użytkownik numer 57
A czyżby strona sama się pojawiła?

:mrgreen:
Odpowiedz
#43
thomy napisał(a):wogule.

Prof. Miodek zaprasza!!!
Odpowiedz
#44
Berud napisał(a):Chcecie mieć własne stowarzyszenie bez ludzi z Bytomia
Gdyby tak było to informacja o spotkaniu założycielskim nie pojawiłaby się tu z aż miesięcznym wyprzedzeniem. Na spotkaniu tym mile widziany będzie każdy miłośnik fliperów bez względu na miejsce zamieszkania. Generalnie dzielenie ludzi ze względu na ich miejsce zamieszkania nie jest zbyt fajne...

thomy napisał(a):forum umarło w kwestiach organizacyjno-marketingowych
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego określenia - naprawdę.
Ja w ostatnich 6-7 miesiącach miesiącach zauważyłem na tym forum:
- prawie całkowity brak kłótni, zaczepek, prowokacji
- wzrost ilości postów, wątków oraz rejestracji nowych użytkowników
- znaczny spadek spamu,
Odpowiedz
#45
Jest prostszy plan. Podczas wyborów PSFu ta wiadoma osoba nie zostaje wybrana do Zarządu. Ot, po prostu. A członkowie zmieniają sobie statut, siedzibę, itd. zgodnie z podjętymi uchwałami. Obie dyskutowane domeny przechodzą na własność PSFu, a Zarząd mając mandat do rządzenia wybiera admina (ów), który administruje zgodnie z umową zawartą z Zarządem. Zarząd znajduje lokal w dowolnych miastach, wstawia tam flippery, itd. Ma pełny mandat do powoływania się na wieloletnią działalność na rzecz środowiska. Nie pierzemy publicznie brudów i robimy tzw. grubą kreskę.
Członkowie PSFu płacą składki i oceniają pracę organów PSFu.
Sponsorzy mają wreszcie z kim rozmawiać.
Takie załatwienie sprawy leży na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko spróbować.

btw z mojej strony wyraźnie informuję, że:
1. Nie promuję żadnego kandydata.
2. Zgłaszam się do Komisji Rewizyjnej (co wyklucza mnie z kandydowania do Zarządu).
3. Członkowie PSFu otrzymają od Printimus Pinball możliwość sporych zniżek na wpisowe do większości turniejów, przy czym jeden turniej w roku będzie ze zniżką 100% oraz możliwość zagrania na WOZ 75th LE bezpłatnie.
4. Nie będę zakładał kolejnego stowarzyszenia i przeszkadzał w jednoczeniu środowiska.
5. Będę terminowo wpłacał składki członkowskie i wspierał PSF finansowo (o ile Zarząd wyrazi taką chęć) niezależnie od demokratycznego wyniku wyborczego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości