Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik Góra Kalwaria 28.06.2014
#1
Witam
Serdecznie wszystkich zapraszam na imprezę, która odbędzie się u mnie w Górze Kalwarii przy ulicy Pijarskiej 93.

Start 12:00, można wpadać o 11:00
Wpis: 50zł w tym wliczony jest grill dlatego proszę się zgłaszać wcześniej co bym wiedział ile mam zrobić karkówki i innych mięsnych przysmaków. Jak zwykle będzie i trochę piwaBig Grin

Gramy na 12 flipperach, wszystkie były na PPO.

Proszę zgłaszać się do mnie na PW lub tel 694327137, lista nie jest ograniczona, jak na razie jest koło 10 osób.

Pozdro Paweł
#2
Cześć,
chętnie bym się wybrał. Szkoda, że akurat w tę sobotę jest kolejka ligowa w Bytomiu...
#3
Niestety robi się mocno napięty harmonogram różnych imprez, w Warszawie w najbliższą niedzielę jest tur w huli, następny weekend GK. Nie zawsze uda się utrafić wolny weekend, w Bytomiu jest z 10 imprez w roku, a ja robię jedną może dwie.
#4
OK, nie mam żdnych pretensji, po prostu miałem ochotę przyjechać do Kalwarii. Może następnym razem się uda?
Tak w ogóle to w Bytomiu "granie" będzie chyba więcej niż 10 razy w roku (wliczjąc rozgrywki ligowe i turnieje pucharowe).
#5
Panowie,

Przecież nie musimy wchodzić w konfliktowe terminy. Z tego co wiem, nie upieram się na 28.06. Jeśli chcecie (a decyzja w sumie nalezy do posiadaczy karnetów całosezonowych w takim przypadku) to spokojnie możemy kolejkę zrobić np. 12.07. I tak z tego co wiem kilka osób nie może przyjechać do Bytomia.

Poza tym nawet by mi to pasowało osobiście bo 29.06 mam grać w kosza z Gortatem w Krakowie Smile

BTW - gdyby ktoś chciał być na meczu dajcie znać bo chociaż wejściówki są gratis to trzeba się na nie zapisać
#6
Ja chętnie wpadnę do Pawła, bo okazja to niebywała, a 29.06 muszę rano ruszyć w drogę, więc powrót późną nocą po 28.06 trochę mi nie na rękę...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#7
Problemu nie ma. 5ta kolejkę zrobimy wobec tego 12.07. Milego grania u Pawła Smile
#8
DAL.CG napisał(a):Ja chętnie wpadnę do Pawła, bo okazja to niebywała, a 29.06 muszę rano ruszyć w drogę, więc powrót późną nocą po 28.06 trochę mi nie na rękę...
Co prawda z Kalwarii masz chyba podobną drogę do domu jak z Bytomia, więc powrót późną nocą raczej pewny, ale nie wypada nie być?
#9
RAV napisał(a):
DAL.CG napisał(a):Ja chętnie wpadnę do Pawła, bo okazja to niebywała, a 29.06 muszę rano ruszyć w drogę, więc powrót późną nocą po 28.06 trochę mi nie na rękę...
Co prawda z Kalwarii masz chyba podobną drogę do domu jak z Bytomia, więc powrót późną nocą raczej pewny, ale nie wypada nie być?
Chyba nie o tej samej Kalwarii myślimy... ;-) Do Góry Kalwarii (tu gramy) mam ok. 40km, do Bytomia ok. 300km, a do Kalwarii Zebrzydowskiej 370km :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#10
Nie chcę dublować terminów ale dla mnie jest to jedyny możliwy termin przed wakacjami, kto był u mnie to wie że ja mogę robić tylko jak jest ciepło.
Brać coś na komary ;D

Gramy na:

Leathal
Creature
Phantom
Indiana
Star TNG x2
Road
Twilight
Flintstones
Black K
Terminator 2
Adams
Spirit

Zasady turnieju będą podobne do PPO

Dodatkowo :
farciarz - kto zrobi najlepszy wynik poniżej 10000 punktów na Spirit
kasiarz - po kwalifikacjach ustawię jednego flipa na złotówki, najlepszy wpis zgarnia wrzuconą kasę

Zaplanuję jakieś drobne upominki dla zwycięzców Wink
#11
DAL.CG napisał(a):
RAV napisał(a):
DAL.CG napisał(a):Ja chętnie wpadnę do Pawła, bo okazja to niebywała, a 29.06 muszę rano ruszyć w drogę, więc powrót późną nocą po 28.06 trochę mi nie na rękę...
Co prawda z Kalwarii masz chyba podobną drogę do domu jak z Bytomia, więc powrót późną nocą raczej pewny, ale nie wypada nie być?
Chyba nie o tej samej Kalwarii myślimy... ;-) Do Góry Kalwarii (tu gramy) mam ok. 40km, do Bytomia ok. 300km, a do Kalwarii Zebrzydowskiej 370km :mrgreen:
Ups. Nie przeczytałem ze zrozumieniem. Poza tym mam trochę nieaktualną mapę w nawigacji Wink
#12
Paweł udało się zgłosić turniej do WPPR-u były by dodatkowe emocje :lol:
Mario
#13
MARIO napisał(a):Paweł udało się zgłosić turniej do WPPR-u były by dodatkowe emocje :lol:

Za późno ogłosił termin turnieju. Musi być 30 dni wyprzedzenia w takim przypadku.
#14
printimus napisał(a):Za późno ogłosił termin turnieju. Musi być 30 dni wyprzedzenia w takim przypadku.
Czasem zdarzają się wyjątki - warto spróbować Smile
#15
Pamiętam o zasadzie 30 dni, dlatego nie nalegam na wppr.
Mam nadzieję że kolejny turniej będę mógł zaplanować z dużo większym wyprzedzeniem.

Pozdro i do zobaczenia w sobotę Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości