Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da sie jakos przetestowac wyswietlacz?
#1
Czy da sie jakos przetestowac wyswietlacz nie posiadajac sprawnego flippera?
Chodzi mi o gottlieba sys1 ale przy okazji mam do przetestowania data easta waski wyswietlacz
oraz wyswietlacze stare bally
Mezik
Odpowiedz
#2
Teoretycznie da się, zależy to wyłącznie od posiadanego wyposażenia warsztatowego. Trzeba wyświetlaczowi zapewnić takie warunki zasilania, jak w oryginalnym układzie (np napięcie +100 V i -100 V) oraz zapewnić sygnały sterujące segmentami - w najprostszym przypadku może to być zwieranie segmentów do masy (lub innego właściwego potencjału) za pomocą właściwego rezystora.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Czyli jak dla mnie rzecz jest niewykonalna.
Mezik
Odpowiedz
#4
Co masz na mysli stare Bally ? I data east ? To tak po pierwsze , kazdy z nas ma rozne flippery wystrczy komus podeslać wyswietlacz , wstawiamy i sprawdzamy wczesniej sprawdzil bym do jakich maszyn pasują ( tytułow , zeby sie nie okazalo że ktos ma inne stare Bally : )
Mam transporter i grand lizard jesli pasują to wysylaj a z innych starych Bally to mam Rodzine addamsow starzy jak świat ...
I zaglosuj na mojego Getawaya lepszy czerwony czy stalowy
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#5
Stare bally konkretnie wyswietlacze ze speak easy
Maly dmd z data easta
No i z countdowna gattlieba wyswietlacze

Czy wyswietlacz moze byc tak zepsuty (zwarty) ze po podlaczeniu moze cos popsuc w maszynie?
Mezik
Odpowiedz
#6
mezik napisał(a):Czy wyswietlacz moze byc tak zepsuty (zwarty) ze po podlaczeniu moze cos popsuc w maszynie?

Raczej nie, ale prawa Murphy'ego wciąż działają.
:lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
No bo jak by gdzies byl zwarty to by wywalil bezpiecznik... Chyba
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości