Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Congo vs No Good Gofers
#16
Ale Scared jest nudny jak flaki z olejem. Zupełnie nie rozumiem czemu tak go cenią.
Odpowiedz
#17
zagrałem na nim kilka razy u Marcina i się podjarałem, ale faktycznie czym dłużej gram na nim na VP, to mi się coraz mniej podoba, po krótkim czasie nuda, misji żadnych, multiballe o ile się nie mylę tylko dwa.
Myślę ostatnimi czasy jeszcze o Spiderman, Daniel mówił że fajny ;-)
Odpowiedz
#18
pociągnę temat, a jak wg was wypada STTNG w porównaniu z Congo i NGG ??
Odpowiedz
#19
Też daje radę. Wszystkie te maszyny mają boczne łapy przez co można walić combosy które zawsze sprawiają dużo satysfakcji, chociaż akurat w NGG jest to słabo wykorzystane.
Odpowiedz
#20
a przed sekundą pojawił się temat Spiderman :-) też trzecia łapka, makaron właśnie jest urabiany na niższą cenę 8-)
Odpowiedz
#21
Też daje radę. Jeden z lepszych sternów, daje długo pograć bo boczne kanały się bardzo rzadko zdarzają i jest sporo ball saverów. Oprócz tego dużo multiballi. Niestety badziewne animacje na DMD - próba odtwarzania prawdziwych sekwencji filmowych moim zdaniem kompletnie nieudana.
Odpowiedz
#22
Jak masz okazje na STTNG to bierz,od Congo czy NGG dużo bardziej grywalny i ciekawszy to moje zdanie subiektywne ;-)
Odpowiedz
#23
temat na 90% zakończy się na Spiderman-ie :-)
Odpowiedz
#24
Jeśli nie masz STTNG a masz okazję kupić to bierz od razu Smile Ta maszyna to IMHO jedna z najlepszych jakie ukazały się w całej historii flipperów Smile
Spiderman to fajny fliper - IMHO jeden z najfajniejszych Sternów.
Odpowiedz
#25
wybór padł na Spiderman, stan jak nowy, cena dobra i temat bardziej mi odpowiada niż Star Trek ;-)
czekam tylko na potwierdzenie że kupiony
Odpowiedz
#26
Zle czynisz synu!!! :-)
Odpowiedz
#27
przyjdzie czas i na STTNG 8-)
Odpowiedz
#28
A to ok :-) ,przyjdzie też czas na turniej w Lubuskim? :-P
Odpowiedz
#29
;-)
Odpowiedz
#30
thomy napisał(a):A to ok :-) ,przyjdzie też czas na turniej w Lubuskim? :-P

O jestem za! Potrzebujesz mucha pomocy w organizacji? W gruniu to juz sie nie wyrobimy, proponuje styczen Tongue Te maszynki to sciagasz w stanie do popracowania?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości