28/11/2014, 23:34
Pytanie do osób które grały na obu, który ciekawszy ??
Ja miałem okazję zagrać tylko na Congo
Ja miałem okazję zagrać tylko na Congo
|
Congo vs No Good Gofers
|
|
28/11/2014, 23:34
Pytanie do osób które grały na obu, który ciekawszy ??
Ja miałem okazję zagrać tylko na Congo
29/11/2014, 01:38
Ja wybrałbym Congo. Fajny klimat, dwie multibile, fajnie pomyślane super jackpoty, ciekawy układ ramp.
NGG jakoś nie pasuje mi tematyką. Poza tym jedyny bajer to podnoszona rampa na środku. Nudnawy.
29/11/2014, 21:01
NEX napisał(a):Ja wybrałbym Congo. Fajny klimat, dwie multibile, fajnie pomyślane super jackpoty, ciekawy układ ramp. Właśnie też mi się Congo wydawał ciekawszy, ale na NGG nie miałem okazji zagrać dlatego zapytałem ![]() Dzięki,
02/12/2014, 10:46
Bierz NGG, dla mnie numer 2 zaraz po Road Show. Multiballi jest z tego co pamiętam 4, w tym jeden za zamknięcie wszystkich 18 dołków. Bajerów może nie ma dużo, ale gameplay jest super.
02/12/2014, 12:00
Obie maszyny są bardzo dobre. Weź obie.
Congo i Goofery całkiem spox - na poczatku Goofersy nie bardzo mi się podobały, ale z po kilku dobrych gierkach znalazłem flow i powiem, że są całkiem czadowe. Jedynie bila lata dosłownie wszędzie - co może powodować lekki straty w plastkiach itp. ale poza tym miodzio
02/12/2014, 14:59
Gofry już poszły :-) zastanawiam się nad Congo
02/12/2014, 16:30
tylko wiesz gdzie stoi ?? :mrgreen:
02/12/2014, 16:56
bardziej środek ;-)
02/12/2014, 18:57
Z ciekawosci - Ty po te stoly tam jezdzisz, czy ma zaprzyjaznionego kierowce tira?
02/12/2014, 21:04
theadam napisał(a):Z ciekawosci - Ty po te stoly tam jezdzisz, czy ma zaprzyjaznionego kierowce tira? Mucha ma skrzydełka ,sam lata :mrgreen:
02/12/2014, 22:27
o, to to :mrgreen:
05/12/2014, 20:03
Congo to również świetna maszyna. Bierz.
05/12/2014, 20:24
w miedzy czasie jeszcze Scared Stiff sie pojawił na horyzoncie, ale wszystko w pakiecie sprzedał kutafon, Australia psuje rynek
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|