Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY III (23-24.08.2014)
#1
[Obrazek: wSZf.jpg]


Wiecej konkretow w wolnej chwili wrzuce. Ogólnie podobnie jak przed rokiem pierwszy dzień gramy eliminacje, przechodzi pierwsza 16, a poznej w 4 osobowych grupach po 2 przechodza wyzej. Drugi dzien gramy systemem elite.

Co do ilości maszyn nie wiem ile ich będzie, nie będę cisnąć na ilość tylko na jakość. Ale nie ma opcji żeby mniej niż 20 było a więcej niż 35 chyba nie dam rady Smile Szczegóły za jakiś czas.
#2
łoł, jak po australijsku pojechany ten plakat :mrgreen:
#3
30 sztuk z tej listy powinno się pojawić:

ATTACK FROM MARS
BLACK ROSE
BRAM STOKER'S DRACULA
CONGO
CORVETTE
DEMOLITION MAN
DIRTY HARRY
FISH TALES
HURRICANE
INDIANA JONES: THE PINBALL ADVENTURE
INDIANAPOLIS 500
JACK*BOT
JOHNNY MNEMONIC
JUDGE DREDD
JURASSIC PARK, THE LOST WORLD
LAST ACTION HERO
LETHAL WEAPON 3
MONSTER BASH
NBA FASTBREAK
NO FEAR: DANGEROUS SPORTS
POPEYE SAVES THE EARTH
REVENGE FROM MARS
SCARED STIFF
SPACE JAM
STAR WARS EPISODE I
STAR WARS TRILOGY
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY
THE ADDAMS FAMILY
THE FLINTSTONES
THE GETAWAY: HIGH SPEED II
TWISTER
WHO DUNNIT
WORLD CUP SOCCER
#4
Marcin, a Theatre of magik nie stawiasz ?? miałem nadzieję wreszcie live na nim pograć ;-)
#5
jest problem z kuferkiem, dodatkowo musialem pozyczyc kilka plastikow do innej maszyny a nie dam rady czesci domowic przed turniejem

jak bedzie czas zeby ogarnac kuferek to nakladki na grzyby i kilka pierdol wymontuje z innego
#6
byłoby zajebiście ;-)
#7
Kurka kilka tytułów bym poznał :-P ,spróbuje się wybrać nad polskie ciepłe morie :-)
#8
Gdyby był Theatre to byłby komplet mych ulubionych maszyn na jednym turnieju, a tak, przyjdzie nam się Attack From Mars i Arabianem zadowalać...
#9
A czy zgłaszać się jakoś trzeba bo kurcze pierwszy raz w życiui wygląda na to, że się wybiorę. czy jakaś opcja noclegu w okolicy jest sprawdzona ?
#10
zgłaszać się będzie można a nawet trzeba do mnie na emaila, bo wole być przygotowany mniej więcej na ilość osób

wysokość wpisowego, szczegóły, fotki okolicy i inne informacje podam do końca tygodnia
#11
[Obrazek: atijifottwqw_t.jpg]

[Obrazek: cgk44nfoguzt_t.jpg]

[Obrazek: 5n8htg0ydhe6_t.jpg]

[Obrazek: 87e9ulle6g05_t.jpg]

[Obrazek: n1d5cwd6yvhm_t.jpg]

[Obrazek: pz59i7oj7jmq_t.jpg]


[Obrazek: aff5rswesyk7_t.jpg]

[Obrazek: zxmtipzbm9y9_t.jpg]

[Obrazek: kk5uph8v9xmc_t.jpg]

[Obrazek: w6xrpxsqwvgx_t.jpg]

[Obrazek: h6tnm7635nl2_t.jpg]

[Obrazek: 0caodwagfvr5_t.jpg]

[Obrazek: ohecbcuap05x_t.jpg]

[Obrazek: iivmhtkal0wg_t.jpg]

[Obrazek: zq74za0qmveb_t.jpg]
#12
Info jest już na stronie głównej: http://www.flippery.org.pl/plaza-park-pi...party-iii/
#13
no szykuję się. dźwirzyno to punkt zdecydowanie obowiązkowy. mam nadzieję, że wszystkie mordy już zaklepały termin. ja mam lekką kontuzję, ale ogarniam technikę gry kolanem i powieką, więc.. do miłego zobaczenia (oby!).
#14
A ja tak chcialem przyjechac i niestety nie ma opcji Sad chlip chlip
Mezik
#15
alexanderhrabia napisał(a):no szykuję się. dźwirzyno to punkt zdecydowanie obowiązkowy. ..... ..).

Dokładnie


alexanderhrabia napisał(a):... że wszystkie mordy już zaklepały termin. ja mam lekką kontuzję, ...).


moja morda będzie na 90%

alexanderhrabia napisał(a):... ale ogarniam technikę gry kolanem i powieką, ....

hehe


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości