Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Trophy RzeszĂłw 2014 - 22 listopada 2014
#1
Serdecznie zapraszam na Stern Tropy Rzesz�w 2014 - start godz. 12.00 - 22 listopada 2014 roku.
Miejsce: KULA bowling&club ul. Krakowska 20, Rzesz�w ENGLISH VERSION BELOW

System:

Eliminacje - ka�dy zawodnik wybiera sobie maszyny z po�r�d wszystkich dost�pnych 8 z 13.
Punktacja za poszczeg�lne maszyny: 1 miejsce - 32 pkt, 2 miejsce - 31 pkt itd., a� do 32 miejsca - 1 pkt. Je�eli na danej maszynie zagra wi�cej os�b to miejsce 33 i dalej - 0 pkt.
Suma punkt�w ze wszystkich maszyn daje ko�cow� punktacj� eliminacji. Do kolejnej rundy przechodzi 22 najlepszych zawodnik�w.
Koniec eliminacja godz 19.30. (tylko takie za�o�enie), a o 20.00 zaczynamy faz� pucharow� (2 KO).
Gramy 3 bile bez extra.
Z tych 22 zawodnik�w, 2 najlepszych po eliminacjach ma automatycznie awans do 3 rundy, a kolejne 4 osoby (miejsca 3-6) do 2 rundy.
Tak jak w Belgii, w fazie pucharowej gramy do dw�ch zwyci�stw, natomiast po pierwszej przegranej spadamy do drugiej drabiki i tu ju� gramy tylko 1 gr�.

Zgodnie ze schematem do fina�u przechodzi 2 najlepszych zawodnik�w ze "zwyci�skiej" drabiki oraz 1 osoba z "przegranej" drabinki.

W finale spotykaj� si� 3 osoby, ka�da wybiera 1 maszyn� i tu gramy na 3 maszynach - punktacja 7,5,3.
I mamy ostateczna kolejno�� na pudle.
Je�eli eliminacje zako�czymy z planem i faz� pucharow� zaczniemy o 20, to s�dz�, �e ok. godz 24-1 powinny�my si� ze wszystkim wyrobi�.

Maszyny Turniejowe wersje PRO:
1.Star trek
2. Metallica
3. AC/DC
4. Mustang
5. Avengers
6. Iron Man Vault Edition
7. The Walking Dead
8. Spider Man
9. Shrek
10. Piraci z Karaib�w
11. Avatar
12. LOTR
13. Terminator 3


side tournament:
Mustang
AC/DC

Freeplay
Mustang
AC /DC

B�dzie mo�liwo�� zagrania za 5 z�otych na wersjach Limited:
Metallica Master of Puppets
Startrek
AC/DC Back in Black
X-men LE

Start 12:00

Wpisowe:
60z� doro�li
30z� m�odzie� i studenci

Nagrody
I m. Ipad mini 64GB
Il m. Ipad mini 16GB
Illm. Ipad mini 16GB

Ka�dy dostaje torb� z gad�etami - niespodzianka
dla pierwszej 20 graczy specjalne gad�ety-niespodzianka

Wszyscy:
1. Gor�cy posilek
2.. Kawa | herbata b.o.
3. Ciastka, paluszki b.o.
4. Napoje | piwo w cenie (1 x) p�niej zni�ki na barze
5. Dla Wszystkich vouchery na bilard i kr�gle
6. Na zako�czenie after party dla wszystkich i maszyny na free play (poza Limited)


SERDECZNIE ZAPRASZAM W IMIENIU SWOIM I FLIPPERY.PL



--------------------ENGLISH VERSION-------------------------------


I would like to invite ALL of You to our tournament in Rzesz�w - 22.11.2014 start at 12.00 - Stern Trophy 2014.

Adress: KULA bowling&club ul. Krakowska 20, Rzesz�w

Machines:

1.Star trek
2. Metallica
3. AC/DC
4. Mustang
5. Avengers
6. Iron Man Vault Edition
7. The Walking Dead
8. Spider Man
9. Shrek
10. Piraci z Karaib�w
11. Avatar
12. LOTR
13. Terminator 3

You can also play on Limited Edition versions of pinballs: 5 PLN - 3 balls GAME

Metallica Master of Puppets
Startrek
AC/DC Back in Black
X-men LE

Start 12:00

Ticket price:
60zďż˝ ADULT
30zďż˝ STUDENTS and CHILDREN

PRIZES:
1st place. Ipad mini 64GB
2nd place. Ipad mini 16GB
3rd place. Ipad mini 16GB

Everybody will get special bag with some gadgets. For first 20 people - special gadget - suprise


Ticket include:

1. Hot Meal
2.. Coffee | TEA b.o.
3. Some sweats
4. Drinks, Soda, Beer (1 x) later - discount for this products
5. vouchers for billard and bowling
6. AfterParty - disco and free play on all machines (without Limited versions)

[Obrazek: dmEid3I.jpg]
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#2
Yes yes yes !!To będzie Coś !zapisuję się Smile
#3
Squall napisał(a):Proszę o sugestię, pomysły co do organizacji
Większość swoich sugestii przekazałem już Sebastianowi Smile Główną było to abyście to zorganizowali wspólnie - cieszę się więc widząc tego posta Smile

Daniel, jestem przekonany że Ty, Jarek i Sebastian zorganizujecie mega turniej. Trzymam kciuki, przyjadę na pewno, jeśli w czymkolwiek mogę pomóc to na pewno pomogę Smile

Co do systemu to przedumajcie wersję z PPO - system ten sprawdził się i każdy obecny chwalił wykorzystane tam pomysły.
#4
Piszę się na to!!!
Kupię Split Second by Stern.
#5
I ja i Kuba też się piszemy będzie okazja do rewanżu :lol:
Mario
#6
Daniel

Możesz podać jakiś wstępny termin, bo terminarz robi się trochę napięty i warto aby terminy się nie pokrywały.

Pozdr
#7
Rozmawiałem z Sebastianem.

Stern Trophy odbędzie się w Rzeszowie w sobotę 22 listopada. Jeśli chodzi o maszyny... będzie niespodzianka Smile
#8
No to pięknie! Wreszcie od słów do czynów :mrgreen: Melduję się oczywiście!
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#9
Ok zmieniłem temat - tak, żeby było jaśniej - przepraszam, że milcze, ale ostatnio mam totalny meksyk - jestem na łączach z Sebastianem - będziemy szykować coś fajnego.

Nex - do kogo trzeba to zgłosić, aby za ten puchar były punkty do Wppr
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#10
Masz wybaczone!!! :evil:
Czekamy więc na szczegóły.
#11
Czy będzie ktoś jechał samochodem od strony Katowic? Mógłbym się zabrać? Ew. można wybrać PolskiBus, ale wiadomo - bilety lepiej kupić wcześniej.
Klub "Kula Bowling & Club", ul. Krakowska 20?
#12
Squall napisał(a):Nex - do kogo trzeba to zgłosić, aby za ten puchar były punkty do Wppr
Wysłaliśmy już do Janka z prośbą o zgłoszenie do IFPA Smile
RAV napisał(a):Klub "Kula Bowling & Club", ul. Krakowska 20?
a dokładnie: Kula Bowling & Club Galeria Nowy Świat, Ul Krakowska 20, Rzeszów 35-111
#13
http://www.ifpapinball.com/calendar/
#14
Czas na lekki updejt - tego co się dzieje.

Będzie około 13 maszyn Sterna:

Avatar,
Piraci z Karaibów,
Metallica,
AcDc,
IronMan,
Shrek,
Spiderman,
Star Trek,
Avengers,
Mustang,
LOTR,
Terminator 3,
Walking Dead,

Wszystkie w wersji PRO.

Impreza odbędzie się tutaj: http://www.kula-club.pl/ 22 listopada - start turnieju około godz. 10.30 - 11.00, wpisowe około 70 złotych.
Szykujemy kilka niespodzianek, ale to oczywiście dowiecie się na miejscu.

Miejsca jest sporo - bo to cały klub, gdzie będziemy mieć specjalną wydzieloną strefę z prywatnym barem.

Wiem, że NEX i Jarek pomagają Sebie w kwestiach systemowych - resztę chyba jakoś ogarniemy.

Bardzo prosimy o rozesłanie info, gdzie się da i trzymanie kciuków za wszystko.

Mamy nadzieję zobaczyć Wasze wszystkie kochane mordki w Rzeszowie.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#15
TEMAT ZAKTUALIZOWANY NA SAMEJ GÓRZE - POPATRZCIE I CZEKAMY NA WAS!!!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości