Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEER CUP II w Krakowie
#1
Zapraszam wszystkich na BEER CUP II w Chmielu.
Termin 29.11.1014
Bedzie 15 (a moze wiecej) maszyn
Mam nadzieje, ze znajdziecie czas na kolejna zabawe w Chmielu Smile
Mezik
#2
Zmiany zmiany zmiany... Co nagle to po diable Smile bardzo duza szansa ze impreza jednak odbedzie sie 29 listopada i bedzie wliczona do WPPR. Wydaje sie to byc lepsza opcja. Wprawdzie beda 3 pubktowane imprezy tydzien po tygodniu ale moze to nie jest dla was przeszkoda.
Mezik
#3
mezik napisał(a):bedzie wliczona do WPPR
Druga impreza w roku w tej samej lokalizacji? W jaki sposób? Wink
#4
Charytatywna, tak slyszalem.
Mezik
#5
A jak tak to super Smile

Gdzieś ktoś mi kiedyś mówił że w danym kraju może odbyć się jedna taka impreza w roku Być może mylę się ale na pewno warto to sprawdzić, gdyż w przeciwnym razie nastąpi podział punktów...
#6
Wlasnie jestem na etapie dogadywania szczegolow i upewniania sie ze punkty z BEER CUP I nie zostana podzielone w zaden sposob. Jesli by tak mialo sie stac to wtedy na pewno impreza nie bedzie zglaszana

Zmieni sie raczej nazwa imprezy na:
Barry Oursler Beer Cup
Mezik
#7
mezik napisał(a):Zmieni sie raczej nazwa imprezy na:
Barry Oursler Beer Cup
a to nie będzie kolidować z tym: http://www.ifpapinball.com/view_tourname...12#results
#8
Nie wiem narazie wiele. Jesli bedzie 100 pewnosc ze charytatywnie mozna i nimt nikonu punktow nie zabierze to bedzie charytatywnie a jak nie to nie bedzie punktow. Wszystkonokaze sie na dniach/godzinach przy okazji zebrac kase na potrzebujacego mily gest
Mezik
#9
Juz wszystko wiadomo

29.11.2014 w pubie Chmiel odbedzie sie
IFPA Flippin With the Greats Fundraiser - Chmiel Poland

Szczegoly wkrotce
Mezik
#10
Uuu Smile bardzo fajnie ,to zaczynam się rozglądać za transportem ,do tego czasu może Pendolino ?
#11
Garsc informacji
W sobote otwieramy o 10 rano start kolo 11
W piatek freeplay od 16
W niedziele granie od 11 rano
Cena 80 zl a w cenie
Freeplay w piatek - rozgrzewka
Zawody i freeplay w sobote
Freeplay w niedziele
Polski tradycyjny zurek
4 piwa lane lub 2 drinki na barze
Napoje typu cola sprite do woli

Lista maszyn
http://www.pubchmiel.eu/lista-flipperow
Mozliwe ze jeszcze dojdzie 1-2 maszyny
Na stronie prawdziwe zdjecia flipperow w Chmielu

Gramy klasycznie jak ostatnio
Za kopanie w maszyny podnoszenie ich w nerwachni inne tego typu niedopuszczalne zachowania bedzie żółta kartka
2 żółte kartyki = dyskwalifikacja
Przypominamy rowniez ze osobom nietrzezwym alkoholu nie podaje sie.
Osoby ktore przesadza z iloscia spozytego alkoholu i beda w zwiazku z tym stwarzac problemy beda dyskwalifikowane i wypraszane z lokalu.
Część pieniędzi oczywiscie idzie na cele charytatywne
Mezik
#12
Czy śpiewanie po spożyciu będzie traktowane jako stwarzanie problemów :mrgreen: ?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#13
Jesli nie bedzie to wydzieranie sie innym graczom do ucha to nie ma problemu Smile
Mezik
#14
Mezik, mam dwa pytania.
1. Piątkowy free play zaczyna się o 16 a trwa do?
2. Czy te 4 wliczone w cenę browary można wypić w piątek? Wink
#15
Zaczyna sie o 16 i trwa do zamkniecie. 4 browary mozna wypic w piate/sobote/niedziele do wyboru do koloru Smile
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości